Μολις κατι παει καλυτερα ενα αορατο χερι μου δινει μια σφαλιαρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666

    Μολις κατι παει καλυτερα ενα αορατο χερι μου δινει μια σφαλιαρα

    Που λετε πηγα 2 φορες στην παραλια και αρχισα να αλλαζω διαθεση. Εκανα θετικες σκεψεις. Σε μια παραλια ειδα που περνουσαν κατι καγκελα και προσπαθησα να τα περασω κι εγω. Αμεσως γλιστρυσα και κοπηκα σε ενα σιδερο που προεξειχε. Επειδη ηταν σκουριασμενο ρωτησα στο ιντερνετ και μου ειπαν οτι καλο ειναι να το δει γιατρος. Ο γιατρος μου εγραψε αντιτετανικο ορο χωρις να χρειαζεται. Μολις τον εκανα αισθανθηκα ζαλαδα και καποιες ενοχλησεις στα ποδια. Τωρα νιωθω τα γονατα δυσκαμπτα και δυσκολευομαι στο περπατημα. Μαλλον μου εκανε παρενεργεια (εχω χρονια προβληματα στα γονατα αλλα οχι δυσκαμψια, ουτε πονανε στα καλα καθουμενα). Τρεις μερες ασχολουμαι με γιατρους και αρρωστιες και χανω τα μπανια μου.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Που λετε πηγα 2 φορες στην παραλια και αρχισα να αλλαζω διαθεση. Εκανα θετικες σκεψεις. Σε μια παραλια ειδα που περνουσαν κατι καγκελα και προσπαθησα να τα περασω κι εγω. Αμεσως γλιστρυσα και κοπηκα σε ενα σιδερο που προεξειχε. Επειδη ηταν σκουριασμενο ρωτησα στο ιντερνετ και μου ειπαν οτι καλο ειναι να το δει γιατρος. Ο γιατρος μου εγραψε αντιτετανικο ορο χωρις να χρειαζεται. Μολις τον εκανα αισθανθηκα ζαλαδα και καποιες ενοχλησεις στα ποδια. Τωρα νιωθω τα γονατα δυσκαμπτα και δυσκολευομαι στο περπατημα. Μαλλον μου εκανε παρενεργεια (εχω χρονια προβληματα στα γονατα αλλα οχι δυσκαμψια, ουτε πονανε στα καλα καθουμενα). Τρεις μερες ασχολουμαι με γιατρους και αρρωστιες και χανω τα μπανια μου.
    Να φανταστώ οτι ηδη έχεις μιλήσει στον γιατρο γι αυτό το σύμπτωμα σου σωστά; περπαστικα!! Αν σε παρηγορει ακομα δεν εχω κανει κανένα μπάνιο
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Να φανταστώ οτι ηδη έχεις μιλήσει στον γιατρο γι αυτό το σύμπτωμα σου σωστά; περπαστικα!! Αν σε παρηγορει ακομα δεν εχω κανει κανένα μπάνιο
    Tι να μου πει ο γιατρος; Οτι φταιει; Δεν σχετιζεται θα μου πει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Tι να μου πει ο γιατρος; Οτι φταιει; Δεν σχετιζεται θα μου πει.
    Έχεις ακόμα δυσκαμψία;Πρέπει να το δεις αν συνεχίσει.Δε τα αφήνουν έτσι αυτά.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Έχεις ακόμα δυσκαμψία;Πρέπει να το δεις αν συνεχίσει.Δε τα αφήνουν έτσι αυτά.
    Εχω ακομα και νιωθω σουβλιες οταν ανεβαινω σκαλοπατια.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Για ρωτα τον ιατρο για αντιβιωση .................................................. .....................................

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Σημερα ειμαι καλυτερα, ευτυχως. :)

Similar Threads

  1. Replies: 29
    Last Post: 12-06-2019, 00:57
  2. Κάτι δεν πάει καλά με μένα..
    By aretaki12340 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 18-08-2018, 00:09
  3. Κατι δεν παει καλα
    By fenia99 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 11
    Last Post: 24-05-2017, 21:05
  4. κατι δεν παει ορθά
    By alex5 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 09-09-2013, 11:45
  5. Κάτι δεν πάει καλά...
    By PanosGrs in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 5
    Last Post: 15-12-2009, 22:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •