Λαντος ςος βοηθειαααααααάά
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    196

    Λαντος ςος βοηθειαααααααάά

    Γεια σας μίλησα με τον φάρμακοπιο μου και μου είπε ότι το λαντος έχει κατηγορηθεί ότι δημιουργεί θέματα στη καρδιά με το διάστημα qt εγώ νόμιζα ότι είναι καποιο διάστημα αυτό ανάμεσα στους χτύπους και εγώ εδώ βραδυκαρδια ασυμπτωματική ο ψυχίατρος λέει να κανω καρδιογράφημα και ότι δεν παθαίνω τίποτα ο καρδιολόγος να μην φοβάμαι τίποτα απόλυτος δεν έχει καμία σχέση αυτό το διάστημα με την βραδυκαρδια και ότι θα μου κάνει ένα καρδιογράφημα να ηρεμήσω από βδομάδα!!!!!! Έχω τρομάξει πολύ νομίζω ότι θα σταματήσει η καρδιά μου!!!!!!! Βοήθεια ααα

  2. #2
    απο το νομιζεις μεχρι το θα εχει σκαλες διαφορα... ξεκολλα το μυαλο σου χαλάρωσε, απασχολήσου με κάτι να ξεχαστείς. αμα ήτανε να πεθαίναμε έτσ για πλάκα.. σκέψεις ειναι ολα. στο μυαλό είναι όλα. χωρια οτι ο καρδιολογος σ πε οτι δεν εχεις λογο να φοβασαι τιποτα, οπως και ο ψυχολογος.. υπάρχει θετικος κοινος παρονομαστής. δύναμη και θετικες σκέψεις.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    196
    Έχει κολλήσει το μυαλό μου ότι θα πάθω ανακοπη γιατί έχω βραδυκαρδια και στο φύλλο μέσα γράφει ότι δεν κάνει να το πίνουν άτομα με βράδυ βρε Κωστή .

  4. #4
    Συννενοησου με τον ψυχιατρο να πάρεις την ελάχιστη δόση μέχρι να κάνεις τον έλεγχο καρδιάς.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    196
    Δεν μου είπε κάτι τέτοιο πονώ 20 μιλιγρμα τώρα από την Δευτέρα θα πίνω 30 μικιγκραμ μου είπε ότι μπορεί να προκαλέσει αρυθμιες αλλά όχι τίποτα σοβαρό. Εμένα τίποτα δεν μου έχει προκαλέσει ως τώρα το δέχεται καλά ονοργανισνος μου

  6. #6
    Διάβασα στην αρχή πως φοβοσουν για βραδυκαρδια λογω του ότι σου είπε ο φαρμακοποιός για παρενέργειες στην καρδιά. Το πρότεινα να συζητήσεις επειδή φοβάσαι μην συμβεί κάτι στην καρδιά σου.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Similar Threads

  1. Παραμιλημα Χωρις Σταματημο!{ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Α}
    By Username in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 09-01-2012, 01:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •