Mανια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: Mανια

  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    46

    Mανια

    Ειμαι σε φαση μανιας δεν μπορω να μεινω ακινητη,ειμαι φοβερα νευρικη ,μιλαω συνεχεια,θελω συνεχεια να τρωω,μου φταινε ολα.Εχω πιεστει.Παιρνω ηδη zyprexa και δεν ειχα καποιο επεισοδιο τοσους μηνες.Ο γιατρος λυπει σε αδεια και τα νευρα μου εχουν σπασει.

  2. #2
    george1520
    Guest
    Εχει γίνει κατι αυτές τις μέρες που μπορεί να σε στρεσαρε;

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Εχει γίνει κατι αυτές τις μέρες που μπορεί να σε στρεσαρε;
    Είναι πολλά μαζεμένα ανεργία,δυσκολίες στο σπίτι και έξω.Τωρα είμαι λίγο καλύτερα.

  4. #4
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Snowball99 View Post
    Τωρα είμαι λίγο καλύτερα.
    Χαίρομαι για αυτό. Καλο είναι να κάνεις μια συζήτηση με τον γιατρό σου τι θα μπορούσες να κάνεις όταν όλο αυτό που περνάς γίνεται εντονότερο. Κάνεις ψυχανάλυση;

  5. #5
    Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Χαίρομαι για αυτό. Καλο είναι να κάνεις μια συζήτηση με τον γιατρό σου τι θα μπορούσες να κάνεις όταν όλο αυτό που περνάς γίνεται εντονότερο. Κάνεις ψυχανάλυση;
    Mου εχει γινει λαθος διαγνωση για σχιζοφρενεια ενω πολυ απλα εχουν μαθει στην πολη μου οτι νοσηλευτικα και με κοροιδευουν.Κανεις δεν με πιστευει πριν λιγο πηγα με τον πατερα μου σε μια ταβερνα και μια παρεα ενω δεν εδεινα σημασια αρχισε να με βριζει στα αγγλικα ο πατερας μου να μην καταλαβαινει κι εγω να συγκρατουμε μην τους πεταξω κανενα ποτηρι στο κεφαλι

  6. #6
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Snowball99 View Post
    Mου εχει γινει λαθος διαγνωση για σχιζοφρενεια ενω πολυ απλα εχουν μαθει στην πολη μου οτι νοσηλευτικα και με κοροιδευουν.Κανεις δεν με πιστευει πριν λιγο πηγα με τον πατερα μου σε μια ταβερνα και μια παρεα ενω δεν εδεινα σημασια αρχισε να με βριζει στα αγγλικα ο πατερας μου να μην καταλαβαινει κι εγω να συγκρατουμε μην τους πεταξω κανενα ποτηρι στο κεφαλι
    Μάθαμε να δείχνουμε με το δάχτυλο μας τους άλλους και να κρίνουμε και την καμπούρα μας δεν την κοιτάμε. Να τους αγνοείς. Άνθρωποι που κοροϊδεύουν ένα τοσο σοβαρό θέμα είναι το λιγότερο γελοίοι.

  7. #7
    YokoChoco
    Guest
    Αυτοί που σε κοροιδεύουν πρέπει να σκεφτείς ότι για να κάνουν κάτι τέτοιο μάλλον έχουν σοβαρό ψυχολογικό πρόβλημα.
    Όταν κοροιδεύουμε άλλους το κάνουμε για να τους μειώσουμε και να καλύψουμε δικά μας κόμπλεξ. Πρόβλημα έχουν τα
    άτομα αυτά μην δίνεις σημασία.
    Προσπάθησε να μην πίνεις καθολου καφέ και ενεργειακά ποτά γιατί σου ''ανεβάζουν'' την διάθεση.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •