Μασάω κ φτυνω - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Και τα πολύ λίγα κιλα ειναι επικίνδυνα.. Αρχιζουν τα όργανα να υπολειτουργουν.. Ειναι πολυ λιγα 30 κιλα κατω.
    Αυτο ειπα. Οτι ο ανθρωπος ειναι ΗΔΗ πολυλιγα κιλα. Δεν χρειαζεται να φτασει τα 40 για να κινδυνευσει.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Loser View Post
    Από τα χρόνια του λυκείου παλεύω με τις θερμίδες καθώς μέχρι τα 18 ήμουνα 110 κιλα. Δεν μου φταίει η ανεργία για την άσχημη διάθεση πάντα είχα κόμπλεξ με τον εαυτό μου.Δεν πρόκειται ποτέ να φτάσω τόσο λίγα κιλά γιατί η μέθοδος μου είναι αναποτελεσματικη γιατί άθελά μου όλο κ κάτι καταπινω.Σε ψυχολογο είναι πολύ δύσκολο να πάω γιατί είναι πανάκριβα κ επιπλέον δεν έχω όρεξη να γίνω ρεζίλι αφού συνήθως είναι γυναικες οι ψυχολογοι κ το θέμα που έχω είναι για κοριτσάκια όχι για μαντραχαλους.
    Προφανως τοτε που ησουν υπερβαρος πυροδοτηθηκε το προβλημα... τωρα ομως εισαι πολυ κατω απο τα φυσιολογικα κιλα σου, αλλα δεν μπορεις να το δεις γιατι εχεις φτασει σε διαταραγμενη σχεση με την εικονα σου... αν νοιωθεις καλυτερα, υπαρχουν και ανδρςς θεραπευτες. Δεν ειναι υποχρεωτικο να πας σε γυναικα. Τα χρηματα ομως ειναι δικαιολογια για να μην πας. Υπαρχουν και στο δημοσιο ψυχοθεραπευτες για τοσο σοβαρες περιπτώσεις. Και πιστεψε με, οτι ειναι σοβαρη η περιπτωση σου. Μην το αφηνεις. Βοηθησε τον εαυτο σου να ζησει.. ζητα βοηθεια ειδικου.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Συγγνώμη τότε παρερμηνευσα το σχολιο σου
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Αυτο ειπα. Οτι ο ανθρωπος ειναι ΗΔΗ πολυλιγα κιλα. Δεν χρειαζεται να φτασει τα 40 για να κινδυνευσει.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9
    Αν είναι να με.
    Last edited by Dele-meme290719a; 27-07-2019 at 02:34.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Loser View Post
    Αν είναι να με βοηθήσει ένας άντρας ψυχολόγος κ να ξεκοψώ από αυτό που κάνω πράγματι είναι δικαιολογία τα χρήματα όχι ότι φοβάμαι την υγεία μου αλλά θέλω να ηρεμησω επιτέλους είναι πολύ ψυχοφθορο όλο αυτό κ χωρίς νόημα...
    Κακώς δε φοβάσαι για την υγεία σου γιατί είσαι λιποβαρής και μπορεί να προξενηθούν πολλά προβλήματα.Πρώτα η σωματική υγεία και μετά η ψυχική.Όσο για τους ψυχολόγους όντως θα σε βοηθούσε και έχει κ δωρεάν να απευθυνθείς.Μη το καθυστερήσεις.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9
    1234567890
    Last edited by Dele-meme290719a; 29-07-2019 at 04:54.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Loser View Post
    Μασαω πάρα πολυ
    Ναι μασας καταπινε και τίποτα δε θα πάθεις κατι [emoji14] να κάνουμε ομαδική συνάντηση να πάμε για πιτογυρα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9
    1234567890
    Last edited by Dele-meme290719a; 29-07-2019 at 04:55.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Μασάω και δεν καταπίνω
    By EleniF in forum Παχυσαρκία
    Replies: 7
    Last Post: 13-03-2013, 18:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •