Τι είναι αυτό? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 47
  1. #16
    Κανένας άλλος που να ξέρει τι μπορεί να είναι???

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Κανένας άλλος που να ξέρει τι μπορεί να είναι???
    Λαμβάνεις φαρμακευτική αγωγή;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #18
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Λαμβάνεις φαρμακευτική αγωγή;
    Όχι ποτέ...

  4. #19
    Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι από το άγχος απλώς θέλω να μου πείτε αν το έχει πάθει κανείς άλλος εδώ μέσα η έστω αν γνωρίζει κανείς τι μπορεί να είναι

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Όχι ποτέ...
    Μήπως τότε εισαι υπερβολικά αγχωμένος για κατι; γιατί εγω μονο τοτε το παθαινω και νομιζω οτι χανω στο μυαλό μου
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Περίμενε να δεις αν κάνεις πυρετό μήπως είναι ίωση, αλλιώς θάναι ψυχολογικό. Για την ηλικία αυτή πάντως, δε ανησυχούσα ιδιαίτερα, πιο πιθανό είναι να σε χτυπήσει αυτοκίνητο αύριο.

    Δοκίμασε να βγεις έξω και να το ξεχάσεις, μη κάνεις κάτι extreme αυτές τις μέρες σε γυμναστήριο κτλ.

  7. #22
    Τον τελευταίο καιρό ναι είχα έντονο άγχος αλλά έχω προσέξει της περισσότερες φορές μόλις το σκέφτομαι γίνεται αυτό όταν ξεχνιέμαι δεν το έχω... Μπορεί και μόνο και με την σκέψη να έχω ήπιες ζαλάδες?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Δε ξέρω αν θα σε βοηθήσει το σχόλιο μου αλλα οταν ημουν σε φουλ αγχος και δ3 λαμβανα και αγωγή ειχα αφήσει τηγανη σε αναμενο ματι πηγαμε να καούμε, φουρνο αναμενο ωρες και αλλα τέτοια. Απλά δε σκεφτομουν καθολου καθαρά και δε θυμομουν κιολας. Πως δε μας εκαψα ηταν θαύμα.. Ήθελα και να μαγειρεύω τρομαρα μου. Οποτς μη σε ανησυχεί που μπλοκαρεις. Τα παντα παθαινεις απο το άγχος. Αν ξεαγχωθεις θα δςις οτι θα σου περασει.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #24
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Περίμενε να δεις αν κάνεις πυρετό μήπως είναι ίωση, αλλιώς θάναι ψυχολογικό. Για την ηλικία αυτή πάντως, δε ανησυχούσα ιδιαίτερα, πιο πιθανό είναι να σε χτυπήσει αυτοκίνητο αύριο.

    Δοκίμασε να βγεις έξω και να το ξεχάσεις, μη κάνεις κάτι extreme αυτές τις μέρες σε γυμναστήριο κτλ.
    Χαχαχα... Πυρετό όχι δεν έχω κάνει... γενικά η παθολόγος μου είπε ότι τριγυρνάνε πολλές ίωσης τώρα το καλοκαίρι αλλά θα δούμε αλλά πιστεύω ότι είναι από το άγχος.. και γενικά βγαίνω έξω της περισσότερες φορές

  10. #25
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Δε ξέρω αν θα σε βοηθήσει το σχόλιο μου αλλα οταν ημουν σε φουλ αγχος και δ3 λαμβανα και αγωγή ειχα αφήσει τηγανη σε αναμενο ματι πηγαμε να καούμε, φουρνο αναμενο ωρες και αλλα τέτοια. Απλά δε σκεφτομουν καθολου καθαρά και δε θυμομουν κιολας. Πως δε μας εκαψα ηταν θαύμα.. Ήθελα και να μαγειρεύω τρομαρα μου. Οποτς μη σε ανησυχεί που μπλοκαρεις. Τα παντα παθαινεις απο το άγχος. Αν ξεαγχωθεις θα δςις οτι θα σου περασει.
    Ε ρε αυτό το καταραμένο άγχος τι μας κάνει... Άραγε θα τελειώσει ποτέ όλο αυτό...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Ε ρε αυτό το καταραμένο άγχος τι μας κάνει... Άραγε θα τελειώσει ποτέ όλο αυτό...
    Πρέπει να βρεις τι σε αγχωνει και να δουλέψεις πάνω σε αυτό. Εμενα επειδή απλα με αγχωναν τα παντα ξεκίνησα χαπια και ειδα μεγαλη διαφορα. Εσενα σε αγχωνει κάτι συγκεκριμένο;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  12. #27
    Εγώ τον Οκτώβρη το 2018 είχα πιει έναν nescafe και μου είχε φέρει ταχυκαρδία και δεν μπορούσα να πάρω ανάσα δεν το είχα καταλάβει ότι ήταν από τον καφέ και εγώ μετά φυσικά μπήκα και διάβασα ίντερνετ τα χειρότερα μου βγήκαν... πήγαμε νοσοκομείο και εκεί γελάσουν και μου είπαν μήπως ήπιες κάνα καφέ και συγκεκριμένα nescafe ε εκεί μου έφυγε ένα βάρος και μετά από κάποιες μέρες είχα άγχος έτσι στα καλά καθούμενα χωρίς λόγο έλεος δηλαδή.... Τώρα δεν με απασχολεί κάτι μπορεί να έχω άγχος για μικροπραγματα δηλαδή αλλά γενικά οκ προσπαθώ να βγαίνω έξω να περνάω καλά και δεν με ενδιαφέρει και να έχω άγχος το αποδέχομαι

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στα ελεγα εγω δε με πιστευες

  14. #29
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    στα ελεγα εγω δε με πιστευες
    Μα για τον Οκτώβρη μίλησα του 18 τώρα εχω κόψει τους καφεδες για να μην με ξανά πιάσει τίποτα και τρέχουμε :')

  15. #30
    Μια κόκα κόλα είχα πιει πρόσφατα να με πείραξε αυτό...?

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. τι ειναι αυτο??
    By koulitsa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 23-10-2012, 12:51
  2. Τι ειναι αυτο/?
    By BlueHawaii in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 07-10-2012, 14:49
  3. ??????τι ειναι αυτο?
    By maria... in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 07-02-2009, 20:11
  4. Τι ειναι αυτο?
    By mkf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 17-01-2008, 01:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •