Δεν ευχαριστιεμαι πια το σεξ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 297
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    176
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    στην αρχή το πρόβλημα ξεκινάει απο το ψυχολογικό και μετά πάει σε οργανικο? ή δεν έχει σχέση?
    Ναι πιστεύω και τα δύο. Αλληλεπηδρουν.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Και μενα θα με χαλουσε αν μάθαινα οτι ο συντροφος μου πήγαινε με ιερόδουλες και καταλαβαίνω απολυτα και το κομματι με το Βιάγκρα. Νιώθεις ότι εσυ κάνεις κάτι λαθος ή ότι δεν εισαι αρκετή για να έχει στύση. Αλλα εφοσον μας είπες ότι πήγε σε γιατρο και τον εβγαλε με οργανικό θέμα μην εχεις εσυ τύψεις κάπου. Επειδή ειναι αρκετα τα ποστ και δε θελω να τα διαβάσω ολα, τι σεναρια εκδίκησης σκεφτεσαι;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by vickympou View Post
    Ναι πιστεύω και τα δύο. Αλληλεπηδρουν.
    αν ειναι οργανικο δεν αντιμετωπιζεται?,εστω με χαπια ή αν γινεται με επεμβαση?

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε σημαινει κατι αυτο ειναι ψυχολογικο απλα δε το καταλαβαινεις γιατι δε ξερεις πως ειναι δεν εχει σχεση αν σ αρεσει καπια η οχι κανει οτι θελει χωρις να ρωτα κανενα εχω και εγω κατι αντιστοιχο αλλα οταν δε το σκεφτομαι δεν υπαρχει προβλημα

    μπορει αστοσο να του την ειπες και να αγχωθηκε ηξερα μια που σου εμιαζε που το επερνε πολυ βαρια αυτο το θεμα

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    176
    Ναι, φαρμακευτική αγωγή. Βιάγκρα, σιαλις κτλπ. Αλέξανδρε, δεν νομίζω ότι υπάρχει γυναίκα εκεί έξω που ο άντρας της δεν μπορεί, παίρνει χάπια και είναι οκ με αυτό. Κακά τα ψέματα, το παίρνουμε πάνω μας. Και να μην πούμε τίποτα, αρχίζουν σκέψεις, φταίω εγώ; κτλπ. Και συσσωρεύεται θυμός. Τόσο προς αυτόν, αλλά και προς τον ίδιο τον εαυτό. Μπορεί να είπα ναι. Όπως αυτός από γοητεύεται και θυμώνει που δεν μπορεί, άλλο τόσο και γω.

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σου εγραψα γιατι παιρνει βιαγκρα απλα επειδη εγω μαντευω πολες φορες αποφευγω τις δημοσιευσεις αυτο με το θυμο ισως εχει σχεση με το μυαλο σου που εχει μια ταση να γκαζωνει συνεχως ισως δεν ειναι θυμος αλλα ετσι γεννηθηκες..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    176
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    σου εγραψα γιατι παιρνει βιαγκρα απλα επειδη εγω μαντευω πολες φορες αποφευγω τις δημοσιευσεις αυτο με το θυμο ισως εχει σχεση με το μυαλο σου που εχει μια ταση να γκαζωνει συνεχως ισως δεν ειναι θυμος αλλα ετσι γεννηθηκες..
    Γκαζώνω ε; ωχ παναια μου

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    για μενα το λες αυτο καλε μη φοβασαι δε δαγκωνω

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    176
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    για μενα το λες αυτο καλε μη φοβασαι δε δαγκωνω
    Ωχ βρε Αλέξανδρε, ασε με στον πόνο μου. Το πώς σκέφτεται το μυαλό μου είναι άλλη ιστορία. Δεν είναι αυτό το θέμα μας. Και δεν έχω σκοπό να διαπληκτιστω.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω σ αφηνω αλλα οι αλλοι ουτε με το μαντειο των δελφων δε θα βρουν τι τους λες γι αυτο σου μιλω ακομα...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    118
    Vickympoy γεια σου! Σου ειπε τους λογους για το παρελθον του; Δεν ηταν στο χερι του για αυτο δεν μπορεσε ποτε να κανει σχέση; Τι εχεις καταλαβει; Σου το λεω γιατι αν δεν ηταν στο χερι του, το αλλο σεναριο θα ηταν οτι δεν θα ειχε ακουμπησει ποτε γυναικα μεχρι να σε γνωρισει. Δεν ξερω πως θα σου φαινοταν αυτο κ ποιο απο τα δυο θα προτιμουσες.
    Αν βεβαια ειχε σχεσεις κ το εκανε θα ηταν αλλο θεμα.
    Last edited by Anti-pression; 19-07-2019 at 00:20. Reason: Anti-pression

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το θειο μου μου θυμιζει που μια ζωη την εβγαζε εκει και εκανε ψηστηρι σε αυτη που σου εμιαζε

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by vickympou View Post
    Μακάρι να διορθωνοταν. Και γι αυτόν και για μένα. Πραγματικά, καταλαβαίνω τι τον οδήγησε σε αυτές τις πράξεις αλλά με πονά. Και εμένα μου ρίχνει την αυτοπεποίθηση και με ενοχλεί που σκέφτεται έτσι για τον εαυτό του. Αποφάσισα να ξεκινήσω ψυχοθεραπεία για να βοηθήσω κυρίως τον εαυτό μου αλλά και τη σχέση μου. Γιατί με τις συμπεριφορές και τις ανασφάλειες που έχω, καταστρεφω ότι έχω φτιάξει.
    νομιζω οτι ειναι πολυ σωστη η αποφαση σου.
    ισως ετσι συνειδητοποιησεις οτι δεν ειναι δυνατον να ευθυνεσαι εσυ για τις δυσλειτουργιες του, εφοσον ηταν ετσι ΧΡΟΝΙΑ πριν σε γνωρισει και λειτουργουσε ετσι!
    ειστε παντρεμενοι με αυτον τον ανθρωπο και ποσα χρονια; παιδια εχετε;

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Εγώ παλιότερα έχω πάει με ιερόδουλες. Το έκοψα μόνο και μόνο λόγω υγείας μην πάθω κάτι. Δεν είναι σώνει καλά λόγω ανασφάλειας η λόγω ότι δεν μπορώ να προσεγγίσω κάποια.
    Εγώ λοιπόν για μεγάλα διαστήματα παλιότερα δεν επιθυμούσα σχεση, γενικώς δεν ήμουν της σχέσης, ήμουν λίγο free, εγώ το αμάξι και η καλοπέραση μου. Έλα όμως που τις γυναίκες τις αγαπάω και γενικώς δεν μ αρέσει να φερομαι πουστικα όπως έγινε 2-3 φορές με κοπελες οπου επιδιωξα σχεση με σκοπο να πηδαω, αυτές γούσταρανε όμως μετά ουσιαστική σχέση κτλ και γίναμε κουβάρι με αποτέλεσμα στενοχώριες τύψεις κτλ.
    Επίσης το να επιδιώξω one night stand με το να τη πέσω σε καμία κοπελίτσα τύφλα στο μεθύσι που πιθανώς θα το μετανιώσει την άλλη μέρα, η να κολλάω σε κοριτσάκια με χαμηλή αυτοπεποίθηση να τους πουλαω έρωτα με σκοπο να τον χώσω κάπου, όχι κοπελιά, χίλιες φορές σε μια ιερόδουλη και πάλι Όχι με όποια να ναι, είχα βρει 2 που το γούσταρανε και το έλεγαν, είχαμε μια πιο καλή επαφή.
    Σορυ αλλά και μόνο που σκέφτομαι κοπέλα που πηδούσα και αυτή με γούσταρε και περίμενε ποτέ θα είμαστε ουσιαστικα μαζι, ενώ εγώ πέρα βρέχει, σιχαίνομαι τον εαυτό μου πιο πολύ από την ιερόδουλη.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Εγώ παλιότερα έχω πάει με ιερόδουλες. Το έκοψα μόνο και μόνο λόγω υγείας μην πάθω κάτι. Δεν είναι σώνει καλά λόγω ανασφάλειας η λόγω ότι δεν μπορώ να προσεγγίσω κάποια.
    Εγώ λοιπόν για μεγάλα διαστήματα παλιότερα δεν επιθυμούσα σχεση, γενικώς δεν ήμουν της σχέσης, ήμουν λίγο free, εγώ το αμάξι και η καλοπέραση μου. Έλα όμως που τις γυναίκες τις αγαπάω και γενικώς δεν μ αρέσει να φερομαι πουστικα όπως έγινε 2-3 φορές με κοπελες οπου επιδιωξα σχεση με σκοπο να πηδαω, αυτές γούσταρανε όμως μετά ουσιαστική σχέση κτλ και γίναμε κουβάρι με αποτέλεσμα στενοχώριες τύψεις κτλ.
    Επίσης το να επιδιώξω one night stand με το να τη πέσω σε καμία κοπελίτσα τύφλα στο μεθύσι που πιθανώς θα το μετανιώσει την άλλη μέρα, η να κολλάω σε κοριτσάκια με χαμηλή αυτοπεποίθηση να τους πουλαω έρωτα με σκοπο να τον χώσω κάπου, όχι κοπελιά, χίλιες φορές σε μια ιερόδουλη και πάλι Όχι με όποια να ναι, είχα βρει 2 που το γούσταρανε και το έλεγαν, είχαμε μια πιο καλή επαφή.
    Σορυ αλλά και μόνο που σκέφτομαι κοπέλα που πηδούσα και αυτή με γούσταρε και περίμενε ποτέ θα είμαστε ουσιαστικα μαζι, ενώ εγώ πέρα βρέχει, σιχαίνομαι τον εαυτό μου πιο πολύ από την ιερόδουλη.
    Θεωρω φουλ υπερβολικό το σχόλιο σου. Οχι δε θέλουν ολες οι γυναίκες σχεση.και δε κρίνω από μενα αλλα και απο οσες κοπελες ξέρω.. Το να κάνεις σεξ ειναι το πιο ευκολο και αρκετές κοπελες δεν επιθυμούν σχέση. Δεν ειναι αντρικο προνόμιο το one night stand σιγα το κατόρθωμα. Εγώ καταλαβαίνω πλήρως γιατί ξενερωσε.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •