Θύματα του marketing? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Ε δυσκολα να σου το "βρει" καποιος με ενα thread. Οταν εισαι σε δίλημμα λογικο ειναι να κανεις μπρος πισω.. γιαυτο λεγετε δίλημμα, αλλα εσυ ΓΙΑΤΙ εισαι ακομα εδω? .. σε επεισε υποθέτω ο Μητσοτακης ε? :P

    Γενικα θα ελεγα μη το αναλυεις πολυ, εκτος αν ειναι κατι που βγαζει ματι... αστο.. κανε τη ζωη σου οπως νομιζεις... και αστο, ό,τι και να κανεις να ξερεις θα ειναι λαθος και σωστο, όπως όλοι μας, το μελλον δε το ξερουμε.. οποτε.. τα μυαλα στο κεφαλι και προχωρα. Και μπαινε εδω να μας λες τα της ΗΠΑ :) κανε λιγο διακοπουλες χαλαρωσε τωρα μεχρι τελος Αυγουστου να παρεις δυναμεις... και καλο Σεπτεμβριο!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Ευχαριστώ για την εμψύχωση!! Αυτό ήταν εξ αρχής το σχέδιο αν και είναι λίγο δυσκολάκι γιατί πάω μόνος αλλά κάνω κινήσεις για να τα οργανώσω όσο καλύτερα γίνεται. Αν γίνει θα χαρώ ιδιαιτέρως! Έχεις δίκιο. Ότι και να κάνουμε θα είναι και λάθος και σωστό. Κι αν τελικά σταθεροποιηθεί η κατάσταση μου εδώ ή εκεί θα πει πως τσάμπα τόσο άγχος.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Ε δυσκολα να σου το "βρει" καποιος με ενα thread. Οταν εισαι σε δίλημμα λογικο ειναι να κανεις μπρος πισω.. γιαυτο λεγετε δίλημμα, αλλα εσυ ΓΙΑΤΙ εισαι ακομα εδω? .. σε επεισε υποθέτω ο Μητσοτακης ε? :P

    Γενικα θα ελεγα μη το αναλυεις πολυ, εκτος αν ειναι κατι που βγαζει ματι... αστο.. κανε τη ζωη σου οπως νομιζεις... και αστο, ό,τι και να κανεις να ξερεις θα ειναι λαθος και σωστο, όπως όλοι μας, το μελλον δε το ξερουμε.. οποτε.. τα μυαλα στο κεφαλι και προχωρα. Και μπαινε εδω να μας λες τα της ΗΠΑ :) κανε λιγο διακοπουλες χαλαρωσε τωρα μεχρι τελος Αυγουστου να παρεις δυναμεις... και καλο Σεπτεμβριο!
    Δύσκολο όμως λίγο τώρα. Προσπαθώ να το κανονίσω αλλά είναι τόσα που πρέπει πάλι να ρυθμίσω. Διαμονή, συγκάτοικο, δουλειά, πού θά μείνω πρώτες μέρες μέχρι να φύγει το jetlag. Εκεί έπαιρνα υπνωτικά από το φαρμακείο για να κοιμηθώ. Συν το είσαι που παίρνω. Ότι φράγκα έχω στην άκρη θα φαγωθούν εν ριπή οφθαλμού. Θα μου πεις πάλι καλά που παίζει και λίγο ρευστό οκ αλλά και πάλι φοβάμαι λίγο. Κατά πάσα πιθανότητα καλά θα πάνε αλλά μέχρι να το δεις όντος να γίνεται σου σφίγγεται το στομάχι. Θέλω να κάνω και δίαιτα ταυτόχρονα και όλο στο φαι ξεσπάω! Άσε δεν έπρεπε να φύγω εξαρχής από εκεί. Βιάστηκα και τώρα το πληρώνω γαμωτο κέρατο μου

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Θύματα και θύτες
    By whitecandle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 206
    Last Post: 02-05-2012, 20:16
  2. Replies: 6
    Last Post: 16-12-2011, 11:30
  3. Marketing of Madness
    By Oneiroplasmenos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 07-08-2010, 21:44
  4. Ποσα ακομα παιδάκια θα ειναι θυματα;
    By alex30 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 1
    Last Post: 20-08-2006, 23:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •