Αυχενικό, άγχος και φόβος - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 57
  1. #16
    Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    45
    Δυστυχώς δεν μπορώ να σε κατανοήσω. Εν πάση περιπτώσει, δεν πίνει, δεν καπνίζει κι ακολουθεί μια υγιεινή διατροφή.

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κοιτα αν εχεις σκοπο να παρεις στα σοβαρα οτι σου πω φροντισε να μιλησουμε αργοτερα που θα εχεις συμπληρωσει τα μυν γιατι ειμαι σε πολυ δυσκολη θεση και εσυ επισης

  3. #18
    Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    45
    Τι εννοείς να έχω συμπληρώσει τα μυν? Τα μηνύματα? Πώς συμπληρώνονται? Είναι κάποια διαδικασία? Φίλε Αλέξανδρε, σε παρακαλώ πολύ, δυσκολεύομαι να σε κατανοήσω, αν έχεις σκοπό να βοηθήσεις κάντο και μην δημιουργείς μυστήριο.

  4. #19
    Καλημέρα καλή δυναμη. Στο φόρουμ όποιος γράψεις 50 51 αναρτήσεις ή απαντήσεις μετα μπορεί να στείλει προσωπικό μήνυμα σε μέλος ή να του στείλουν.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  5. #20
    Άσχετο αλλά αν μπορείς απάντησε μου. Χρησιμοποίησες κρίκο οδοντοφυιας; βοήθησε;
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  6. #21
    Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    45
    Στη μικρή φαντάζομαι εννοείς. Ναι της έχουμε πάρει διάφορα αλλά προτιμάει πάντα να δαγκώνει άλλα άσχετα, τα χέρια μας, τα ρούχα μας, τα ρούχα της...

  7. #22
    Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    45
    Όσον αφορά τις 51 αναρτήσεις, φίλε Αλέξανδρε δεν μπορώ με το ζόρι να γράφω για να συμπληρώσω το "βιογραφικό" μου στο φόρουμ και να εμπλακώ σε προσωπικά μηνύματα. Αν έχεις κάποια ιδέα για το πώς να βοηθηθούμε, παρακαλώ να την γράψεις δημόσια.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μην εμπλακεις εγω παντως στο ειπα και προτημω να μη προκληθει αναστατωση με οτι πω απλα θα μπορουσες να πεις οτι δε με πιστευεις δε χρειαζετε να ζοριζεσε.

  9. #24
    Quote Originally Posted by Kalypso View Post
    Στη μικρή φαντάζομαι εννοείς. Ναι της έχουμε πάρει διάφορα αλλά προτιμάει πάντα να δαγκώνει άλλα άσχετα, τα χέρια μας, τα ρούχα μας, τα ρούχα της...
    Σε ευχαριστώ πολύ Καλυψω. Αγόρασα και βλέπω πως συνεχίζει να βάζει αλλα στο στόμα. Υποτίθεται έχει και δακτύλιο για ψυγείο ανακούφισης ουλων. Επειδή είναι η πρώτη φορά εμπειρία ζωής όπως καταλαβαίνεις πολλές φορές αναρωτιέμαι αν αξίζουν κάποιες αγορές ή αν είναι μη χρηστικά. Θα δίνω με επίβλεψη και ελπίζω να γίνει κάτι θετικό.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  10. #25
    Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Σε ευχαριστώ πολύ Καλυψω. Αγόρασα και βλέπω πως συνεχίζει να βάζει αλλα στο στόμα. Υποτίθεται έχει και δακτύλιο για ψυγείο ανακούφισης ουλων. Επειδή είναι η πρώτη φορά εμπειρία ζωής όπως καταλαβαίνεις πολλές φορές αναρωτιέμαι αν αξίζουν κάποιες αγορές ή αν είναι μη χρηστικά. Θα δίνω με επίβλεψη και ελπίζω να γίνει κάτι θετικό.
    Από τη μικρή μου εμπειρία θα σου πω ότι αυτά τα μικρά τερατάκια, ό,τι καινούριο,ωραίο,φανταχτερό και εκπαιδευτικό και να τους πάρεις, πάντα θα εντυπωσιάζονται από τη χαζομαρούλα. Η δικιά μου έχει τρέλα με τα πλαστικά μπουκάλια νερού. Πήρα κι εγώ δακτύλιο που μπαίνει στο ψυγείο. Ε, συνεχίζει να μασουλάει οτιδήποτε άσχετο. Δεν πειράζει, αρκεί να μην είναι κάτι αιχμηρό που μπορεί να τους τραυματίσει τα ουλάκια.

  11. #26
    Χαχα. Με έκανες να χαμογελάσω. Μικρά χαριτωμένα τερατακια :) θα ξεκινήσουμε στερεα τον άλλο μήνα μάλλον. Νέες περιπέτειες. Οι κολικοι δυστυχώς συνεχίζουν που και που. Ο απορροφητήρα ς και εγώ γίναμε κολλητοί φίλοι :)
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  12. #27
    Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μην εμπλακεις εγω παντως στο ειπα και προτημω να μη προκληθει αναστατωση με οτι πω απλα θα μπορουσες να πεις οτι δε με πιστευεις δε χρειαζετε να ζοριζεσε.
    Αλέξανδρε συνεχίζω να μην κατανοώ τον συλλογισμό σου. Δε μου είπες και κάτι για να το πιστέψω ή να μην το πιστέψω,οπότε δεν καταλαβαινω. Σε παρακαλώ πολύ μη με ταλαιπωρείς με αινιγματικές αναρτήσεις. Αν έχεις κάποια ιδέα για βοήθεια, μπορείς να την παραθέσεις εδώ. Κανείς δε θα τρομάξει, όλοι βοήθεια αναζητάμε.

  13. #28
    Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    45
    [
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Χαχα. Με έκανες να χαμογελάσω. Μικρά χαριτωμένα τερατακια :) θα ξεκινήσουμε στερεα τον άλλο μήνα μάλλον. Νέες περιπέτειες. Οι κολικοι δυστυχώς συνεχίζουν που και που. Ο απορροφητήρα ς και εγώ γίναμε κολλητοί φίλοι :)
    Θα δεις θα αρχίσει να ανακουφίζεται και με την τροφή, μπορείς να του δίνεις π.χ. κρύα μπανάνα να "ακονίζει" πάνω της τα ούλα. Εμένα ευτυχώς δεν είχε ιδιαίτερους κολικούς, της έκανα και μασαζάκι με ενα τζελ για κολικούς στην κοιλίτσα πριν τον βραδινό ύπνο, προληπτικά περισσότερο γιατί γενικά είναι ανθεκτική ας πούμε στις ενοχλήσεις. Τι να σου πώ, ότι κάναμε εμβόλιο σήμερα και δεν έτρεξε δάκρυ? Έκανε έναν μικρό μορφασμό όταν εισχώρησε το φάρμακο και μετά γελούσε. Ευτυχώς, είναι ένα πολύ βολικό παιδάκι γιατί αλλιώς δεν ξέρω πώς θα πάλευα όλη αυτή την κατάσταση τώρα.

  14. #29
    Εμένα έπεσαν όλα πάνω μου και παλεύω να μην κάνω υποτροπη. Είναι ότι πιο όμορφο εχω νιώσει ζήσει αισθανθεί. Δε συγκρίνεται ουσιαστικα. Το ξέρεις. Εμένα είναι ζόρικο και ευαίσθητο. Κλααααμμμααααα και τσιρίδα σε κάθε εμβόλιο. Θα τα μεγαλώσουμε όμως έτσι και αλλιώς. Αυτές οι στιγμές που είναι μικρά θα μείνουν :) :) :) Εύχομαι καθε μερα και λίγο καλύτερα ο σύζυγος.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  15. #30
    Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Εμένα έπεσαν όλα πάνω μου και παλεύω να μην κάνω υποτροπη. Είναι ότι πιο όμορφο εχω νιώσει ζήσει αισθανθεί. Δε συγκρίνεται ουσιαστικα. Το ξέρεις. Εμένα είναι ζόρικο και ευαίσθητο. Κλααααμμμααααα και τσιρίδα σε κάθε εμβόλιο. Θα τα μεγαλώσουμε όμως έτσι και αλλιώς. Αυτές οι στιγμές που είναι μικρά θα μείνουν :) :) :) Εύχομαι καθε μερα και λίγο καλύτερα ο σύζυγος.
    Δεν υπάρχει πραγματικά το χαμόγελο τους, η αγκαλιά τους. Ειναι το πιο υπέροχο πράγμα. Από εδώ και πέρα θα δεις θα αρχίσει να αλληλεπιδρά ολο και περισσότερο μαζί σου και θα σε ξετρελαίνει. Για τον μπαμπά μας σημερα οφειλω να ομολογήσω πως ηταν ενα πολυ δύσκολο πρωινό, κατάφερα όμως κάπως να τον χαλαρώσω το μεσημέρι και κοιμήθηκε λιγο χωρις να νιώσει πόνους. Ελπίζω να τα καταφέρω και το βράδυ.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Άγχος και φόβος
    By MartinH97 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 02-05-2019, 14:10
  2. Αυχενικό και ψυχολογικά
    By blackcrow in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 59
    Last Post: 23-08-2016, 06:43
  3. ΑΓΧΟΣ=ΦΟΒΟΣ ???
    By hapydays in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 05-09-2014, 16:31
  4. ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ
    By liakleo in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 02-02-2012, 23:29
  5. αυχενικο
    By gogoula1 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-11-2009, 17:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •