σπυρια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10

Thread: σπυρια

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    10

    σπυρια

    γεια σας. ..δεν μπορώ ν παω θάλασσα γτ βγάζω σπυριά πολλά κ με στεναχωρεί αυτό κ γενικά βγάζω κ δεν ξερω δεν εχω μετα αυτοπεποίθηση κ κλεινομαι σπιτι κ μ περνει από κατω

  2. #2
    Πόσο χρονών είσαι;
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by νικολετακι View Post
    γεια σας. ..δεν μπορώ ν παω θάλασσα γτ βγάζω σπυριά πολλά κ με στεναχωρεί αυτό κ γενικά βγάζω κ δεν ξερω δεν εχω μετα αυτοπεποίθηση κ κλεινομαι σπιτι κ μ περνει από κατω
    Μπορεις να μιλησεις με εναν δερματολογο η το εχεις κανει ειδη?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Εχεις σκεφτεί ότι μπορεί να φταίει ο ηλιος ή βγάζεις οτι ωρα και να πας; στο λεω γιατί εγώ με τον ηλιο παλιά γέμιζα σπυρια και τωρα όπου με δει βγαζω εκζεματα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    10
    οπότε κ ν βγω στον ήλιο γεμίζω αλλά κ γενικά κ να μην βγω μ τον καιρό κατάλαβα ότι εκτός τον ήλιο π μ κν κακό παίζει ρόλο κ τ άγχος γτ γενικά αγχώνομαι μ τα πάντα κ πιστεύω μ χτυπάει εκεί ...γτ οταν οι Ψυχολογία μ είναι καλύτερη πάει κ η ακμή καλυτερα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by νικολετακι View Post
    οπότε κ ν βγω στον ήλιο γεμίζω αλλά κ γενικά κ να μην βγω μ τον καιρό κατάλαβα ότι εκτός τον ήλιο π μ κν κακό παίζει ρόλο κ τ άγχος γτ γενικά αγχώνομαι μ τα πάντα κ πιστεύω μ χτυπάει εκεί ...γτ οταν οι Ψυχολογία μ είναι καλύτερη πάει κ η ακμή καλυτερα
    Δες το με εναν δερματολόγο. Εγω επειδή μικρότερη εβγαζα πολλα σπυρια σε κορμο και χέρια εκανα μπάνιο με μπλουζα.πλεον πήγαινα το βράδυ και δε με ενοχλει καθόλου η θαλασσα απο μονη της. Μόνο σε συνδιασμο με τον απαισιο ηλιο!!
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    10
    εχω πάει κ τ μονο π κάνει ν σου δίνει μια κρέμα π δεν κν και κτ φεύγουν τ σπυριά αλλά όταν πάει πλέον χειμωναςς αυτο μ ρίχνει ψυχολογικά κ σ συνδυασμό μ άγχος τ κάνω ν φαίνεται μεγαλύτερο τ θεμα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by νικολετακι View Post
    εχω πάει κ τ μονο π κάνει ν σου δίνει μια κρέμα π δεν κν και κτ φεύγουν τ σπυριά αλλά όταν πάει πλέον χειμωναςς αυτο μ ρίχνει ψυχολογικά κ σ συνδυασμό μ άγχος τ κάνω ν φαίνεται μεγαλύτερο τ θεμα
    Κοίταξε μήπως σε πειράζει ο συνδιασμος ηλίου και θάλασσας. Δοκιμασε να πας για εναν μπάνιο αφου πέσει τελείως ο ήλιος
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    10
    Αυτό ναι μ πηράζει αλλά δεν θ τ αφήσουμε ν ΜΑΣ ρίξει Ευχαριστώ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by νικολετακι View Post
    Αυτό ναι μ πηράζει αλλά δεν θ τ αφήσουμε ν ΜΑΣ ρίξει Ευχαριστώ
    Κανε μπανια αφου εχει πεσει ο ήλιος και θα είναι καλύτερα πιστεύω.. Ασε που η θαλασσα ειναι πιο ζέστη τότε
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •