μηπως???? Ε ΟΧΙ....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    11

    μηπως???? Ε ΟΧΙ....

    ρε παιδια μηπως ολο αυτο περι ιψδ ειναι αποτελεσμα μιας φοβερης τελειομανιας???δλδ το να θελεις να παρεις απο καθε μθμα 10 στο παν/μιο και να προσπαθεις συνεχεια να εχεις το μυαλο σου καθαρο απο περιτες σκεψεις (τυπου να μην κολναει τπτ στο μυαλο σου και να σε βασανιζει) αλλα οσο το προσπαθεις αυτο να γινεται ολο και πιο εντονο και να κολλανε χαζες σκεψεις ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΙΨΔ.??... ΔΛΔ ΕΓΩ ΑΔΙΚΑ ΠΑΙΡΝΩ EFEXOR CENTRAC KAI SEROQUEL??? E NAI ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΑΝΗΣ ακουστε σκεψεις που μου κολλανε....μπορει στα καλα καθουμενα να ερθει η εικονα μιας γυναικας που ειχα δει καπου και εγω μεχρι να βρω τεσπα που ακριβως την ειχα δει νσ μην ησυχαζωκαι μεχρι να το βρω να μην ανοιγω βιβλιομε αποτελσμα σε μια σχολη 5 ετων να ειμαι τωρα 4 ετος και χροσταω γυρω στα 20 μθμΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΣΤΕΙΟ... ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΡΦΟΘΕΙ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕ ΒΡΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ πχ αν δε βρω τελικα που ειχα δει την κοπελα με σιγουρια ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΒΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠ ΟΛΛΑ ΤΑ ΜΘΜ min kitate ta orthografika lathoi_))

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    11
    ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ///......

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    40
    εγω δεν ειμαι σχετικη με αυτό, αλλα συνεβη προσφατα κατι σχετικό...
    θεωρώ πως ισως να ξεκινάει από την τελειομανία,και αν δεν προσέξεις ή δεν το ελέγξεις επεκτείνεται.. και στο λογικό μπαίνει και το παράλογο.. και δυστυχώς οπου υπάρχει χώρος για το παράλογο όλα αλλάζουν.

    αυτό πιστεύω εγώ. -χωρις να ξερω,επαναλαμβάνω-

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    11
    ε και τι θα κανω εγω??? απο το τπτ στα 17 μου ξεκινησε αυτο και τωρα ειμαι 22.................

  5. #5
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    32
    γενικα όλες οι ψυχικές νόσοι του δυτικού κόσμου χοντρικά σημαίνουν αποκλίνουσα συμπεριφορά σε σημείο να επηρεάζει τις καθημερινές σου λειτουργίες για ενα σημαντικό χρονικό διάστημα.

    Απο την στιγμή που η τελειομανία σου (χαρακτηριστικό που το έχουμε ολοι μας σε διαφορετική ένταση) εχει φτάσει σε σημείο να σε επηρεάζει στην καθημερινότητα σου τόσα χρόνια, στην κοινωνία που ζούμε είναι πρόβλημα.

    4ο έτος 20 μαθήματα? σιγα τα πολλά βρε!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3
    Λοιπόν και εγώ Πολυτεχνείο τέλειωσα (αφού λες ότι είναι 5 χρόνια η σχολή σου, τέτοια θα είναι).

    Για το πρόβλημα αυτό καθε αυτό, ε... προσπάθησε να κάνεις κάτι άλλο, τι να πω, μες το μυαλό σου είναι.

    Για τα μαθήματα, ε σιγά τα πολλά, εγώ τελειώνοντας το 5ο έτος, χρώσταγα 31! τελικά έκανα 6,5 χρόνια για το δίπλωμα, δλδ σε 1 χρόνο ακόμα τέλειωσα τα μαθήματα και 1 εξάμηνο που έκανα για τη Διπλωματική.

    Άρα από μαθήματα πας καλά.

    Don\'t worry, be happy! :)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    egw epeidi imoun xalia dn pigaina sxoli k twra eimai 4o etos k xrwstaw 39!ax na dw pws tha ta kataferw!
    (syggnwmi gia ta greeklish exei xalasei to pliktrologio)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •