Θα φύγει άραγε
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617

    Θα φύγει άραγε

    Παιδιά όπως βλέπετε και πιο κάτω ακόμα προσπαθώ να ξεπεράσω αυτό το θέμα αλλά βασικά δεν ξέρω που είναι το.πρπβλημα από τότε που το έπαθα πριν ένα μισή χρόνο και μου δημιούργησε τρελό άγχος της επόμενες 2 3 φορές μετά από αυτό δεν τα κατάφερα πάλη να ξυπνήσω τον Μήτσο:) αλλά από τότε μέχρι σήμερα είχα αρκετές σεξουαλικές επαφές και στις 80% ειμουν μια χαρά αρκετά καλά μπορώ να πω αλλά συνέχισα να αυνανιζομε για να ειμε σίγουρος πως όλα είναι καλά και το πιο παράξενο Σάββατο είχα κάνει σεξ όλα καλά την Κυριακή προσπάθησα να αυνανιστο αλλά δεν είχα σκληρή στύση και πάμε πάλη από την αρχή το άγχος τελικά τι είναι ολο αυτο παιδιά θα μου φύγει κάποτε??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Βασικά σταμάτα να τον κάνεις λάστιχο.Στο χέρι σου είναι....(χιουμορίζομαι)
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #3
    Θα απαντησω οσο σοβαρα μπορω. Πιστευω οτι φτανεις τα ορια του ψυχαναγκασμου. Οσο ανετα νιωθεις να το γραψεις εδω αλλο τοσο ανετα να το πεις ή σε ψυχολογο ή ψυχιατρο. Καποια στιγμη δε θα το ελεγχεις και θα σε τραυματισεις ή δεν θα κανεις με παρτενερ. Μιλησε σε καποιον ειδικο.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Παιδιά όπως βλέπετε και πιο κάτω ακόμα προσπαθώ να ξεπεράσω αυτό το θέμα αλλά βασικά δεν ξέρω που είναι το.πρπβλημα από τότε που το έπαθα πριν ένα μισή χρόνο και μου δημιούργησε τρελό άγχος της επόμενες 2 3 φορές μετά από αυτό δεν τα κατάφερα πάλη να ξυπνήσω τον Μήτσο:) αλλά από τότε μέχρι σήμερα είχα αρκετές σεξουαλικές επαφές και στις 80% ειμουν μια χαρά αρκετά καλά μπορώ να πω αλλά συνέχισα να αυνανιζομε για να ειμε σίγουρος πως όλα είναι καλά και το πιο παράξενο Σάββατο είχα κάνει σεξ όλα καλά την Κυριακή προσπάθησα να αυνανιστο αλλά δεν είχα σκληρή στύση και πάμε πάλη από την αρχή το άγχος τελικά τι είναι ολο αυτο παιδιά θα μου φύγει κάποτε??
    Φίλε viper..πλέον και εγώ στον αυνανισμό δεν έχω στύση..αλλά έχω μια χαρά στύση στο σεξ ...και τη στιγμή που έχω στύση στο σεξ δεν με ενδιαφέρει στο αυνανισμό τι γίνεται..
    Μήπως ερεθίζεται πλέον μόνο με γυναίκα και όχι με αυνανισμό..???και αυτό να συμβενει δέν είναι κακό..
    Μην το σκέφτεσαι άσε το Μήτσο ελεύθερο να κάνει την δουλειά του μην έχεις το μυαλό σου εκεί στο αν θα σηκωθεί η όχι..απόλαυσε τη στιγμή και το σώμα της παρτενέρ και όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.
    Νομίζω ότι είναι φυσιολογικό να μην έχουμε στυση κάθε μέρα...αν το κάνουμε μια μέρα ..την άλλη μέρα θέλει να ξεκουραστεί..την μεθεπόμενη είναι συνήθως έτοιμο να δώσει μάχη...αλλά αυτό έχει να κάνει και με περιόδους..δηλαδή μπορεί να τύχη μια περίοδος να είναι κάθε μέρα σηκωμένη...για κάνα δυο βδομάδες να λειτουργήσει έτσι..μετά πάλι θα θέλει λίγο να ξεκουραστεί δηλαδή θα σηκώνεται ανά δύο τρεις μέρες.
    Λογικό ειναι...ζωντανός οργανισμός ειναι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Ευχάριστο πολύ για της απάντησης παιδιά απλά το θέμα είναι πως της τελευταίες φορές είχα μια χαρά στύση με της κοπέλες που πηγα αλλα παντα στο μυαλο μου ειχα αν.μηπως το ξαναπάθω και βασικά ξέρετε τι κατάλαβα δεν με νοιάζει αν θα έχω στύση η όχι αλλά φοβάμαι το άγχος που θα έχω αν δεν έχω στύση γιατη από εκεί ξεκίνησε ολο αυτο με το άγχος

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Ευχάριστο πολύ για της απάντησης παιδιά απλά το θέμα είναι πως της τελευταίες φορές είχα μια χαρά στύση με της κοπέλες που πηγα αλλα παντα στο μυαλο μου ειχα αν.μηπως το ξαναπάθω και βασικά ξέρετε τι κατάλαβα δεν με νοιάζει αν θα έχω στύση η όχι αλλά φοβάμαι το άγχος που θα έχω αν δεν έχω στύση γιατη από εκεί ξεκίνησε ολο αυτο με το άγχος
    Ο φόβος και το άγχος είναι ο χειρότερος εχθρός και για τη στύση και γενικότερα...μην φοβάστε ότι δεν θα σηκωθεί.αν φοβηθεις ότι δεν θα σηκωθεί Τοτες απτό φόβο και μόνο δεν θα σηκωθεί...το ίδιο ισχύει και για το άγχος...
    Μην το σκέφτεσαι καθόλου μην το βάζεις καθόλου στο μυαλό σου. ....λίγο άμα θα χαϊδεύεις θα σου γίνει κάγκελο χαλάρωσε..μια χαρά είσαι...
    Και επιτέλους ας καταρριφθεί αυτός ο μύθος που λέει ότι ο άνδρας πρέπει να είναι ανά πάσα στιγμή έτοιμος..
    Άνθρωποι είμαστε όχι μηχανές πατάμε το κουμπάκι και μας γίνεται κάγκελο....
    Αυτός ο μύθος έχει μείνει απτά παλιά τα χρόνια και κυρίως έχει δημιουργηθεί απτής τσόντες...εννοείτε ότι δεν ισχύει...είναι σαν το φαγητό άλλες φορές έχουμε ορέξεις να φάμε άλλες όχι...
    Μην αγχώνεσαι μια χαρά είσαι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Έχεις δίκιο φίλε και σε ευχαριστώ η αλήθεια εχτές για να το δοκιμάσω τον χτύπησα 3 φορές και μια χαρά όλα αλλά είπα πως φτάνει όσο άγχος και να μου προκαλεί δεν θα το ξανακάνω για κάποιο καιρό

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Vaper;1061312[B
    ]Έχεις δίκιο φίλε και σε ευχαριστώ η αλήθεια εχτές για να το δοκιμάσω τον χτύπησα 3 φορές και μια χαρά[/B] όλα αλλά είπα πως φτάνει όσο άγχος και να μου προκαλεί δεν θα το ξανακάνω για κάποιο καιρό
    Είδες???τι άλλο να κάνει πια???να βγάλει γλώσσα και να μιλάει??σου έχει αποδείξει πόσες φορές ότι είναι οκ.
    Όλα είναι μια χαρά χαλάρωσε και απόλαυσε το σεξ..είναι υπέροχο...
    Εγώ στο είπα και την άλλη φορά...σε χερομε που βρίσκεις πολύ εύκολα σεξ..ούτε στο παπά μην το λες που λένε..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Χαχαχα νασε καλά αδελφέ οκ είμαι και τυχερός η αλήθεια μένω σε ένα πολύ τουριστικό νησί όποτε είναι καλά)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    176
    Στο τέλος με τόσο αυνανισμό δεν θα νιώθεις τίποτα στο σεξ... Ξέρεις...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by vickympou View Post
    Στο τέλος με τόσο αυνανισμό δεν θα νιώθεις τίποτα στο σεξ... Ξέρεις...
    Είναι και αυτή μια λογική εξήγηση...αλλά ο φίλος μας νομίζω ότι το εξηγησε...το κάνει πειραματικά να δει αν θα του σηκωθεί η όχι...και όχι για να αυνανιστει ..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Ακριβώς αυτό τέλειος πειραματικά το κάνω βέβαια είπα τέλος εχτές δεν άντεξα το έκανα μια φορά ( Όλα καλά:)) αλλά για της επόμενες 2 εβδομάδες δεν θα ξανακάνω έβαλα στοίχημα με τον εαυτό μου

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Vaper View Post
    Ακριβώς αυτό τέλειος πειραματικά το κάνω βέβαια είπα τέλος εχτές δεν άντεξα το έκανα μια φορά ( Όλα καλά:)) αλλά για της επόμενες 2 εβδομάδες δεν θα ξανακάνω έβαλα στοίχημα με τον εαυτό μου
    Αχ φίλε vaper... επειδή περασά από σκληρή δοκιμασία με τη στύση και για αρκετό καιρό θα σου δώσω μια συμβουλή..αν και νομίζω ότι στο ξανά είπα ..
    Μην βάζεις στοιχήματα με τον εαυτό σου όσο αφορά το πέος σου-τη στύση σου..
    Μην βάζεις διάφορα πράγματα σκέψεις στο μυαλό σου για τη στύση σου...
    Μην ανχονεσε όσο μπορείς τουλάχιστον και κάνε όσο μπορείς πιο ευχάριστη ζωή πιο ευχάριστα πράγματα..
    Η μία η δύο αποτυχίες στύσης είναι εντελώς φυσιολογικές το λένε και οι γιατροί...
    Σταμάτα να το σκέφτεστε και ΖΗΣΕ.
    Αυτό θέλει η στυση- το πέος...
    Άντε και καλό βόλι..:)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Ρε vaper να σου πω κάτι? Ρομπότ είσαι? μηχανή του σεξ με κουμπάκια? Είχα φτάσει να έχω άγχος επίδοσης από παρόμοια εμπειρία και πλέον δε καταλαβαίνω τίποτα. Πώς? Απλά αν κάτσει για οποιονδήποτε λόγο και δεεεν, πραγματικά στ αρχ...α μου, απλά σταματάω και το λέω ξεκάθαρα στη άλλη, δεν έχω όρεξη και τέλος, χωρίς δισταγμό, χωρίς ντροπή χωρίς τιποτα. Να σημειώσω πως έτσι καμία δεν ένοιωσε άσχημα σε αντίθεση αν το επερνα εγώ κατακαρδα, εδειχνα αγχος και προσπαθουσα να δικαιολογηθω.
    Με αυτόν τον τρόπο σε λίγο χρόνο θα σου φύγει τελείως το άγχος αυτό, δε θα το σκέφτεσαι καν. Θα δεχτείς ότι οπότε κάνεις σεξ, κάποιες λίγες φορές θα χαθεί η όρεξη. SO WHAT? Δεν έχω όρεξη και το σταματάς επί τόπου, βάλε και λίγο χιούμορ και τελείωσε.
    Ποτέ μην επιμένεις και προσπαθείς μόλις αντιληφθείς ότι δεν το έχεις. Κόβεις επί τόπου χωρίς να δείξεις ενοχλημένος, η ντροπιασμένος, η στρεσαρισμενος, η αγχωμένος, η στενοχωρημένος. Θα το εκτιμήσει και η κοπέλα που δεν θα τη φέρεις στη περισσότερο δυσάρεστη κατάσταση να προσπαθεί να διαχειριστεί την όλη φάση με εσένα να προσπαθείς ιδρωμένος, αγχωμένος, ντροπιασμένος επί πόση βασανιστική ώρα να σηκώσεις το πουλάκι ενώ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ.
    Αυτή ακριβώς η διαδικασία είναι που σε χώνει στον φαύλο κύκλο μην το ξαναζησεις.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Εχαιτε απόλυτο δίκαιο παιδιά και σας ευχαριστώ αφάνταστα:)

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Να τον αφήσω να φύγει;
    By Chris.x in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 22-10-2015, 23:53
  2. Πως θα φύγει αυτό το μαύρο βάρος;
    By sumpall in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 23
    Last Post: 15-11-2012, 15:50
  3. δεν μπορει να φυγει απο το μυαλο μου...
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 25-02-2012, 02:20
  4. δεν εχω φυγει ... απλα κανω διαλειμμα ...
    By stellou1989_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 10
    Last Post: 06-06-2010, 03:30
  5. θα φύγει... δεν θα φύγει?
    By ines in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 29-11-2006, 09:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •