Με κοροιδεψε κανονικοτατα - Page 20
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 20 of 30 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast
Results 286 to 300 of 440
  1. #286
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Να περίμενε έναν μήνα χωρίς να έχετε κάνει σεξ εννοείς; Και η σχέση σας μέχρι τότε πώς ήταν; Σε καθαρά φιλικό/αναγνωριστικό επίπεδο ή υπήρχε ερωτισμός που απλά δεν προχωρούσε; Εννοώ...σε αυτό τον μήνα υπάρχει έλξη, αγγίγματα, αγκαλιές φιλιά αλλά για δικούς σου λόγους δεν θες να προχωρήσεις πριν να σιγουρευτείς πχ; ρωτώ για να καταλάβω τι εννοείς γιατί εγώ δεν λειτουργώ καθόλου έτσι.

    Εμένα οι ταμπέλες με φρικάρουν γενικά. Αμα γουστάρω κάποιον δεν χρειάζομαι καμιά ταμπέλα ότι "έχω σχέση" για να νιώθω οτι ανήκω κάπου και οτι δεν θα κάνω κάτι άλλο. Αμα τον γουστάρω δεν κάνω κάτι άλλο απλά γιατί δεν θέλω.
    Και γω αυτό έλεγα...Γιατί το βλέπεις ως σε σενάριο επιστημονικής φαντασίας; .....τόσο σπάνιο είναι....; και εντάξει πες ότι δεν είναι στο μήνα σεξ πες λιγότερο η και περισσότερο αναλογως...

    Δηλαδή εσένα πως σε προσέγγισαν οι άντρες που ειχες σχεση και τι σου έλεγαν στα πρώτα ραντεβού ότι θέλουν ;;; σου πρότειναν ας πούμε να πας σπίτι τους τη πρώτη η δεύτερη φορά που βγαίνατε και γινόταν το πραγμα και έτσι ξανασυναντιοσασταν;; και αν ναι τελικά τι σχέση ήταν αυτή;
    Κάνατε και άλλα πράγματα όπως πχ να βγαίνετε με φίλους σας να πηγαίνετε έξω....Σινεμά...Για φαγητό...ποτό.....Η ήταν μόνο σεξ η κυρίως σεξ και όλα τα υπόλοιπα σπάνια.....έως και καθόλου;

  2. #287
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Εγω μπορώ να σου πω οτι δεν εχω βαρεθεί στο ελάχιστο. Ίσα ισα μου ειπε να μείνουμε και μαζί. Αυτό με το να βουλιάξει η σχέση ειναι μύθος. Στο χερι συ ειναι. Ξερω παντρεμενα ζευγάρια πολυ ερωτευμενα μετα απο χρονια.
    Το πιστεύω ότι είναι μύθος....πιστεύω πως οποίος θέλει να συντηρήσει μια σχέση προσπαθεί ....Και θέλει προσπάθεια και από τους δύο ....αλλα εμείς περάσαμε στο στάδιο που ήδη έχεις σχέση ενώ εμείς μιλάμε για το πριν....

  3. #288
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Το πιστεύω ότι είναι μύθος....πιστεύω πως οποίος θέλει να συντηρήσει μια σχέση προσπαθεί ....Και θέλει προσπάθεια και από τους δύο ....αλλα εμείς περάσαμε στο στάδιο που ήδη έχεις σχέση ενώ εμείς μιλάμε για το πριν....
    Για το πριν οποίος θέλει πραγματικά να σε γνωρίσει θα αφήσει τον χρόνο να κάνει την δουλειά του.
    Κ αν οχι καθε μερα μερα παρα μέρα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #289
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Για το πριν οποίος θέλει πραγματικά να σε γνωρίσει θα αφήσει τον χρόνο να κάνει την δουλειά του.
    Κ αν οχι καθε μερα μερα παρα μέρα
    Μωρέ δεν θα τα χαλάσουμε εκεί......

  5. #290
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Μωρέ δεν θα τα χαλάσουμε εκεί......
    Μια χαρά κοπελα δυσκολευεσαι να βρεις το πιο απλό;
    Last edited by Νοσηρή φαντασία; 28-06-2019 at 18:12.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #291
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Μια χαρά κοπελα δυσκολευεσαι να βρεις το πιο απλό;
    Η @φαντασια με εκνευριζει πλεον :) .. βρηκε καλα καλα τον ανθρωπο της ζωής της και τωρα παιζει με τον πονο μας.

    @Miliva21 εγω παντως προτίθεμαι να σου στειλω φωτό μου (το φιλαρακι παντως ειναι ακομα πιο καλο παιδι απο μενα, εγω εχω αμαρτωλο παρελθον) :) σου δανείζομαι να δεις πως ειναι να βγαινεις με καποιον χωρις να ζηταει σεξ κτλ ... πως ειναι να τον γνωριζεις σταδιακα, οπως ερθει, ρευστα.

    η φαντασια θα γινει κουμπαρα ομως γιατι δινει ωραιες συμβουλες ;)

  7. #292
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Γαμωτο έψαχνα χθες πως ανεβάζεις φώτο και δε το έχει σαν επιλογη
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Η @φαντασια με εκνευριζει πλεον :) .. βρηκε καλα καλα τον ανθρωπο της ζωής της και τωρα παιζει με τον πονο μας.

    @Miliva21 εγω παντως προτίθεμαι να σου στειλω φωτό μου (το φιλαρακι παντως ειναι ακομα πιο καλο παιδι απο μενα, εγω εχω αμαρτωλο παρελθον) :) σου δανείζομαι να δεις πως ειναι να βγαινεις με καποιον χωρις να ζηταει σεξ κτλ ... πως ειναι να τον γνωριζεις σταδιακα, οπως ερθει, ρευστα.

    η φαντασια θα γινει κουμπαρα ομως γιατι δινει ωραιες συμβουλες ;)
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #293
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Μια χαρά κοπελα δυσκολευεσαι να βρεις το πιο απλό;
    Το πιο απλό το λες αυτο; εδώ δύο γυναίκες έμπειρες κιόλας δεν καταλάβαιναν καν τι τους λες......Μέχρι να τους το εξηγήσεις......λογικά και άλλες γυναίκες αν μας έγραφαν ούτε και αυτές θα καταλάβαιναν τι εννοούσες πράγμα που θα αποδείκνυε πως ψάχνω την εξαίρεση και όχι τον κανόνα....

    Το πιο απλό για μένα....Σύμφωνα με αυτά που συμβαίνουν στη δική μου ζωή πάντα....Είναι να βρεις να κάνεις σεξ....ολοι διαθεσιμοι ειναι γ αυτο .....Χωρίς να ξεδιαλύνεις τι θες από τον αλλο και χωρίς και ο άλλος να σου δώσει εξηγήσεις αν μετά από αυτό θα θέλει να σε πάρει τηλέφωνο να μιλήσετε η εαν το Σάββατο το βράδυ θα σου προτείνει να βγείτε για φαγητό πχ......Αλλά το σεξ...σεξ...Και όπου κρατήσει...αν αυτό το βαφτίζουν σχέση για άλλο πράγμα μιλάω εγώ.....
    Και μάλλον ψάχνω το δύσκολο Όχι το εύκολο όπως το λες.....

    Το να τους πεις όμως ότι θες να είστε το ζευγάρι που θα βγαίνει με φίλους του και θα περνάει χρόνο μαζί σου και να το πεις και από την αρχή....Όπως μου είπαν να κάνω (Και μου έβαλαν και χέρι γιατί δεν το κάνω...καθώς αυτό είναι το λάθος μου ) πόσοι θα παραμείνουν μαζί σου άμα τους το πεις ;; πόσοι θα θέλουν το ίδιο..

  9. #294
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Γαμωτο έψαχνα χθες πως ανεβάζεις φώτο και δε το έχει σαν επιλογη
    για να δειχτεις? δηλαδη δε φτανει που εισαι πιασμενη και ευτυχισμενοι/ζευγαρωμενη, να μας βαλεις και μια φωτο να δουμε οτι εισαι λεπτη και ωραια.. για να μας κανεις τη μερα μαύρη? Μπααα ευχαριστουμε δε θα παρουμε :P επιδειξιομανιακ!

  10. #295
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    για να δειχτεις? δηλαδη δε φτανει που εισαι πιασμενη και ευτυχισμενοι/ζευγαρωμενη, να μας βαλεις και μια φωτο να δουμε οτι εισαι λεπτη και ωραια.. για να μας κανεις τη μερα μαύρη? Μπααα ευχαριστουμε δε θα παρουμε [emoji14] επιδειξιομανιακ!
    Φωτο με το αμορε ήθελα να βάλω [emoji23][emoji23][emoji23]
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  11. #296
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Η @φαντασια με εκνευριζει πλεον :) .. βρηκε καλα καλα τον ανθρωπο της ζωής της και τωρα παιζει με τον πονο μας.

    @Miliva21 εγω παντως προτίθεμαι να σου στειλω φωτό μου (το φιλαρακι παντως ειναι ακομα πιο καλο παιδι απο μενα, εγω εχω αμαρτωλο παρελθον) :) σου δανείζομαι να δεις πως ειναι να βγαινεις με καποιον χωρις να ζηταει σεξ κτλ ... πως ειναι να τον γνωριζεις σταδιακα, οπως ερθει, ρευστα.

    η φαντασια θα γινει κουμπαρα ομως γιατι δινει ωραιες συμβουλες ;)
    Χαχα έλα ντε ......Μας πειράζει η φαντασία .....

    Δεν πειράζει ρε Γιώργο αν είναι να μου τον γνωρίσεις και να γίνω λεσβία τουλάχιστον δεν θα αναρωτιέμαι τι λάθος κάνω χαχα

  12. #297
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Το πιο απλό το λες αυτο; εδώ δύο γυναίκες έμπειρες κιόλας δεν καταλάβαιναν καν τι τους λες......Μέχρι να τους το εξηγήσεις......λογικά και άλλες γυναίκες αν μας έγραφαν ούτε και αυτές θα καταλάβαιναν τι εννοούσες πράγμα που θα αποδείκνυε πως ψάχνω την εξαίρεση και όχι τον κανόνα....

    Το πιο απλό για μένα....Σύμφωνα με αυτά που συμβαίνουν στη δική μου ζωή πάντα....Είναι να βρεις να κάνεις σεξ....ολοι διαθεσιμοι ειναι γ αυτο .....Χωρίς να ξεδιαλύνεις τι θες από τον αλλο και χωρίς και ο άλλος να σου δώσει εξηγήσεις αν μετά από αυτό θα θέλει να σε πάρει τηλέφωνο να μιλήσετε η εαν το Σάββατο το βράδυ θα σου προτείνει να βγείτε για φαγητό πχ......Αλλά το σεξ...σεξ...Και όπου κρατήσει...αν αυτό το βαφτίζουν σχέση για άλλο πράγμα μιλάω εγώ.....
    Και μάλλον ψάχνω το δύσκολο Όχι το εύκολο όπως το λες.....

    Το να τους πεις όμως ότι θες να είστε το ζευγάρι που θα βγαίνει με φίλους του και θα περνάει χρόνο μαζί σου και να το πεις και από την αρχή....Όπως μου είπαν να κάνω (Και μου έβαλαν και χέρι γιατί δεν το κάνω...καθώς αυτό είναι το λάθος μου ) πόσοι θα παραμείνουν μαζί σου άμα τους το πεις ;; πόσοι θα θέλουν το ίδιο..
    "ολοι διαθεσιμοι ειναι γ αυτο" ε και οι γυναικες ολες ειναι διαθεσιμες να τις πας βολτα με ενα ακριβο αυτοκινητο σε ενα ακριβο ρεστοραν. ε? σαρεσει? οχι μαλλον... γιατι σε κανει να αισθανεσαι φτηνη... κι ας ειναι συνηθες ομως... προσβαλεσαι... το ιδιο κι εγω και αλλοι αντρες που ΔΕΝ "ολοι διαθεσιμοι ειναι γ αυτο" ... 50 ευρω εχει η ρωσιδα και ειναι λαμπαδα.. οποιος θελει ας παει εκει... και δε χρειαζεται να κοροιδευει κοπελες απο κομπλεξ του.

  13. #298
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Εγω παντως που ελεγα απο την αρχη τι θελω την εκαναν ...δεν ξερω οι αλλοι πως κανουν την μια σχεση μετα την αλλη εγω ειχα την τυχη να πεσω σε ατομα που ακουγα τα ιδια και τα ιδια ..το ξεκιναμε και βλεπουμε ..δεν θελω σχεση αυτην την περιοδο η θελω μονο κατι χαλαρο ....σκεφτομουν και εγω σαν εσενα τι γινετε με μενα τι φταιει ομορφη ειμαι φερομαι σωστα δεν εχω εμφανιση *****ς γιατι με βλεπουν μονο για σεξ ?και καταλαβα οτι δεν φταιω εγω απλα εχουν αλλαξει τα πραγματα .
    μονο στην πρωτη μου σχεση ολα ηταν ξεκαθαρα ..βγαιναμε νιωθαμε και ζουσαμε μαζι πραγματα ..καναμε ονειρα για το μελλον μας ....τα πιο φυσιολογικα πραγματα εχουν γινει πια δυσκολα ..

  14. #299
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    "ολοι διαθεσιμοι ειναι γ αυτο" ε και οι γυναικες ολες ειναι διαθεσιμες να τις πας βολτα με ενα ακριβο αυτοκινητο σε ενα ακριβο ρεστοραν. ε? σαρεσει? οχι μαλλον... γιατι σε κανει να αισθανεσαι φτηνη... κι ας ειναι συνηθες ομως... προσβαλεσαι... το ιδιο κι εγω και αλλοι αντρες που ΔΕΝ "ολοι διαθεσιμοι ειναι γ αυτο" ... 50 ευρω εχει η ρωσιδα και ειναι λαμπαδα.. οποιος θελει ας παει εκει... και δε χρειαζεται να κοροιδευει κοπελες απο κομπλεξ του.
    Καλύτερη ρε η Ρωσίδα από μένα........Δεν το συζητώ....

  15. #300
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by ντολορ View Post
    Εγω παντως που ελεγα απο την αρχη τι θελω την εκαναν ...δεν ξερω οι αλλοι πως κανουν την μια σχεση μετα την αλλη εγω ειχα την τυχη να πεσω σε ατομα που ακουγα τα ιδια και τα ιδια ..το ξεκιναμε και βλεπουμε ..δεν θελω σχεση αυτην την περιοδο η θελω μονο κατι χαλαρο ....σκεφτομουν και εγω σαν εσενα τι γινετε με μενα τι φταιει ομορφη ειμαι φερομαι σωστα δεν εχω εμφανιση *****ς γιατι με βλεπουν μονο για σεξ ?και καταλαβα οτι δεν φταιω εγω απλα εχουν αλλαξει τα πραγματα .
    μονο στην πρωτη μου σχεση ολα ηταν ξεκαθαρα ..βγαιναμε νιωθαμε και ζουσαμε μαζι πραγματα ..καναμε ονειρα για το μελλον μας ....τα πιο φυσιολογικα πραγματα εχουν γινει πια δυσκολα ..
    Δυστυχώς έχεις δικιο. Έχουν γινει όντως πιο δυσκολα αλλα οχι ακατόρθωτα....
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 20 of 30 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •