Με κοροιδεψε κανονικοτατα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 30 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 440
  1. #1
    Miliva21
    Guest

    Με κοροιδεψε κανονικοτατα

    Καλημερα παιδια

    Μετα απο ενα μεγαλο διαστημα που ειμαι ελευθερη και εναν σχετικο αριθμο ραντεβου και γνωριμιων με αντρες φλου....με αντρες που ηθελαν κατι χαλαρο/μονο σεξ και το εδειχναν αμεσα η εμμεσα...και με χλιαροτητα απο τη δικη μου πλευρα ...επρεπε να πεσω και σε ακομα μια προβληματικη περιπτωση που αποκλινει εντελως απο αυτο που θελω..

    Γνωριστηκαμε εξω πριν δυο βδομαδες και μου μιλησε...για μενα ηταν ενα φλερτ τελειως ακυρο που δεν ηξερα αν επρεπε να ασχοληθω....πιστευα οτι δεν θα περνουσα καλα μαζι του ομως βγηκαμε ραντεβου και περασα πολυ ωραια, ενιωσα να υπαρχει χημεια αναμεσα μας....υπηρξε επικοινωνια και ειχαμε κοινα.....με προσεγγισε χαλαρα (και με το γαντι που λεμε) σε αντιθεση με ολα τα λιγουρια που εχουν πεσει πανω μου κατα καιρους και αυτο μου αρεσε....με εκανε να νιωθω λιγη ασφαλεια.....στο τελος του ραντεβου αφηνοντας το φλου για το αν θα ξαναβρεθουμε ....ημουν σιγουρη οτι θελω να τον ξαναδω....

    και περιμενα για μνμ του....χαρουμενη που επιτελους γνωρισα καποιον να μου κινησει το ενδιαφερον και να ειμαι πιο ζεστη απεναντι του.....μετα απο δυο μερες χωρις να εχει στειλει τπτ... του εστειλα εγω και κατευθειαν μου προτεινε να βγουμε και εδειξε πολυ ενδιαφερον και ετσι εγινε.....

    στην αρχη ηταν επικοινωνιακος και φιλικος απεναντι μου, η συζητηση κυλουσε γρηγορα, χαιροταν οταν εβλεπε οτι εχουμε κοινα και ηταν ενθουσιωδης ...μετα με ρωταγε πραγματα για μενα για την οικογενεια μου για το τι θα ηθελα απο τη ζωη μου σε θεμα σχεσεων (μετα την εξεταστικη μου... γιατι του τονισα πολλες φορες οτι τωρα ειμαι απασχολημενη με διαβασματα) και εγω του απαντησα λιγο γενικα και δεν του ειπα οτι θελω να κανω σχεση φοβουμενη οτι εκεινος θα τρομαξει και θα φυγει ή θα μου πει το χιλιοειπωμενο οτι δεν θελει δεσμευσεις κτλ κτλ...οποτε του απαντησα γενικα και ρωτησα εκεινον τι θα ηθελε απο τη ζωη του σε αυτο το κομματι και μου απαντησε οτι θα ηθελε σχεση.......(εννοειται οτι τον ειχα ρωτησει και ειπε οτι ειναι ελευθερος) ........ μετα η κουβεντα μας συνεχιστηκε περι ανεμων και υδατων και καποια στιγμη μεταξυ σοβαρου και αστειου (γιατι ετσι ηταν το στυλ του) μου ειπε να τα φτιαξουμε...και τον ρωτησα αν σε καθε γυναικα που γνωριζει της λεει οτι θελει σχεση απο εκεινη και μου ειπε οτι του αρεσω και οτι καταλαβαινει με ποια θελει να σχετιστει..........

    προσπαθουσα να καταλαβω για το αν το εννοουσε αυτο που μου ειπε....προσφερθηκε να με αφησει σπιτι με το αυτοκινητο...του ειπα οτι θα επιστρεψω μονη αλλα επεμεινε...φιληθηκαμε.....εκε ινος πηγε να προσπαθησει να με πιασει και αλλου στο σωμα μου αλλα δεν τον αφησα....καθομασταν μετα στο αυτοκινητο μυτη με μυτη..ημουν τοσο χαρουμενη και ενθουασιασμενη ...τον εβλεπα και ενιωθα οτι μου αρεσει...ημουν σιγουρη.....πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο που με ενδιεφερε καποιος....

    με αφησε σπιτι.... του ειπα να μου στειλει οταν φτασει...μου εστειλε οντως...την επομενη μερα δεν επικοινωνησαμε καθολου και τη μεθεπομενη εκανα κινηση εγω και τον ρωτησα τι κανει...μου απαντησε κανονικα και του απαντησα και εγω αλλα δεν ξαναπαντησε..και το αφησα ετσι...μια βδομαδα μετα και δεν εχει στειλει τπτ...δεν εχουμε μιλησει καθολου....

    τις πρωτες μερες πιστευα οτι το κανει επιτηδες για να με ψησει και οτι ηταν φανερο πως υπηρχε ενδιαφερον αναμεσα μας.....και ημουν ευτυχισμενη που ενιωθα να ειναι αμοιβαιο......ομως η αδιαφορια του συνεχιστηκε και επεσα απο το συννεφο μου.......υποψιαζομαι οτι επαιξε μαζι μου......οτι υποκριθηκε......και ειμαι πολυ λυπημενη.......

    νιωθω τοσο ατυχη.......και τοσο ματαιωμενη για ακομα μια φορα......δεν μπορω να περιγραψω ποσο......

    Εσεις τι θα κανατε στη θεση μου...θα στελνατε ξανα εστω ενα τελευταιο μνμ ? θα κανατε μια τελευταια προσπαθεια....ή δεν αξιζει τον κοπο..?

  2. #2
    Miliva21
    Guest
    να σημειωσω οτι εκεινος ειναι λιγα χρονια μεγαλυτερος μου και απο το στυλ του καταλαβα εξαρχης οτι ειναι εμπειρος και το εχει με το μπλα μπλα.....και αυτο μου προκαλουσε και λιγη ανασφαλεια επδ καταλαβαινα πως δεν ειναι στα κυβικα μου και δεν ξερω με ποιον τροπο θα χρησιμοποιησει αυτο το επικοινωνιακο πλεονεκτημα του....ομως εδειξε ενδιαφερον και ηταν γλυκος στη προσεγγιση του και ειπα να αφησω την καχυποψια μου στην ακρη και να ειμαι ανοικτη διοτι πρωτη φορα μετα απο καιρο με τραβηξε καποιος τοσο......και πραγματια πρωτη φορα που καποιος με δουλεψε με τετοιο τροπο σε ραντεβου...αληθεια...δεν το ειχα ξαναπαθει...ολοι οι αλλοι ηταν χλιαροι...η το πηγαιναν αμεσως στο σεξ η εστω εδειχναν σημαδια και εγω καταλαβαινα που παει το πραγμα...τι να πει κανεις...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    154
    Από το να υποφέρεις καλύτερα μου φαίνεται να τον πάρεις τηλέφωνο. Αλλά όχι με την έννοια της προσπάθειας (αυτός πρέπει να προσπαθήσει), αλλά για να ξεκαθαρίσεις τη κατάσταση.
    Πες του "Τη μία είσαι θερμός, και την άλλη εξαφανίζεσαι, τι ακριβώς θέλεις να πιστέψω για σένα;"
    Μπορεί να μην έχει έρθει αντιμέτωπος ούτε ο ίδιος με αυτά που έχει μέσα του.

  4. #4
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by aggelosstr View Post
    Από το να υποφέρεις καλύτερα μου φαίνεται να τον πάρεις τηλέφωνο. Αλλά όχι με την έννοια της προσπάθειας (αυτός πρέπει να προσπαθήσει), αλλά για να ξεκαθαρίσεις τη κατάσταση.
    Πες του "Τη μία είσαι θερμός, και την άλλη εξαφανίζεσαι, τι ακριβώς θέλεις να πιστέψω για σένα;"
    Μπορεί να μην έχει έρθει αντιμέτωπος ούτε ο ίδιος με αυτά που έχει μέσα του.
    δεν θελω να εθελοτυφλω...ξερω πολυ καλα πως φερεται ο αντρας που ενδιαφερεται για μια γυναικα....το να στειλει ενα μνμ ηταν το λιγοτερο που θα μπορουσε να κανει μετα απο τοσες μερες......απο τη μια δεν ξερω αν θα βγαλω κατι και δεν θελω να του δωσω την αξια οτι τσιμπησα απο ολο αυτο τοσο πολυ.....τηλεφωνο να τον παρω δεν γινεται γτ δεν μιλησαμε ποτε απο το τηλεφωνο.....αν εκανα κατι θα ηταν να του στειλω μνμ...ομως τι θα ηταν καλυτερο να του εστελνα? και αν εκεινος δεν απαντησει....?
    εγω πιστευω πως ειπε ψεματα και ψεματα ηταν και το ενδιαφερον του αποτη στιγμη που δεν το συνεχισε......πρωτη φορα με παιζουν τοσο χοντρα......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    δεν θελω να εθελοτυφλω...ξερω πολυ καλα πως φερεται ο αντρας που ενδιαφερεται για μια γυναικα....
    Για να το συζητάς, πάει να πει πως υπάρχει η ελπίδα μέσα σου, έστω και αν είναι μη ρεαλιστική.

    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    και δεν θελω να του δωσω την αξια οτι τσιμπησα απο ολο αυτο τοσο πολυ...
    Αυτό το λάθος κάνουμε εμείς οι άνθρωποι. Προσπαθούμε να μη δώσουμε αξία στους άλλους, και βάζω και τον εαυτό μου μέσα.
    Αλλά μιά φορά όμως, είχα μια γνωριμία με χαρακτηριστικά ζέστης/κρύου σαν τη δική σου. Μια μέρα τη πήρα τηλέφωνο, και αφού είπαμε διάφορα, της λέω "Το έχεις καταλάβει ότι μου αρέσεις. Έτσι;". Εκεί βραχυκύκλωσε, και μίλαγε επί δυό λεπτά με σαρδάμ. Τελικά βγήκαμε κανα δυό φορές χωρίς να καταλήξει πουθενά, αλλά αργότερα αισθάνθηκα υπερήφανος που ήμουν ξεκάθαρος στο τι ζητούσα, και από την τότε αντίδρασή της δεν φάνηκε να πήρε αξία.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    154
    Πάρε τη πρωτοβουλία και κλείσε την υπόθεση.

  7. #7
    Γειά σου κορίτσι μου!καταρχήν γιατί λες ήταν φλερτ άκυρο που δεν έπρεπε να ασχοληθεις καν?και στο τέλος γιατί ασχοληθηκες?διεκρινες κάτι από την αρχή που δεν σου αρεσε?

  8. #8
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Γειά σου κορίτσι μου!καταρχήν γιατί λες ήταν φλερτ άκυρο που δεν έπρεπε να ασχοληθεις καν?και στο τέλος γιατί ασχοληθηκες?διεκρινες κάτι από την αρχή που δεν σου αρεσε?
    γιατι ηταν ενα φλερτ ακυρο σ ανοικτο χωρο......και σκεφτηκα οτι οπως το εκανε και σε μενα πολυ πιθανο να το κανει και σε αλλες....και δεν τον ηξερα και απο χθες....επιπλεον ξερεις οτι ειμαι καχυποπτη και απαισιοδοξη δεν πιστευω οτι θα μπορουσε καποιος να μου προκαλεσει ενδιαφερον και σε καμια περιπτωση να ειναι και αμοιβαιο.......αφου δεν εχω υπαρξει ποτε σε σχεση ερωτευμενη..........

    και αυτο ειναι που ποναει περισσοτερο...οταν δεν πιστευεις κατι οτι υπαρχει..να συμβαινει και να σε αφηνει με τη χαρα και πιο απογοητευμενη απο πριν

  9. #9
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by aggelosstr View Post
    Για να το συζητάς, πάει να πει πως υπάρχει η ελπίδα μέσα σου, έστω και αν είναι μη ρεαλιστική.


    Αυτό το λάθος κάνουμε εμείς οι άνθρωποι. Προσπαθούμε να μη δώσουμε αξία στους άλλους, και βάζω και τον εαυτό μου μέσα.
    Αλλά μιά φορά όμως, είχα μια γνωριμία με χαρακτηριστικά ζέστης/κρύου σαν τη δική σου. Μια μέρα τη πήρα τηλέφωνο, και αφού είπαμε διάφορα, της λέω "Το έχεις καταλάβει ότι μου αρέσεις. Έτσι;". Εκεί βραχυκύκλωσε, και μίλαγε επί δυό λεπτά με σαρδάμ. Τελικά βγήκαμε κανα δυό φορές χωρίς να καταλήξει πουθενά, αλλά αργότερα αισθάνθηκα υπερήφανος που ήμουν ξεκάθαρος στο τι ζητούσα, και από την τότε αντίδρασή της δεν φάνηκε να πήρε αξία.
    για ποιο λογο λες οτι μπορει να μην εχει ερθει αντιμετωπος με αυτα που νιωθει? πιστευεις οτι παρολη του την αδιαφορια υπαρχει ενδιαφερον η καποια επιφυλακτικοτητα? δεν θα ηταν λογικο ομως εφοσον εγω την εκανα τη κινηση μου...........
    και για ποιο λογο εφοσον η κοπελα βραχυκυκλωσε δεν το συνεχισε μαζι σου.....? μηπως επαιζε εξαρχης και ηξερε οτι δεν θα ενδωσει αλλα καταλαβε οτι θα μπορουσε να σου αρεσει οντως και κολλησε στιγμιαια...?

    οταν μια κατασταση ειναι ζεστη κρυο...δεν σημαινει οτι κατα βαθος ειναι κρυο?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    131
    Miliva δεν υπαρχει λογος να μετανιωνεις που σου κινησε το ενδιαφερον καποιος και περασες καλα τις φορες που βγηκατε. Τωρα η συμπεριφορά του ειναι λογικό να σε κανει να απορείς και να ξενερωνεις. Βεβαια δυστηχώς δεν ειναι κατι σπάνιο. Μπορει να συνεβησαν πολλα πραγματα για τα οποια μονο υποθεσεις μπορουμε ν κανουμε. Παντως αμα βλεπεις απο την αρχη τετοια ασθαθεια καλο θα ηταν να σκεφτεις αν αξιζει την προσπαθεια. Αφου το σκεφτεσαι τοσο μπορεις να στειλεις αλλο ενα μνμα σε χαλαρο τονο μηπως καταλαβεις καλυτερα

  11. #11
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    γιατι ηταν ενα φλερτ ακυρο σ ανοικτο χωρο......και σκεφτηκα οτι οπως το εκανε και σε μενα πολυ πιθανο να το κανει και σε αλλες....και δεν τον ηξερα και απο χθες....επιπλεον ξερεις οτι ειμαι καχυποπτη και απαισιοδοξη δεν πιστευω οτι θα μπορουσε καποιος να μου προκαλεσει ενδιαφερον και σε καμια περιπτωση να ειναι και αμοιβαιο.......αφου δεν εχω υπαρξει ποτε σε σχεση ερωτευμενη..........

    και αυτο ειναι που ποναει περισσοτερο...οταν δεν πιστευεις κατι οτι υπαρχει..να συμβαινει και να σε αφηνει με τη χαρα και πιο απογοητευμενη απο πριν
    Δεν είναι κακό που σε φλερταρε με αυτόν τον τρόπο. Ναι μπορεί να το κάνει και σε αλλες μπορεί όμως και όχι.
    Αν δεν διώξεις την καχυποψια και την απαισιοδοξια καλη μου δεν θα κάνεις τίποτα.ξέρω είναι δύσκολο να εμπιστευτεις αλλα πρέπει. Έπρεπε να του ξεκαθαρίσεις από την αρχή ότι ήθελες σχέση. Να ξέρει κι αυτός τι του γίνεται.τι σημαίνει θα φοβηθει με αυτό που θα του πω και θα φύγει?αμα δέν θέλει σχέση να φυγει.
    Επειδή εμείς οι δύο σκεφτομαστε με τον ίδιο τρόπο στις σχεσεις από όσο έχουμε μιλήσει και μπορώ να σε καταλαβω θα σου πω ότι εγώ δεν θα έκανα καμία κίνηση να του στείλω μήνυμα.
    Γιατί κακά τα ψέματα οποιος ενδιαφέρεται δεν αφήνει να περασει μια ή δύο βδομάδες για να σου μιλησει.

  12. #12
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Δεν είναι κακό που σε φλερταρε με αυτόν τον τρόπο. Ναι μπορεί να το κάνει και σε αλλες μπορεί όμως και όχι.
    Αν δεν διώξεις την καχυποψια και την απαισιοδοξια καλη μου δεν θα κάνεις τίποτα.ξέρω είναι δύσκολο να εμπιστευτεις αλλα πρέπει. Έπρεπε να του ξεκαθαρίσεις από την αρχή ότι ήθελες σχέση. Να ξέρει κι αυτός τι του γίνεται.τι σημαίνει θα φοβηθει με αυτό που θα του πω και θα φύγει?αμα δέν θέλει σχέση να φυγει.
    Επειδή εμείς οι δύο σκεφτομαστε με τον ίδιο τρόπο στις σχεσεις από όσο έχουμε μιλήσει και μπορώ να σε καταλαβω θα σου πω ότι εγώ δεν θα έκανα καμία κίνηση να του στείλω μήνυμα.
    Γιατί κακά τα ψέματα οποιος ενδιαφέρεται δεν αφήνει να περασει μια ή δύο βδομάδες για να σου μιλησει.
    εχεις δικιο απλα κολλησα πολυ εκεινη τη στιγμη και φοβηθηκα μηπως χαλασει αυτο το κλιμα και μου πει οτι δεν θελει κατι σοβαρο...γι αυτο απαντησα φλου.....ομως μονος του ειπε οτι θελει σχεση και εγω χαρηκα εστω στιγμιαια....ναι την απεβαλα την απαισιοδοξια και ενθουσιαστηκα πολυ γρηγορα μαζι του...επδ ηθελα να ενθουσιαστω και παλι καλα σημαδια δεν υπηρξαν στην υποθεση...

    συμφωνω οτι οποιος θελει στελνει....απο τη στιγμη που εκανα κιολας τη κινηση μου.......νομιζω πως αν τον εκαιγε θα εκανε τη κινηση του

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Συμφωνώ γενικά , η αλήθεια βέβαια είναι άγνωστη. Μπορεί να τα ξαναβρήκε με την πρώην και να ντρέπεται να σου στείλει ακυρο, μπορεί να ξενέρωσε με κάτι χωρίς να φταις εσύ, μπορεί απλά να παίζει, μπορεί να έφυγε εξωτερικό, μπορεί να σε γουστάρει τρελά και να σε ψήνει για να μη το θεωρήσεις δεδομένο, μπορεί να έχει κι άλλες , κτλ :)

    Εσύ τι κάνεις? Η περιμένεις αν δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις, ή ψάχνεις ταυτόχρονα και ότι έρθει πρώτο (αυτός ή ο καινούργιος) η σπας τον πάγο στέλνοντας ένα "σχέση για 1 μέρα (ή τεσπα όσο ήσασταν) πρώτη φορά έκανα " :)

    Πάντως όπως και να έχει , χλωμό το κόβω το πράγμα, αν δεν έχει σοβαρή δικαιολογία τύπου είμαι σε κώμα, δε ξέρω καν αν αξίζει να ασχοληθείς.


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    κοιτα αμα ηθελε μονο σεξ, θα σου πεταγε σποντες, θα σε καλουσε σπιτι του, θα προσπαθουσε να χωσει τα χερακια του στο σωμα σου κ.λ.π...Αλλα ισως το κανει με ποιο γλυκο τροπο και να θελει παλι αυτο who know!.
    Κατι αλλο παιζει εδω.....Το ψησιμο θεωρω, πως πανω απο εβδομαδα δεν ειναι ψησιμο, ειναι αδιαφορια, η χαλαροτητα......
    Ισως λεω εγω τωρα, μαζι με εσενα ειχε γνωρισει και καμια αλλη κοπελιτσα, ταυτοχρονα και απλα εκανε ντειτ να δει με ποια ταιριαζει...
    Για εμενα εφοσον σου αρεσει ,διεκδίκησε τον, παρε τηλεφωνο να ρωτησεις, πες του χαθηκαμε κ.λ.π...και να κανονισετε κατι ......Μην κανεις πισω τοσο ευκολα γιατι ποτε δεν θα βρεις κατι αμοιβαιο.
    Με λιγα λογια μην το αφησεις φλου,.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    κοιτα αμα ηθελε μονο σεξ, θα σου πεταγε σποντες, θα σε καλουσε σπιτι του, θα προσπαθουσε να χωσει τα χερακια του στο σωμα σου κ.λ.π...Αλλα ισως το κανει με ποιο γλυκο τροπο και να θελει παλι αυτο who know!.
    Με πιο γλυκο τροπο απ' το χουφτωμα χωρις συγκαταθεση δηλαδη;
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Page 1 of 30 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •