Φοβία με τα περιπολικά και την αστυνομία - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56
  1. #46
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    183
    Υποθετικά...είναι 12 η ώρα και περιμένεις το τελευταίο δρομολόγιο ενώ είσαι σε μια απομακρυσμένη περιοχή καμία ώρα μακριά από τον πολιτισμό. Είναι 11:45 σε έχει κόψει λόρδα και υπάρχει μια καντίνα με χοτ ντογκ εκεί.

    Θα κάτσεις νηστικός μια ώρα για να μη λερώσεις; Θα καταβροχθίσεις το χοτ ντογκ σε 10' με κίνδυνο να πνιγείς; Ή θα το φας κατά τη διάρκεια της διαδρομής σαν άνθρωπος; Ή μήπως θα το φας στην καντίνα και θα περιμένεις το πρώτο πρωινό δρομολόγιο να φύγεις;

    Και πίστεψε με, από τους 100 οδηγούς μόνο οι 4-5 είναι οι κομπλεξικοί που θα μιλήσουν άμα έχεις φαγητό. Οι υπόλοιποι απλά θέλουν να κάνουν την δουλειά τους χωρίς φασαρίες. Μιλάω εκ πείρας.

  2. #47
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ναι καλα οι περισσοτεροι το εχουν κανει σε καποιο δασακι με δεντρα γυρω στις 3 η ωρα τα ξημερωματα αμα εχουν πιει και καμποσες μπυρες και το μενιδι ειναι και ερημια
    εγω εχω αλλα δε ξερω αν το εχει προσεξει κανεις οτι ειναι διπλα απ τη κηφισια το μενιδι

  3. #48
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    183
    Βάλε και κανένα σημείο στίξης, γιατί δεν κατάλαβα Χριστό από αυτά που γράφεις.

    Αν εννοείς ότι ο Δήμος Αχαρνών συνορεύει με το Δήμο Κηφισιάς, ναι είναι αλήθεια. Συνορεύει μέσω της οδού Κύμης, και υπάρχει και γραμμή που συνδέει τους δύο δήμους (η 721)

    Κατά τα άλλα δεν είναι και τόσο ερημιά σε σχέση με Ψυχικό - Φιλοθέη που εκεί ακόμα και την ημέρα είναι ερημιά.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Και γιατί να τρέχεις; Δεν φοβάσαι μήπως σκοτωθείς ή σκοτώσεις κάποιον, τον αστυνομικό φοβάσαι;
    Δεν μπορείς να βάλεις την λογική πάνω από τα γούστα σου;
    Ποτε δεν αναπτυσσω ταχυτητα μεσα στην πολη ( που αλλωστε κυκλοφορω με σκουτερ ) , επικινδυνο , ομως εκτος πολης ομως τρεχω , εχοντας πειρα 40 ετων στις μοτοσυκλεττες ( εχω 3 bmw ) .....και ποτε δεν εχω κινδυνεψει εκτος πολης ...... το ιδιο κανω με ταυτοκινητο ........αναλογων προδιογραφων για ταχυτητα ...........παντα ομως στην πολη κινουμαι αργα ..........

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ποτε δεν αναπτυσσω ταχυτητα μεσα στην πολη ( που αλλωστε κυκλοφορω με σκουτερ ) , επικινδυνο , ομως εκτος πολης ομως τρεχω , εχοντας πειρα 40 ετων στις μοτοσυκλεττες ( εχω 3 bmw ) .....και ποτε δεν εχω κινδυνεψει εκτος πολης ...... το ιδιο κανω με ταυτοκινητο ........αναλογων προδιογραφων για ταχυτητα ...........παντα ομως στην πολη κινουμαι αργα ..........
    βρε μαγκ....
    εχεις καταληξει επανειλλημενα στο νοσοκομειο ετοιμοθανατος.
    ΚΑΤΙ δεν κανεις καλα στην οδγηγηση, δεν μπορει ολα να τα κανεις καλα και να κοντευεις να σκοτωθεις 2 φορες !!(η τρεις; δεν θυμαμαι).
    αν αυτο το κατι το εχει δει αστυνομικος, μακαρι να σε προφυλαξει εκεινος απο τον εαυτο σου, μπας και γλυτωσεις.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    βρε μαγκ....
    εχεις καταληξει επανειλλημενα στο νοσοκομειο ετοιμοθανατος.
    ΚΑΤΙ δεν κανεις καλα στην οδγηγηση, δεν μπορει ολα να τα κανεις καλα και να κοντευεις να σκοτωθεις 2 φορες !!(η τρεις; δεν θυμαμαι).
    αν αυτο το κατι το εχει δει αστυνομικος, μακαρι να σε προφυλαξει εκεινος απο τον εαυτο σου, μπας και γλυτωσεις.
    Οντως , ρεμεντυ , οδηγουσα πιωμενος .............. μεγαλο λαθος , αλλα τοκοψα ............

  7. #52
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    183
    Τώρα που έφυγε ο Τσίπρας από την καρέκλα οι φόβοι μου με την αστυνομία άρχισαν να γίνονται πιο έντονοι. Μόνο μπελάδες προκαλούν. Δεν κουβαλάω τσάντα, φοράω καλά ρούχα, είμαι ξυρισμένος, δεν έχω τατού και πίρσινγκ οπότε μειώνω τις πιθανότητες για έλεγχο, αλλά και πάλι εξακολουθώ να φοβάμαι.

    Αλλά φταίνε και οι @%#& (βάλτε ότι κοσμητικό επίθετο θέλετε) νοικοκυραίοι - φιλήσυχοι πολίτες που ζητάνε περισσότερη ασφάλεια, και γενικώς είναι το μεγαλύτερο καρκίνωμα στην κοινωνία κατ'εμέ. Άμα δεν μπορούν να προστατεύουν τους εαυτούς τους δικό τους πρόβλημα.


    Εμένα πάντως επί Τσίπρα μόνο 2 φορές με είχαν ληστέψει και αυτές κατά τη διάρκεια της ημέρας. Τη νύχτα οι μόνοι που μου την έχουν πέσει είναι οι μπάτσοι. Αυτά.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by DrugUser View Post
    Τώρα που έφυγε ο Τσίπρας από την καρέκλα οι φόβοι μου με την αστυνομία άρχισαν να γίνονται πιο έντονοι. Μόνο μπελάδες προκαλούν. Δεν κουβαλάω τσάντα, φοράω καλά ρούχα, είμαι ξυρισμένος, δεν έχω τατού και πίρσινγκ οπότε μειώνω τις πιθανότητες για έλεγχο, αλλά και πάλι εξακολουθώ να φοβάμαι.

    Αλλά φταίνε και οι @%#& (βάλτε ότι κοσμητικό επίθετο θέλετε) νοικοκυραίοι - φιλήσυχοι πολίτες που ζητάνε περισσότερη ασφάλεια, και γενικώς είναι το μεγαλύτερο καρκίνωμα στην κοινωνία κατ'εμέ. Άμα δεν μπορούν να προστατεύουν τους εαυτούς τους δικό τους πρόβλημα.


    Εμένα πάντως επί Τσίπρα μόνο 2 φορές με είχαν ληστέψει και αυτές κατά τη διάρκεια της ημέρας. Τη νύχτα οι μόνοι που μου την έχουν πέσει είναι οι μπάτσοι. Αυτά.
    Εννοείται ότι θέλουμε αστυνομία να κάνει περιπολίες

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by Thanasis25 View Post
    Εννοείται ότι θέλουμε αστυνομία να κάνει περιπολίες
    εννοειται..
    προσωπικα προτιμω να πεσω πανω σε 100 αστυνομικους, παρα σε χρηστηναρκωτικων που δεν εχει λεφτα για την δοση του..

  10. #55
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Οντως , ρεμεντυ , οδηγουσα πιωμενος .............. μεγαλο λαθος , αλλα τοκοψα ............
    Ουφ! Ωραία!

  11. #56
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by Thanasis25 View Post
    Εννοείται ότι θέλουμε αστυνομία να κάνει περιπολίες
    Άμα γουστάρετε αστυνομία βάλτε την να φυλάει τους υπουργούς και τους πλούσιους. Μακριά από τα κεφάλια των απλών πολιτών.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Αγχωδης διαταραχή/ κρίσεις πανικού και Αστυνομία
    By dimka in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 9
    Last Post: 18-05-2016, 14:45
  2. φοβια
    By fabulous in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 0
    Last Post: 17-04-2012, 14:58
  3. Προκαθορισμένο Διαφθείρει η αστυνομία την προσωπικότητα?
    By Minas in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 23-10-2010, 18:33
  4. Replies: 21
    Last Post: 25-09-2010, 10:50
  5. ανχος καταθεση στη αστυνομια
    By predator in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 14-02-2010, 10:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •