,πιστευω οτι μου μενει λιγος χρονος..:/:/
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715

    ,πιστευω οτι μου μενει λιγος χρονος..:/:/

    Γεια σας,καταλαβαινω πως θελει προσπαθεια μπλα μπλα και τετοια σχετικα..για εμενα η ψυχικη παθηση ειναι μαρτυριο και δεν μπορω να το βαλω στην ακρη ουτε λεπτο ...μου χει κοψει ολη μου την ζωη..με κοπελες που πηγαινα ,το να βγαινω εξω ανετοσ,μου εβαλε κιλα που ειχα κανει μεγαλη προσπαθεια για την εμφανιση μου και με κανε να αισθανομαι καλα..ολα εχουν χαθει..και οι αναμνησεις πολλες και τελειως αλλη ζωη..δεν θελω να πεθανω αλλα αν ειναι να μην υπαρξω ξανα ο ιδιος πρεπει να αποχωρησω απο το τοπιο που εξελισεται..διλιτιριαστικα και πρεπει να αποχωρησω..με καποιον ανωδηνω τροπο..τον οποιο ψαχνω..μου εχει γινει σαν ψυχωση απο ουσιες και στενοχωρια και ετσι εγινε..εχω αυτογνωσια περι τινος προκειται και εδω μεσα βλεπω και απροσπελαστα πραγματα για τα οποια καταλαβαινω και δεν ξερω τι να λω και εγω ο ιδιος..δεν θελω κατι τετοιο να ζω στην ζωη μου παιδες...παντως γνωρισα και αυτην την πτυχη ζωης και οποιος δεν πιστευει να ξερεται πως ειναι οδυνη ρε φιλε..απαραδεκτο και κακο συναπαντιμα σε οποιον το χει..η καρδουλα σας και οποιος το χει αυτο η δημιουργηθηκε απο αλλους να βρει γαληνη ..εχω νιωσει και βασιλιας στην ζωη μου δεν γεννηθηκα με αυτο..ξερω πως ειναι να ζεις με τα ολα σου και πως ειναι να εισαι αποξενομενος και ποναει πολυ το δευτερο..πολυ:/:/:/λοιπον εχω αρχησει και μετραω ποια..δεν θελω να δω ουτε πιο ταλαιποριμενο τον εαυτο μου ουτε κανεναν γυρω μου και θεωρω συνετο να φυγω οπως ηρθα ..ποναει πολυ αυτο..

  2. #2
    γεια σου.γιατι δεν κανεις μια προσπαθεια ακομη με εναν ειδικο?περνεις φαρμακευτικη αγωγη?πολλοι εχουν περασει αυτο που περνας εσυ αλλα δεν τα παρατανε.αντιθετα προσπαθουν και τα καταφερνουν.ολα σου φαινονται ακατατορθωτα τωρα αλλα σιγουρα μπορουν να γινουν καλυτερα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Ειδη εκανα δεν φτανει;βλεπω τι γινεται ρε συ..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Με καταβαλει..δεν ειχα υπολογισει τετοια πραγματα..ειμαι απροετιμαστος για τετοια μπορα

  5. #5
    Quote Originally Posted by Confused889 View Post
    Ειδη εκανα δεν φτανει;βλεπω τι γινεται ρε συ..
    κι αλλη προσπαθεια.κανεις δεν τα παραταει τοσο ευκολα.ο γιατρος τι σου εχει πει?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Εχω να παω κατι μερες στον γιατρο..εχω παρει αρκετα κιλα και δεν θελω να βγαινω απο το σπιτι.με το ζορι βγαινω κανω ρανω δεν ειμαι εγω..ολα εγιναν για να φτασω σε αυτο το σημειο..καθε μερα το σκευτομαι ειμαι πολυ κοντα..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Πόσο χρονών είσαι? Δε πας μια "βόλτα" στο Άγιον όρος? Μη χάνεις ελπίδες. Πάνε και συζητατο. Φυσικά και να πας και πιο νωρίς μάλιστα σε ψυχο και όπου αισθάνεσαι άνετα, αλλά η υπομονή στο τέλος αποδίδει.

    Τι θέλεις να κάνεις στη ζωή σου ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Δεν ξερω τι θα γινει..τωρα ημουν ετοιμος να φυγω και ξαναπηγα σπιτι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    375
    Όποια μπόρα και αν έρθει δεν μπορεί να σε ακρωτηριάσει, ο ακρωτηριασμός είναι μονάα δική σου επιλογή.
    Κανείς δεν είπε ότι η ζωή θα κυλάει πάντα όμορφα, κάποια στιγμή θα έρθουν δυσκολίες, πένθος, ασθένεια οτιδήποτε. Θα έρθουν κάποιες δοκιμασίες που λειτουργούν σαν επίκληση στο να γίνουμε ακόμη πιο πνευματικά πλάσματα, να ξεπεράσουμε τα όρια μας και να φτάσουμε πιο κοντά σε ανώτερα επίπεδα εαυτού και συνείδησης..
    Δεν υπάρχει τίποτα πιο γοητευτικό και ελκυστικό από έναν άνθρωπο που ταλαιπωρήθηκε και σηκώθηκε και βρήκε το φως του, είναι προικισμένος με δύναμη πια που δύσκολα πια λυγίζει..
    Δηλαδή δεν παλεύεις για να επαναφέρεις κουτσά στραβά για ότι είχες πριν στη ζωή σου, παλεύεις για να γίνεις κάτι ανώτερο του τώρα και του πριν..
    Όλα τα υπόλοιπα, το σώμα, οι κοινωνικές σου σχέσεις, οι ερωτικές σου σχέσεις, όλα είναι ένα καθρέπτισμα του μέσα σου γι αυτό και θα αλλάζουν ανάλογα με το πως αισθάνεσαι εσύ με σένα.. Δεν είναι κάτι που δεν αλλάζει και προς θεού δεν είσαι καταδικασμένος για τίποτα άσχημο αν αυτό πιστεύεις..
    Διάβασε όσα μπορείς φιλοσοφικά βιβλία, κάνε ψυχοθεραπεία με καλό και δυναμικό ψυχοθεραπευτή και κάνε ότι καλύτερο μπορείς.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Πολυ ομορφα το σκευτεσε αλλα δεν εχω καν τον εαυτο μου και χαλιεμε δεν μπορω να καθτρευτισω κατι

Similar Threads

  1. Τα πάντα ρει και ουδέν μένει
    By Tiamat218 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 09-08-2019, 02:46
  2. για οποιον αντεχει να μενει εδω.
    By Marvel in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 23-10-2017, 21:04
  3. Κανεις να μενει Λονδινο για γνωριμια
    By Lef in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-11-2016, 08:59
  4. Η πορτα μενει κλειστη
    By Loukas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 14-02-2013, 15:13
  5. Λιγος υπνος
    By mihalis in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 2
    Last Post: 18-08-2012, 19:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •