Άγνωστος ναρκομανής... - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 117 of 117
  1. #106
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    Μοιράζονται συναισθήματα σκέψεις και καταστάσεις...κλειστή ομάδα μόνο για ναρκομανείς σημαίνει και ανοιχτή για επισκέπτες...

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Earth
    Posts
    516
    Quote Originally Posted by Kavkaz12 View Post
    Μοιράζονται συναισθήματα σκέψεις και καταστάσεις...κλειστή ομάδα μόνο για ναρκομανείς σημαίνει και ανοιχτή για επισκέπτες...
    Μαλιστα, ηλιακα πως ειναι οι ομαδες οσοι εχετε παει πχ απο μεχρι ποσο ?

  3. #108
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    Από 22 μέχρι 65...μέσος όρος 35..

  4. #109
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    καποιον εκτος φορουμ θελω να του σπασω τα σαγονια και να του πω....giop tva gioy maits gio mpani vrot,bliat....

  5. #110
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    Από μικρό παιδί γάτος..ο δάσκαλος μου ήταν βλάχος...Άστον να ψάχνει το λάθος...

  6. #111
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    4 τα χαράματα μου λένε φαινόμενο που ήσουν τόσο καιρό..

  7. #112
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    1
    Που μπορω να βρω πρινορβιν να αγοράσω ;;;;εννοω το παλιό χάπι που έδιναν ,το οβάλ ,οχι το λεμονάτο το οκταγωνικό ,το χρειάζομαι για απεξάρτηση γιατι το λεμονάτο προκαλεί υπαγόμενο στερητικό σύνδρομο κ κανει τα συμπτώματα της στέρησης 10 φορές χειρότερα ,ευχαριςτω

  8. #113
    Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    44
    Quote Originally Posted by Rafael View Post
    Που μπορω να βρω πρινορβιν να αγοράσω ;;;;εννοω το παλιό χάπι που έδιναν ,το οβάλ ,οχι το λεμονάτο το οκταγωνικό ,το χρειάζομαι για απεξάρτηση γιατι το λεμονάτο προκαλεί υπαγόμενο στερητικό σύνδρομο κ κανει τα συμπτώματα της στέρησης 10 φορές χειρότερα ,ευχαριςτω
    απ οσο ξερω μονο στον οκανα διατιθεται.στο χορηγουν εκει.take home 99 τοις εκατο μονο σουμπο δινουν..μαυρη αγορα αν παιζει,κομματι δυσκολο αν βρεις..

  9. #114
    Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    44
    προσωπικη γνωμη ειναι.."τουρμπο¨" το prenorvin.πιο ισχυρο.αλλα και το σουμπο με..σωστη χρηση κανει καλη δουλεια..αυτα απο εναν ..παθων και μαθων..

  10. #115
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Συμφορμητεςμου ο λογος οπου τα χαπια (και το ποτισμενο χαρτι,οπως τα τριπακια, υπαρχει σε τετοια μορφη σε καποιες χωρες, το ειχα συναντησει στην Ν.Αφρικη) παρασκευαζωνται με ασχημη γευση ,ειτε λεμονι ειτε με πικρηλα ειναι για να αποτρεψουν τον χρηστη τους να τα συνι0ησει .
    Kavkaz12 ,οταν πηγαινες στους Ν.Α. ειχες αρχισει ειδη την αποχη? Αλλη μια ερωτηση αδελφεμου, -επειδη εγω εχω να παω πολλα χρονια , το καπνισμα απαγορευεται? γνωριζεις?

  11. #116
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    5
    Παρα πολλα λεφτα η ηρωινη παρα μα παρα πολλα λεφτα...Χαλασα 200 σε ενα μηνα μονο για αυτο καμια σχεση με καποιον χρηστη που πινει χρονια..Μιλαμε για χιλιαρικο τον μηνα...

    Αυτογνωσία - Θα αρχίσεις να ζεις ή απλά θα υπάρχεις ; Εχεις κοιταξει για αυτο το κεντρο ? Εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα δεν ξερω τι λεφτα πληρωνεις...

  12. #117
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Νεφέλωμα23 View Post
    Παρα πολλα λεφτα η ηρωινη παρα μα παρα πολλα λεφτα...Χαλασα 200 σε ενα μηνα μονο για αυτο καμια σχεση με καποιον χρηστη που πινει χρονια..Μιλαμε για χιλιαρικο τον μηνα...

    Αυτογνωσία - Θα αρχίσεις να ζεις ή απλά θα υπάρχεις ; Εχεις κοιταξει για αυτο το κεντρο ? Εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα δεν ξερω τι λεφτα πληρωνεις...
    δυστυχως φιλε μου αυτο ειναι το μεσο μπατζετ!! απλα ολοι οι χρηστες αποφευγουμε να το λεμε, να το σκεφτομαστε!_ ειμουν κι εγω ενας τετοιος καταναλωτης,αλλα πλεον δεν ειμαι - νομιζω οτι εαν μπορουσαμε ,οσοι κοβουν τα ναρκωτικα να κρατισουν την ικανοτητα του να βρησκουν χρηματα οπως πριν και εστο ας πουμε λιγοτερα , θα ηταν ενα μεγα προβλημα που θα ειχε την λυση του.
    Ευχομαι σι σε εσενα φιλε μου να βρεις οσο γρηγοροτερα γινετε το ανταξιο δρομο στο να φυγεις απο την κατσρσ της ηρωινης οπου μονο ηρωα δεν σε κανει!

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Similar Threads

  1. Ο εαυτός μας, αυτός ο άγνωστος!
    By Mara.Z in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 15-05-2018, 23:09
  2. Ο πρώην βαριά ναρκομανης αδερφός μου έκανε χασίς. Πως να αντίδρασω?
    By Giannis48 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 27
    Last Post: 08-07-2016, 23:39
  3. ο πατερας μου αυτος ο αγνωστος
    By sunset in forum Κακοποίηση
    Replies: 6
    Last Post: 12-05-2009, 00:28
  4. Ο εαυτος μου....αυτος ο αγνωστος
    By anishxia_2006 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 23-07-2006, 01:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •