μεγαλες γυναίκες - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 71 of 71
  1. #61
    YokoChoco
    Guest
    Εμένα η θεία μου είναι 70 ετών ανάπηρη σε καρότσι και φοράει καθετήρα, σε ενδιαφέρει;
    Όταν λές Panos 19, εννοείς 19 εκ;
    Για να ενημερώσω την θεία μου αν της κάνεις ως μέγεθος γιατί παλιά τα είχε με τον Ricko Strong( >25 εκ)...

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    οι μεγαλυτερης ηλικιας γυναικες ειναι πιο ευκολες;

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by YokoChoco View Post
    Εμένα η θεία μου είναι 70 ετών ανάπηρη σε καρότσι και φοράει καθετήρα, σε ενδιαφέρει;
    Όταν λές Panos 19, εννοείς 19 εκ;
    Για να ενημερώσω την θεία μου αν της κάνεις ως μέγεθος γιατί παλιά τα είχε με τον Ricko Strong( >25 εκ)...
    για μαζέψου, έχουμε παρεξηγηθεί
    εγώ δεν είπα για τέτοιες ηλικίες

  4. #64
    YokoChoco
    Guest
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    για μαζέψου, έχουμε παρεξηγηθεί
    εγώ δεν είπα για τέτοιες ηλικίες
    Εγώ να ''μαζευτώ''; Εσύ είσαι ο ''γεροντόφιλος'', πάλι καλά που δεν είσαι και ''νεκρόφιλος'' και να είχαμε άλλα.
    Θα έπρεπε δλδ να πάμε στο νεκροταφείο να βγάλουμε απ'το μνημα το πτώμα..
    Πάντως άμα την θές την θειά θα σε βολέψω...

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,139
    Quote Originally Posted by YokoChoco View Post
    Εγώ να ''μαζευτώ''; Εσύ είσαι ο ''γεροντόφιλος'', πάλι καλά που δεν είσαι και ''νεκρόφιλος'' και να είχαμε άλλα.
    Θα έπρεπε δλδ να πάμε στο νεκροταφείο να βγάλουμε απ'το μνημα το πτώμα..
    Πάντως άμα την θές την θειά θα σε βολέψω...
    Δε νομίζω ότι είναι γεροντόφιλος, απλά επειδή δε νιώθει άνετος με τις γυναίκες και δεν έχει εμπειρία προσπαθεί να βρει κατηγορίες γυναικών που θα έχουν λιγότερες "απαιτήσεις".

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Δε νομίζω ότι είναι γεροντόφιλος, απλά επειδή δε νιώθει άνετος με τις γυναίκες και δεν έχει εμπειρία προσπαθεί να βρει κατηγορίες γυναικών που θα έχουν λιγότερες "απαιτήσεις".
    Οι μεγαλύτερες σίγουρα δεν θα έχουν λιγότερες απαιτήσεις.
    Αν θελει λιγότερες απαιτήσεις μόνο με μικρές άπειρες ώστε να μην εχουν μέτρο σύγκρισης

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    οι λεγόμενες mil θα ξέρουν τι θέλουν
    πόσο μικρές?

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    208
    συγνωμη και παλι πανο. αλλα μου δειχνεις πολυ απελπισμενος να κανεις σεξ. εισαι 19 μαλλον; κανε οτι κανει χρονια τωρα η νεολαια. βγες εξω για ποτο για καφε βρες μια κοπελα και οτι σου βγει. ουτε η ζωη ουτε το σεξ ουτε ο ερωτας ερχονται με οδηγιες χρησης. απλα σταματα να ξεφτιλιζεις ετσι εδω εστω τον εαυτο σου. και αν σου αρεσουν τοσο πολυ οι μεγαλυτερες μπες σε εφαρμογες βαλε και ψευτικο προφιλ και ολο και καποια θα βρεις. που ξερεις μπορει να σου τυχει και καμια εμπειρη να τα μαθεις ολα με την πρωτη. αλλα αυτο που κανεις εδω μεσα ειναι τουλαχιστον λυπηρο. για το καλο σου ακομη μια και τελευταια φορα στο λεω προστατευσου.

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,139
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Οι μεγαλύτερες σίγουρα δεν θα έχουν λιγότερες απαιτήσεις.
    Αν θελει λιγότερες απαιτήσεις μόνο με μικρές άπειρες ώστε να μην εχουν μέτρο σύγκρισης
    Διαφωνώ, γιατί οι μικρούλες βλέπουν ότι περνάει η μπογιά τους και ζητάνε πολλά. Οι μεγάλες βλέπουν ότι έχουν μειωθεί οι επιτυχίες τους και χαμηλώνουν τις απαιτήσεις. Ή τουλάχιστον, έτσι καταλαβαίνω ότι το βλέπει ο Πάνος, ακόμα και να μην ισχύει. Επίσης (πάλι στη βιολογία το πάω), είναι λογικό στους άντρες να αρέσουν οι μικρούλες, γιατί είναι και πιο γόνιμες από τις 40 και πάνω (και στα θηλαστικά τα αρσενικά τις νεαρές προτιμούν να κυνηγάνε).

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by thlimenamatia View Post
    συγνωμη και παλι πανο. αλλα μου δειχνεις πολυ απελπισμενος να κανεις σεξ. εισαι 19 μαλλον; κανε οτι κανει χρονια τωρα η νεολαια. βγες εξω για ποτο για καφε βρες μια κοπελα και οτι σου βγει. ουτε η ζωη ουτε το σεξ ουτε ο ερωτας ερχονται με οδηγιες χρησης. απλα σταματα να ξεφτιλιζεις ετσι εδω εστω τον εαυτο σου. και αν σου αρεσουν τοσο πολυ οι μεγαλυτερες μπες σε εφαρμογες βαλε και ψευτικο προφιλ και ολο και καποια θα βρεις. που ξερεις μπορει να σου τυχει και καμια εμπειρη να τα μαθεις ολα με την πρωτη. αλλα αυτο που κανεις εδω μεσα ειναι τουλαχιστον λυπηρο. για το καλο σου ακομη μια και τελευταια φορα στο λεω προστατευσου.
    21 είμαι
    μόνος να βγω σαν τον κούκο?
    απο τι να προστατευτω?

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Διαφωνώ, γιατί οι μικρούλες βλέπουν ότι περνάει η μπογιά τους και ζητάνε πολλά. Οι μεγάλες βλέπουν ότι έχουν μειωθεί οι επιτυχίες τους και χαμηλώνουν τις απαιτήσεις. Ή τουλάχιστον, έτσι καταλαβαίνω ότι το βλέπει ο Πάνος, ακόμα και να μην ισχύει. Επίσης (πάλι στη βιολογία το πάω), είναι λογικό στους άντρες να αρέσουν οι μικρούλες, γιατί είναι και πιο γόνιμες από τις 40 και πάνω (και στα θηλαστικά τα αρσενικά τις νεαρές προτιμούν να κυνηγάνε).
    βλέπω εγώ μικρές 15+ με σορτσάκια μέχρι πάνω στα οπίσθια και με τις κοιλιές έξω

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Μικρα βηματακια για μεγαλες αλλαγες!
    By MissButterfly in forum Παχυσαρκία
    Replies: 14
    Last Post: 11-10-2017, 23:20
  2. μεγάλες προσδοκίες;;
    By moon_spelled in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 6
    Last Post: 31-08-2015, 03:47
  3. Μεγάλες αλλαγές στη ζωή μου οι οποίες με αγχώνουν!! HELP!!!!!!!!!
    By annoulini in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 13-07-2012, 12:45
  4. μεγαλες κρισεις πανικου
    By katastrofi in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 2
    Last Post: 09-08-2011, 22:51
  5. Μεγαλες αποριες !!!!!
    By Molostroi in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 12
    Last Post: 14-03-2011, 14:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •