Βοηθειαα ανεπιθυμιτη εηκυμοσινη στα 14 - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Τέλειος άσχετο....αλλά βλέπω κάποια μηνύματα και δυσκολεύομαι τόσο πολυ να το πιστέψω ότι είναι πραγματικότητα...
    Εμείς 14 χρόνων παίζαμε μπουγελο με τα κορίτσια και ούτε καν μας πηγενε το μυαλό έστω να πιάσουμε λίγο πόδι.δεν λέω υπήρξε φλερτ αλλά σε πολύ αθώο βαθμό.
    Τώρα 14 και 15 χρόνων παιδάκια ξέρουνε τα πάντα για το σεξ..δεν το λέω για να νιώσουν άσχημα τα παιδιά προς θεού..απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση το πόσο άλλαξαν οι καιροί...
    Υ.γ
    Συγγνώμη για την παρέμβαση..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Τέλειος άσχετο....αλλά βλέπω κάποια μηνύματα και δυσκολεύομαι τόσο πολυ να το πιστέψω ότι είναι πραγματικότητα...
    Εμείς 14 χρόνων παίζαμε μπουγελο με τα κορίτσια και ούτε καν μας πηγενε το μυαλό έστω να πιάσουμε λίγο πόδι.δεν λέω υπήρξε φλερτ αλλά σε πολύ αθώο βαθμό.
    Τώρα 14 και 15 χρόνων παιδάκια ξέρουνε τα πάντα για το σεξ..δεν το λέω για να νιώσουν άσχημα τα παιδιά προς θεού..απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση το πόσο άλλαξαν οι καιροί...
    Υ.γ
    Συγγνώμη για την παρέμβαση..
    Δεν είναι απόλυτο αυτό Γιώργο. Ή ίσως ισχυει περισσότερο για τα αγόρια.
    Κι εγώ στην ηλικία σου είμαι περίπου και 14-15 έκανα την πρώτη μου σχέση.

    Μην τα παρουσιάζουμε όλα αθώα στην δική μας εποχή και τώρα έγιναν τα σόδομα και τα γομορρα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Όπως και να έχει, πάντα προφυλακτικό και να κάνετε το εμβόλιο για HPV!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Δεν είναι απόλυτο αυτό Γιώργο. Ή ίσως ισχυει περισσότερο για τα αγόρια.
    Κι εγώ στην ηλικία σου είμαι περίπου και 14-15 έκανα την πρώτη μου σχέση.

    Μην τα παρουσιάζουμε όλα αθώα στην δική μας εποχή και τώρα έγιναν τα σόδομα και τα γομορρα.
    Έλα βρε Ελισάβετ μην μου πεις ότι είναι το ίδιο τα παιδάκια της Τοτες εποχής με τώρα...αν είδες το μήνυμά μου λέω ότι υπήρχε το φλερτ...δηλαδή υπήρχαν οι σχέσεις αλλά σε τέλειος αθώο βαθμό....δεν διανοουμασταν καν να κάνουμε σεξ...
    Οκ.14-15 χρόνων μπορεί να είχες σχέση δεν λέω όχι ούτε λέω ότι εισουν η μοναδική αλίμονο....14-15 χρόνον έκανες σεξ για πρώτη φορά???

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Δεν είναι απόλυτο αυτό Γιώργο. Ή ίσως ισχυει περισσότερο για τα αγόρια.
    Κι εγώ στην ηλικία σου είμαι περίπου και 14-15 έκανα την πρώτη μου σχέση.

    Μην τα παρουσιάζουμε όλα αθώα στην δική μας εποχή και τώρα έγιναν τα σόδομα και τα γομορρα.
    Να σου πω την αλήθεια ναι έτσι μου φενετε ότι τώρα γίνονται τα Σόδομα και τα γομορα...
    14 χρόνων παιδάκια είναι ακόμα..να ερωτευθούν ναι δεν λέω όχι είναι και της ηλικίας..να κάνουν σχέσεις ναι δεν λέω όχι...αλλά δεν σου φενετε λίγο παρατραβηγμε ο το θέμα του σεξ??? ειλικρινά τώρα έτσι...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Να σου πω την αλήθεια ναι έτσι μου φενετε ότι τώρα γίνονται τα Σόδομα και τα γομορα...
    14 χρόνων παιδάκια είναι ακόμα..να ερωτευθούν ναι δεν λέω όχι είναι και της ηλικίας..να κάνουν σχέσεις ναι δεν λέω όχι...αλλά δεν σου φενετε λίγο παρατραβηγμε ο το θέμα του σεξ??? ειλικρινά τώρα έτσι...
    Πώς να μου φανεί αφού στα 15 το κανα κι εγώ; Υποκριτικό δεν θα ήταν να μου φανεί τώρα παρατραβηγμένο;
    Είναι φυσιολογικό Γιώργο, μεγαλώνουμε και πάντα οι δικές μας εποχές μας φαίνονται καλύτερες, πιο αγνές, πιο σωστές, πιο αθώες... πάντα συμβαίνει αυτό. Έτσι φαινόταν κ στους γονείς μας η δική μας γενιά.
    Απλά τώρα τα παιδιά τα κάνουν πιο φανερά, δεν κρύβονται τόσο όσο εμείς...πράγμα που το βρίσκω πιο υγιές αν με ρωτάς.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Πώς να μου φανεί αφού στα 15 το κανα κι εγώ; Υποκριτικό δεν θα ήταν να μου φανεί τώρα παρατραβηγμένο;
    Είναι φυσιολογικό Γιώργο, μεγαλώνουμε και πάντα οι δικές μας εποχές μας φαίνονται καλύτερες, πιο αγνές, πιο σωστές, πιο αθώες... πάντα συμβαίνει αυτό. Έτσι φαινόταν κ στους γονείς μας η δική μας γενιά.
    Απλά τώρα τα παιδιά τα κάνουν πιο φανερά, δεν κρύβονται τόσο όσο εμείς...πράγμα που το βρίσκω πιο υγιές αν με ρωτάς.
    Ρε γαμοτο μόνο εγώ άργησα να το κάνω???αμάν..
    Τελικά μήπως μόνο εγώ ήμουν ο αθώος και νόμιζα ότι ήταν όλοι???τι να πω δεν ξέρω...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ρε γαμοτο μόνο εγώ άργησα να το κάνω???αμάν..
    Τελικά μήπως μόνο εγώ ήμουν ο αθώος και νόμιζα ότι ήταν όλοι???τι να πω δεν ξέρω...
    χαχαχα Μπα...μάλλον τα αγόρια αργούσαν γενικώς νομίζω.

    Το βασικό πάντως είναι να έχουν τα παιδιά σωστή ενημέρωση για το θέμα πριν κάνουν οτιδήποτε.
    Προφυλακτικό ΠΑΝΤΑ και ενημέρωση όσο γίνεται, κατα προτίμηση όχι από το ιντερνετ κτλ

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Βοηθειαα
    By Κωστας in forum Διαταραχές Αποπροσωποποίησης & Αποπραγματοποίησης
    Replies: 9
    Last Post: 10-01-2018, 14:03
  2. Βοηθειαα
    By Vet in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 0
    Last Post: 28-07-2015, 15:33
  3. Replies: 41
    Last Post: 15-03-2013, 13:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •