Προβλημα πεους - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Υπάρχει μια κρέμα...τη βάζεις και ανοίγει...μην ανησυχείς.Πηγαινε σε ένα γιατρο.
    δηλαδη μπορει να γλιτωσεις την επεμβαση με την κρεμα?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    δηλαδη μπορει να γλιτωσεις την επεμβαση με την κρεμα?
    Πηγαινε σε ενα γιατρο...καμια επεμβαση δε θα χρειαστει να κανεις...Αν ειχες φιμωση θα το ειχες απο μωρο...Θα το ηξερες.
    Ο γιατρος θα δει τι εχεις.Εσεις τα αγορακια πρπει στο μπανιο σας να μην αμελειτε να κατεβαζετε το πετσακι και να πλενεστε καθε φορα.Αλλιως πιανει κανενα μικρβιο και κλεινει.Γιατρος δεν ειμαι αλλα ειμαι αγορομαμα και στα λεω απο εμπειρια.Την κρεμα την εχω χρησιμοποιησει στους γιους μου και ειναι πολυ αποτελεσματικη.

    Βρες καποιον ανδρολογο-ουρολογο να σε δει.Θα σου δωσει καποια κρεμα αντιβιωτικη να βαλει η αυτη που σου λεω και θα εισαι μια χαρα.Αλλα μην το αφησεις.Μονος σου μενεις?Πες στη μανα σου...γι' αυτοειμαστε οι μαμαδες μη σκας.Και πατε σε ενα γιατρο.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Πηγαινε σε ενα γιατρο...καμια επεμβαση δε θα χρειαστει να κανεις...Αν ειχες φιμωση θα το ειχες απο μωρο...Θα το ηξερες.
    Ο γιατρος θα δει τι εχεις.Εσεις τα αγορακια πρπει στο μπανιο σας να μην αμελειτε να κατεβαζετε το πετσακι και να πλενεστε καθε φορα.Αλλιως πιανει κανενα μικρβιο και κλεινει.Γιατρος δεν ειμαι αλλα ειμαι αγορομαμα και στα λεω απο εμπειρια.Την κρεμα την εχω χρησιμοποιησει στους γιους μου και ειναι πολυ αποτελεσματικη.

    Βρες καποιον ανδρολογο-ουρολογο να σε δει.Θα σου δωσει καποια κρεμα αντιβιωτικη να βαλει η αυτη που σου λεω και θα εισαι μια χαρα.Αλλα μην το αφησεις.Μονος σου μενεις?Πες στη μανα σου...γι' αυτοειμαστε οι μαμαδες μη σκας.Και πατε σε ενα γιατρο.
    με την φιμωση γεννιεσαι,δεν μπορεις να την αποκτησεις κατα την διαρκεια?
    ναι πλεοναμαι με σαπουνι καθε φορα και διπλη μαλιστα

    ντρεπομαι να το πω στους γονεις μου και δε μαλιστα στην μανα μου

    δεν ξερω αλλα καποιες φορες το πετσακι(δερμα) καλιπτει την βαλανο και πρεπει να το τραβαω προς τα πισω για τα ουρησω και στην στυση καποιες φορες συμβαινει

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Η φιμωση η οποια προκαλειται χωρις να υπαρχει απο μωρο...πρακαλειται συνηθως απο μικροβια οπως σου ειπα,ουρολοιμωξη καμια φορα,κακη υγιεινη.Υπαρχουν και περιπτωσεις που δεν εχει ανοιξει τελειως στα παιδια και μετα ως ενηλικες καποιες φορες..πανω στο σεξ κυριως τραβιεται αποτομα και ποναει.Επισης με κατι σαν λειζερ ο γιατρος το φτιαχνει.

    Αθηνα μένεις?Παντως στο ξαναλεω πες το στη μαμα σου...εμεις οι αγορομαμαδες εχουμε παθει ανοσια με αυτα...κακως ντρεπεσαι.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Η φιμωση η οποια προκαλειται χωρις να υπαρχει απο μωρο...πρακαλειται συνηθως απο μικροβια οπως σου ειπα,ουρολοιμωξη καμια φορα,κακη υγιεινη.Υπαρχουν και περιπτωσεις που δεν εχει ανοιξει τελειως στα παιδια και μετα ως ενηλικες καποιες φορες..πανω στο σεξ κυριως τραβιεται αποτομα και ποναει.Επισης με κατι σαν λειζερ ο γιατρος το φτιαχνει.

    Αθηνα μένεις?Παντως στο ξαναλεω πες το στη μαμα σου...εμεις οι αγορομαμαδες εχουμε παθει ανοσια με αυτα...κακως ντρεπεσαι.
    η φίμωση μετά εξελίσσεται σε παραφιμωση?
    τραβιέται στο σεξ αν είσαι παρθένος λογικά

    εγώ ντρέπομαι για αυτό το θέμα! θέλεις να τα πούμε dm?
    δεν είμαι και μικρός 23 χρονών είμαι

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    η φίμωση μετά εξελίσσεται σε παραφιμωση?
    τραβιέται στο σεξ αν είσαι παρθένος λογικά

    εγώ ντρέπομαι για αυτό το θέμα! θέλεις να τα πούμε dm?
    δεν είμαι και μικρός 23 χρονών είμα
    ι
    Πανο αυτα τα συζητησαμε παραπανω απο χρονο και ακομα ταλαιπωρησε με αυτο ?
    Μαλιστα στα μηνύματα σου εκανες ερωτησεις για παραπανω βηματα ...

    Τι στο καλο γινεται και βλεπω ακομα συνεχεια μηνύματα σου πανω σε αυτο το κομματι που ενω δημοσια λες οτι ντρεπεσαι στα μηνύματα προχωρας ακομα περισσοτερο?

    Στο ειχα πει και τοτε που μου δηλωνες μικροτερη ηλικια να το συζητησεις με την μητερα σου μιας που εμεις οι αγορομανες ξερουμε πολυ καλα τι σημαινει φίμωση και πως τα εχουμε διαχειριστεί στα αγορια μας παντα με τις συμβουλες τις παιδιατρου ..

    Βρες την λυση ειτε σε καποιο γιατρο πλεον ειτε με τον πατερα σου που σε εκείνων στο εχω ξαναπει δεν εχεις κανενα λογο να ντρεπεσαι και μην γραφεις ανακρίβειες και τρομαζεις που καποιους εχουν προβλημα ..[/B]
    Η φίμωση μπορει να εμφανιστεί και να θεραπευτει πολλες φορες κατα την διαρκεια αναπτύξεις ενος παιδιου ή και εφηβου ακομα και κατα περιπτωση φυσικα με τον αναλογο τροπο, εφοσον ολο αυτο καθοριζεται απο πολλους παραγοντες ..

    Κανε μια συζητηση με γιατρο αφου μας λες οτι πλεον εφτασες στα 23 και εφοσον εχεις δηλωσει οτι εχεις επαφες ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να μου πεις
    πότε έγραψα εγώ ανακρίβειες και τρόμαξα?

    με ποιον να έχω επαφές?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    ο Στενός δακτύλιος ακροποσθίας εχει καμια σχεση με την περιτομη,ταυτιζονται
    αυτη η ξηρανση αν κανεις περιτομη, ειναι καλο?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    ο Στενός δακτύλιος ακροποσθίας εχει καμια σχεση με την περιτομη,ταυτιζονται
    αυτη η ξηρανση αν κανεις περιτομη, ειναι καλο?

    Γιατί ρωτάς ; Γιατί ενδιαφέρεσαι ;; Έχεις κάνει περιτομή ;;;

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Γιατί ρωτάς ; Γιατί ενδιαφέρεσαι ;; Έχεις κάνει περιτομή ;;;
    εχω καποιες υποψιες οτι μπορει να εχω!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by nicolina View Post
    Η φιμωση η οποια προκαλειται χωρις να υπαρχει απο μωρο...πρακαλειται συνηθως απο μικροβια οπως σου ειπα,ουρολοιμωξη καμια φορα,κακη υγιεινη.Υπαρχουν και περιπτωσεις που δεν εχει ανοιξει τελειως στα παιδια και μετα ως ενηλικες καποιες φορες..πανω στο σεξ κυριως τραβιεται αποτομα και ποναει.Επισης με κατι σαν λειζερ ο γιατρος το φτιαχνει.

    Αθηνα μένεις?Παντως στο ξαναλεω πες το στη μαμα σου...εμεις οι αγορομαμαδες εχουμε παθει ανοσια με αυτα...κακως ντρεπεσαι.
    αν έχεις φίμωση όμως και τραβήξεις το πετσακι θα πονάει πάνω στην επαφή?
    είναι μόνιμη η φίμωση ή κάποιες φορές?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 30-12-2021 at 12:43.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    ο λογος που πρεπει να κανω?
    Last edited by Aeon; 30-12-2021 at 12:43.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Τα περί μολύνσεων που διάβασα όσον αφορά τη φίμωση είναι ακραίες περιπτώσεις.
    Η φίμωση δεν επηρεάζει την στύση αλλά μπορεί να καταστήσει επώδυνη και εξ ου αδύνατη την διείσδυση κατά την σεξουαλική πράξη. Ο ουρολόγος -χειρουργος θα δώσει την καλύτερη λύση, αν πρόκειται για φίμωση οπότε η ιδανική λύση είναι η περιτομή ή αν πρόκειται για κάποια μόλυνση/ερεθισμό οπότε μια τοπική αλοιφή θα λύσει το θέμα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Nikolas73 View Post
    Τα περί μολύνσεων που διάβασα όσον αφορά τη φίμωση είναι ακραίες περιπτώσεις.
    Η φίμωση δεν επηρεάζει την στύση αλλά μπορεί να καταστήσει επώδυνη και εξ ου αδύνατη την διείσδυση κατά την σεξουαλική πράξη. Ο ουρολόγος -χειρουργος θα δώσει την καλύτερη λύση, αν πρόκειται για φίμωση οπότε η ιδανική λύση είναι η περιτομή ή αν πρόκειται για κάποια μόλυνση/ερεθισμό οπότε μια τοπική αλοιφή θα λύσει το θέμα
    και με προφυλαξη μπορει εξισου να ειναι δυσκολο?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Φίμωση πέους και παθητικό ομοφυλοφιλικό σεξ
    By gimit in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 15-07-2019, 01:13
  2. Ανησυχια για το μηκος του πεους μου
    By TIM17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-2015, 15:20
  3. Παρθενιά πέους
    By floormanager in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 02-10-2011, 02:25
  4. Μέγεθος πέους
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 10-07-2011, 16:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •