Ζοριζομε.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους, τα νέα έχουν ως εξής, μου σταμάτησε το dapakin, μου είπε ότι θα κόψουμε σταδιακά και το megazon, άφησε το tritico και μου πρόσθεσε το minitran225. Για το θέμα της εισαγωγής μου είπε ότι έχουμε ακόμα "όπλα" στη φαρέτρα μας. Αυτό με καθησύχασε λίγο, και πείρα μια ελπίδα, ότι ίσος ή αλλαγή σχήματος βοηθήσει λίγο να βγω από το βούρκο που με καταπίνει.

  2. #17
    Quote Originally Posted by ριας View Post
    Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους, τα νέα έχουν ως εξής, μου σταμάτησε το dapakin, μου είπε ότι θα κόψουμε σταδιακά και το megazon, άφησε το tritico και μου πρόσθεσε το minitran225. Για το θέμα της εισαγωγής μου είπε ότι έχουμε ακόμα "όπλα" στη φαρέτρα μας. Αυτό με καθησύχασε λίγο, και πείρα μια ελπίδα, ότι ίσος ή αλλαγή σχήματος βοηθήσει λίγο να βγω από το βούρκο που με καταπίνει.
    Πέρασαν 15 μέρες με το minitran κι ακόμα τίποτα, αναπτερωθηκε λίγο το ηθικό μου, ότι ίσος κάτι γίνει, αλλά τίποτα. Πόσο ακόμα θα αντέξω αυτό το μαρτύριο;;; Έχω εξαντληθεί πλήρως.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by ριας View Post
    Πέρασαν 15 μέρες με το minitran κι ακόμα τίποτα, αναπτερωθηκε λίγο το ηθικό μου, ότι ίσος κάτι γίνει, αλλά τίποτα. Πόσο ακόμα θα αντέξω αυτό το μαρτύριο;;; Έχω εξαντληθεί πλήρως.
    ειμαι σε παρομοια θεση.....δυναμη να πας σε αλλο γιατρο εχεις?

  4. #19
    Quote Originally Posted by thanosP View Post
    ειμαι σε παρομοια θεση.....δυναμη να πας σε αλλο γιατρο εχεις?
    Προφανώς όχι, αν και το σκέφτομαι πολύ, αλλά δεν αντέχω να το πάρω πάλι από την αρχή, είμαι 12 χρόνια σαυτην.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •