Ερωτικός Ιδεοψυχαναγκασμός - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Για να μην το ξαναγραφω θελεις να μου απαντησεις στο προηγουμενο μηνυμα μου στον βαθμο που εσυ θελεις φυσικα

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    16
    mariafound82, εάν εννοείς το -Διώχνοντας τις απο το μυαλό σου είναι σαν να απαρνιέσαι τον ίδιο σου τον εαυτό.- έτσι όπως το τοποθετείς έχεις δίκιο. Όμως στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή, εάν ο εαυτός μου θέλει να με βασανίσει, τότε δεν το συμπαθώ πάρα πολύ. Δεν μετανιώνω για τα αισθήματά μου. Ότι ένοιωσα ήταν αληθινό, όπως επίσης αληθινά είναι και αυτά που νοιώθω τώρα, όμως αυτό το «σκηνικό» δεν με βοηθά στην παρούσα φάση.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Για ποιο λογο θελει να σε βασανισει ο εαυτος σου?Φυσικα και τα αισθηματα σου ηταν κ ειναι αληθινα.

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    3
    Διαβάζεις γενικα? Αν ναι διαβασε το \"οταν εκλαψε ο νιτσε\", το αναλυει παρα πολυ αυτο το θεμα απο οτι θυμαμαι.
    Η λυση που εδινε εκει ηταν να βαλεις μια ωρα την ημερα πχ να πεις αρχικα 8 με 9 καθε βραδυ και αυτη την ωρα πρεπει να την σκεφτεσαι.
    Ολες τις υπολοιπες ομως ωρες απογορευεται να την σκεφτεσαι. Ε και μετα με τον καιρο την μια ωρα την κανεις τρια τεταρτα μετα μιση ωρα κτλ... Η βλακεια βεβαια ειναι οτι δεν θυμαμαι αν τελικα επιασε στο βιβλιο αυτη η μεθοδος... Δεν χανεις και τιποτα να το δοκιμασεις...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •