site γνωριμιων αποψη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 181
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775

    site γνωριμιων αποψη

    γεια σας παιδια,ανοιξα αυτο το θεμα με αφορμη το οτι σκεφτομουν να εφτιαχνα λογαριασμο σε καποιο site γνωριμιων ωστε να βελτιωσω την επικοινωνια και να γνωρισω κοπελες,εσεις τι αποψη εχετε?αξιζει?θα ειναι ασφαλης?αλλα και ποια site μου προτινεται ως εμπιστα?(αν δεν επιτρεπεται απο τους κανονες στειλτε πμ με τα λινκ)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    με ενδιαφερη και μενα αυτο, σκεφτομουν να εκανα κωδικο στο tinder

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    εγώ είχα δοκιμάσει το tinder πολύ άθλιο σαν εφαρμογή γνωριμιών γιατί σου ζητάει συνέχεια να πληρώσεις για διάφορα future

    Εστάλη από Mi A2 Lite στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    αυτά τα future τι περιλαμβάνουν?
    κατά πόσο είσαι ασφαλής? κάποια στιγμή πει ένας απο τους δύο μας πει να συναντηθούμε πως αντιδρουμε?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    634
    Βρε παιδια, λυστε μου μια απορια ...
    ποια κουκλιτσα θα παει να γνωρισει παιδαρο μεσα απο site γνωριμιων ?
    Σε ενα μπαρακι να παει, δεν θα προλαβει να σκονταψει και θα την σηκωσουν δεκα νταγλαραδες.
    Για να μην πω για παραλια (καλοκαιρακι ερχεται) οπου αναπτηρες και τσιγαρα ειναι ετοιμα στο χερι
    για παν ... ενδεχομενο. Μηπως μπαινει στο site μονο για να την αβανταρετε ψυχολογικα (απ'το chat)
    και τιποτε αλλο ? Μηπως γινεστε αυλικοι (με χαρτακι προτεραιοτητας, οπως στις τραπεζες) ?

    Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε sites γνωριμιων (γιατι ηδη καηκα απο αλλα sites, πιο γενικης κατεθυνσης,
    οπου καθε πενηνταρα αμαμητη το παιζει 16χρονη) οποτε μην πυροβολειται τον πιανιστα .... please .....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    50αρα να είναι καλά θα είναι, μην μας τύχει κανένας ανωμαλος η καμιά τραβεστι είναι το θέμα
    αν ξέρατε ότι κάποια που την γνωρίζετε έξω είναι μέλος σε κάποιο site θα κάνατε εγγραφή για να την πλησιασετε?
    το sayat.me το γνωρίζετε?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    131
    Παιδια το τιντερ ειναι το πιο διαδεδομενο σαιτ για γνωριμιες ισχυει η επιφαλακτικοτητα π ισχυει στο ιντερνετ ετσι και αλλιως
    πολλοι το εχουνε γιατι ειναι πιο ευκολο ν στειλεις στο τσατ απο το να μιλησεις στο μπαρ ή γιατι δεν εχουν τοσο χρονο να βγουν στο μπαρ και προτιμουν το αλλο π το κανουν και απο το σπιτι τους
    δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο καποιο τετοιο σαιτ γιατι δεν χρησιμοποιω αλλα ξερω αρκετους που το κανουν και δεν ειναι ανωμαλοι απλα πιο ντροπαλοι στο απο κοντα .. για χαλαρες γνωριμιες μια χαρα ειναιι .. ειναι τι ψαχνει ο καθενας

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Εννοώ πχ στο tinder για να δεις μερικά προφίλ πρέπει να πληρώσεις η για να στείλεις μήνυμα σε μερικά προφίλ η για να δεις πιος είδε το προφίλ σου

    Εστάλη από Mi A2 Lite στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Το θέμα με τα μπαράκια (που εγώ δε έχω θέμα να πάω να μιλήσω) είναι ότι δε ξέρεις ποια είναι ελεύθερη και μετά βαριέσαι να πηγαίνεις και να σου λέει η άλλη έχω 8 παιδιά παντρεμένη χρόνια, [emoji12]

    Στο tinder Τουλ ξέρεις ότι είναι ελεύθερη, ότι ενδιαφέρεται και σου έκανε και ένα like μια ματιά πες.

    Αν και δεν έχω καλή εμπειρία από tinder Ελλάδα, γιατί όντως δεν έχει πολλές κοπέλες αναλογικά. Οπότε αν δε βαριέσαι να πατάς like και μετά να chatαρεις ΑΝ σου μιλήσει, παίζει να πληγωθείς και περισσότερο :/ αλλά εξαρτάται την περίπτωση
    Συν το ότι, μπορείς να κάνεις και τα 2 δηλαδή το tinder για συμπλήρωμα και ποτέ δε ξέρεις από πού θα έρθει :)

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Thanasis25 View Post
    Εννοώ πχ στο tinder για να δεις μερικά προφίλ πρέπει να πληρώσεις η για να στείλεις μήνυμα σε μερικά προφίλ η για να δεις πιος είδε το προφίλ σου

    Εστάλη από Mi A2 Lite στο E-Psychology.gr Mobile App
    να υποθέσω ούτε φωτογραφίες δεν μπορείς να δεις? μα ο σκοπός αυτών των site είναι να γνωριστεί κάποιος να δει φωτογραφίες και να στείλει μήνυμα και αυτή τα έχουν με πληρωμή, ποιος ο λόγος?
    εκτός από το tinder ποια αλλά υπάρχουν?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    131
    γραψε στο google Πως λειτουργει το τιντερ και θα καταλαβεις βλεπεις φωτογραφιες απο οσο ξερω
    το Badoo υπαρχει επισης δεν ξερω αλλλα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Παλια ,ειχα γραφτει tinder kai badoo για να δουμε τι παιζει μαζι με κατι φιλαρακια.
    Εαν εισαι εμφανισημος η με μια καλη φωτο, και το πας ωραια στην αρχικη συνομιλια, σημαινει οτι θα βγεις με την αντιστοιχη κοπελα που θα μιλας.
    Αρχικα για το τιντερ, θελει να πληρωσεις για να εχεις μερικα παραπανω κολπα, αλλα και χωρις να πληρωσεις εισαι οκ.
    Εγω προσωπικα στον εναμιση μηνα που ειχα τιντερ βγηκα με 7 κοπελες απο εκει(και χωρις να το χρησιμοποιω πολυ) και περασα πολυ ωραια, το μονο μειον ειναι οτι οι 2 απο τις 7 κοπελες ηταν σαπιες απο κοντα σε σχεση με τις φωτο που φαινοντουσαν μουναρες.οι υπολοιπες πολυ ομορφες, αλλα εμενα ο στοχος μου ηταν οι πολυ ομορφες, εσυ μπορει να γουσταρεις και με κατι μετριο, και αμα σου αρεσουν τα μετρια πιστεψε με θα βρεις παρα πολλεςςςςςςς.Επισης μπορεις να ανταλλαξεις σκαιπ και να μιλησεις μαζι τους πριν βγεις μεσω βιντεο.δεν θα το δεχτουν ολες γιατι εχουν και ανασφαλειες γι αυτο ψαχνουν αγορι η σεξ μεσω εφαρμογης.
    Το μπαντου ειχε μεσα γενικα πιο σαπιες κοπελες, θα σου τυχουν και βαρεμενες, εμενα μια στην δευτερη συνομιλια μας μου ελεγε οτι ηθελε να κανει σχεση μαζι μου, και δεν με ειχε δει απο κοντα σκεψου...Θα σου τυχουν πολλα κουλα.
    Οσο για τραβελια που ανεφερες πιο πανω, ρε φιλε δλδ ελεος δεν μπορεις να ξεχωρισεις ενα τραβελι με μια γυναικα?γτφ?
    Γενικα μην αναφερεις πολλα, που μενεις ακριβως και τετοια...επισης οταν θα σου ζητανε αριθμο τηλ για να μιλησετε η να κανονισετε, καλυτερα να πας να βγαλεις εναν δευτερο αριθμο και να τον δεινεις, εγω π.χ δεν εδεινα τον μειν μου αριθμο.
    Για αρχαριος στο θεμα σχεσεων και φλερτ ειναι οτι πρεπει το τιντερ για να μπεις στο κλιμα.
    υπαρχουν πολλες μοναχικες γυναικες εκει εξω, που ψαχνουν σχση η σεξ μεσω τιντερ η αλλων σαιτ.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    όπως λες ήταν ωραίες κοπέλες, και τι δουλειά είχαν με τα site γνωριμιών? δεν είχαν κατακτήσεις?
    με κάποιες από αυτές τις κοπέλες συνεχίσατε?
    να μην δηλώσω σε ποια περιοχή μένω για το αν υπάρχει κάποια κοπέλα από την πόλη που μένω?
    το sayat.me το ξερετε?

    και κάποιες που κάνουν πλαστικές επεμβάσεις μοιάζουν και σαν τραβεστι

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    όπως λες ήταν ωραίες κοπέλες, και τι δουλειά είχαν με τα site γνωριμιών? δεν είχαν κατακτήσεις?
    με κάποιες από αυτές τις κοπέλες συνεχίσατε?
    να μην δηλώσω σε ποια περιοχή μένω για το αν υπάρχει κάποια κοπέλα από την πόλη που μένω?
    το sayat.me το ξερετε?

    και κάποιες που κάνουν πλαστικές επεμβάσεις μοιάζουν και σαν τραβεστι
    Για αρχη, πολλες μπαινουν για πλακα, αλλα τους τραβαει καποιος και συνεχιζουν, αλλες μπορει να μην βγαινουν η να ειναι δουλεια σπιτι, η σχολη σπιτι, αλλες μπορει μολις να εχουν ερθει στην πολη, αλλες ηρθαν για σεξ τουρισμ, αλλες απλα ειναι ντροπαλες για φεις του φεις. και αλλα απειρα, δεν ξερεις τι κουβαλαει ο καθενας.
    Συνεχισα ναι, αλλα οχι για πολυ.
    βεβαια και θα δηλωσεις σε ποια περιοχη μενεις.Απλα οταν αρχισεις και μιλας προσωπικα μαζι τους στα μηνυματα, π.χ μην αρχισεις και λες μενω τριπτολεμου 3,1ο οροφο, αυτο εννοουσα.Αυτα μολις βγεις φεις του φεις.

    ΡΕ φιλε αυτες που εχουν παραμορφωμενα χειλια η μοιαζουν σαν τραβεστες μακρυα, η εχουν πλαστικες μακρυα,.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    στο ξεκοψαν αυτές ή εσύ? απο την πλευρά τις συνεύρεσεις ήρθατε κοντά? και αν ναι απο ποιο ραντεβού?

    όταν είχες βγει για να την συναντήσεις είχατε συνεννοηθεί πως θα αναγνωρίσει ο ένας τον άλλον? πηγές μόνος σου η με κάποιον κολλητό σου?

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Site γνωριμιων
    By Isp in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 07-07-2018, 04:42
  2. Την άποψη σας
    By πιεσμενη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 28-07-2014, 14:41
  3. Site γνωριμιών
    By Konstantinoss in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 32
    Last Post: 17-02-2012, 22:12
  4. Site γνωριμιων δειτε να γελασουμε.
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 09-05-2011, 20:04
  5. Πως τα σαιτ γνωριμιων μπορουν να βελτιωσουν την ζωη μας?
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 09-08-2009, 13:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •