Xanax και πάλι xanax - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 61 to 75 of 92
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Βρε για τους γονείς μου λεω οτι δε γνωρίζουν. Η νευρολογος εννοείται θα μάθει τα πάντα
    α οκ...!!!! αλλα γτ δεν γνωριζουν η γονεις απλη περιεργεια....

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Κλινική εξέταση εννοούσες Ε; κρατάει λίγο μέσα στην ημέρα ; είχε πάει γνωστος μου σε νευρολόγο και δεν τον ρώτησε για αγωγή από ψυχιατρο. Το τικ είναι η ακούσια συσπαση που κάνει το βλέφαρο και κρατά ώρες με κοιτάνε παράξενα δεν ασχολούμαι. Το τρέμουλο στο χέρια οκ εκεί άκουγα πολλά. Πλέον αισθάνομαι πως δεν ελέγχω τον αυχένα μου αλλά ούτε και την κίνηση του κεφαλιού. Πρέπει να είμαι ομως φουλαρισμενη νεύρα. Εύχομαι να λάβεις μια απάντηση αλλά και τρόπο θεραπείας για τη μείωση της έντασης του συμπτωματος. Αν στο λένε κολλητοί για να σε κάνουν να το δεις χιουμοριστικά κατανοητό. Αν στο πει κάνας εξυπνάκιας είναι ούφο. Ιδιοπαθη τρόμο σίγουρα έχουν παρά πολλοί άνθρωποι και πολλές φορές δεν ξέρουν και πως λέγεται. Απλά σε άλλους κρατάει πολύ σε άλλους λιγο άλλοι δε δίνουν σημασία. Άλλοι στεναχωριούνται λογικό εφόσον σου αφαιρεί δυνατότητες. Το γράψιμο για σχολή είναι πολύ δύσκολο το φαγητό είναι ζήτημα επιβίωσης και αργότερα δουλειά πρέπει να υπάρχει κατανόηση στο ότι ίσως σε πιάσει μέσα στο ωράριο. Μήπως για αυτό ξεκίνησες την αγωγή; μπορεί να σε έχει φθείρει ψυχολογικά παρά πολύ όλα αυτά τα χρόνια. Συγνώμη τώρα με τις υποθέσεις μου. Καλά αποτέλεσμα εύχομαι ολόψυχα με τον νευρολόγο.
    Αυτό εννοουσα ναι... Σορρυ για την αργοπορία ειχα μια μικρή 50λεπτη κληση χαχα.. Οχι δεν ηταν ο λογος της κατάθλιψης μου περασα κατι ζορια υγείας που με έριξαν πολυ αλλης φύσεως. Απλα πλέον αγχωνομαι για το θεμα της δουλειάς γιατί θέλω αφου συνηθίσω τα χαπια και φύγει η υπνηλία να πιασω δουλειά. Πως θα δουλέψω όμως που οταν με πιάνει τα χέρια μοτ γίνονται άχρηστα;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    α οκ...!!!! αλλα γτ δεν γνωριζουν η γονεις απλη περιεργεια....
    Οι γονείς μου με έκραζαν για τα αταραξ.. Ποσο μαλλον να μαθαιναν και για τα υπόλοιπα χαπια.. Χώρια του οτι θα εφερναν την καταστροφή για το τι μου συμβαίνει και θελω να αποφύγω τυχόν άγχος που θα μου φέρουν
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μεγάλη μου αγαπη και παντοτινή

    https://prntscr.com/o999rb
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Οι γονείς μου με έκραζαν για τα αταραξ.. Ποσο μαλλον να μαθαιναν και για τα υπόλοιπα χαπια.. Χώρια του οτι θα εφερναν την καταστροφή για το τι μου συμβαίνει και θελω να αποφύγω τυχόν άγχος που θα μου φέρουν
    καταλαβα......

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Μεγάλη μου αγαπη και παντοτινή

    https://prntscr.com/o999rb
    χαχαχα ρε συ.. πετα τα τωρα.....!

  7. #67
    Εγώ παίρνω καμια φορά μισό των 0,25 μαζί με depon maximum και με πιάνει απίστευτη,ατονία και υπνηλία...μολις χθες το διασταυρωσα και διαπιστωσα οτι ειναι απο αυτό...ο γιατρός λεει οτι δεν μπορει μόνο με τόσο μικρή ποσότητα να συμβαίνει αυτό...είναι η ιδέα μου

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by fiakaps View Post
    Εγώ παίρνω καμια φορά μισό των 0,25 μαζί με depon maximum και με πιάνει απίστευτη,ατονία και υπνηλία...μολις χθες το διασταυρωσα και διαπιστωσα οτι ειναι απο αυτό...ο γιατρός λεει οτι δεν μπορει μόνο με τόσο μικρή ποσότητα να συμβαίνει αυτό...είναι η ιδέα μου
    Είναι όντως πολύ μικρή ποσότητα. Εγω τοσο παίρνω το πρωί. Αλλα ο κάθε οργανισμός ειναι διαφορετικός
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    χαχαχα ρε συ.. πετα τα τωρα.....!
    Ειναι παλιά μανα μου αυτά. Τωρα εχω 2 του 1 μγ
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  10. #70
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    και θα παρεις αντιψυχοσικα για να κοιμασε? :/

    αν ησουν στο εξωτερικο τωρα και επερνες σκευασμα χαλαρωσης απο κανναβη δεν θα σκευτοσουν πια τα φαρμακα.... εγω με κανναβη ξεπερασα της κρισης πανικου... απο εναν φανταστικο γιατρο που με βοηθησε απιστευτα...!
    Στην Ελλάδα ο γιατρός αυτός?

  11. #71
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    1
    Καλησπέρα σας. Τώρα μπήκα στην ομάδα. Παίρνετε τόσο πολύ ζαναξ και δεν σας πειράζει? Η γιατρός μου μου είπε ποτέ πάνω από 2 mg. Πίνω συνήθως 1.50 με 1.75 και όλη μέρα χασμουριέμαι και νυστάζω. Το ορωι πίνω σεροξατ και το βράδυ σερεκουελ. Παθαίνω συνέχεια κρίσεις από το 2011. Και τελευταία έχω και φοβερές φοβίες ότι έχω πρόβλημα σργν καρδιά γιατί έχω πόνους στο στήθος. Έχετε και εσείς πόνους??

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by fiakaps View Post
    Στην Ελλάδα ο γιατρός αυτός?
    οχι φυσικα...

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Dimitrap1970 View Post
    Καλησπέρα σας. Τώρα μπήκα στην ομάδα. Παίρνετε τόσο πολύ ζαναξ και δεν σας πειράζει? Η γιατρός μου μου είπε ποτέ πάνω από 2 mg. Πίνω συνήθως 1.50 με 1.75 και όλη μέρα χασμουριέμαι και νυστάζω. Το ορωι πίνω σεροξατ και το βράδυ σερεκουελ. Παθαίνω συνέχεια κρίσεις από το 2011. Και τελευταία έχω και φοβερές φοβίες ότι έχω πρόβλημα σργν καρδιά γιατί έχω πόνους στο στήθος. Έχετε και εσείς πόνους??
    Νευροπονους εχω σχεδον παντού. Εγώ δε πινω πάνω από 1. 25 παντως
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #74
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    ο μονος φοβος που εχω με το xanax ειναι τι θα κανω αν ο γιατρος μου δεν μου το γραψει ξανα???? το περνω 2χρονια αν δεν παρω μισο χαπακι 0.25 την ημερα θα παθω μυοκλονικους σπασμους....... δεν μπορω χωρις xanax...... :(
    Κ εγώ αυτό το φόβο έχω.Με τα xanax μπορώ να κάνω τις δουλειές μου.Τα παιρνω 9 χρονια.Τα έχω πάντα στην τσάντα μου.xanax κ πάλι xanax, σωτήριο φάρμακο...

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by toallomiso View Post
    Κ εγώ αυτό το φόβο έχω.Με τα xanax μπορώ να κάνω τις δουλειές μου.Τα έχω πάντα στην τσάντα μου.xanax κ πάλι xanax, σωτήριο φάρμακο...
    Είναι όντως σωτήριο αλλά σε μενα έφτασε σε σημείο να μη με βοηθάει τόσο στον ύπνο. Μάλλον απέκτησα ανοχή.. Περιμένω να κλείσω ραντεβού αρχές Σεπτεμβρίου να του τα πω
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast

Similar Threads

  1. Xanax
    By φύλλο στον άνεμο in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 14-07-2017, 16:02
  2. xanax
    By ferro in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 11
    Last Post: 29-06-2016, 15:59
  3. xanax
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-06-2010, 14:17
  4. xanax
    By positivecreep21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 27-10-2009, 15:19
  5. Xanax
    By Thinker in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 18-06-2009, 12:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •