Με παράτησε για μια άλλη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36

    Με παράτησε για μια άλλη

    Καλοκαιρινός έρωτας διακοπές στο χωριό αυτός μένει γερμανία εγώ αθήνα τα είχαμε για καμπόσο καιρό, εγώ φουλ ερωτευμένη, καψουρεμενη, κολλημένη μαζί του αυτός και πάλι ενώ έτσι μου έδειχνε στην αρχή μετά ξαφνικά κατι τον έπιασε και ξενέρωσε. Αυτουνού πέρσι το καλοκαίρι του άρεσε μια άλλη που ερχόταν διακοπές κάθε καλοκαίρι στο χωριό. Πριν ερθει αυτή φέτος ξεκίνησε όλη η φάση με εμένα και αυτόν. Εν τέλη τα φτιάξαμε όταν αυτή είχε πρωτοέρθει, αυτή ζήλευε για τα καλά και ας τον παρουσίαζε ως κολλητό της, φαινόταν πως τον ήθελε. Τέλος πάντων περνάνε κάμποσες μέρες εγώ με αυτόν τσακωνόμασταν γιατί αυτός με είχε αποκαλέσει με το όνομα της, βέβαια εγώ σαν χαζή που ειμαι και φουλ ερωτευμένη τον συγχώρεσα. Εεε λοιπόν έρχεται η μέρα που με παρατάει χωρίς καν εξηγήσεις ενώ την ίδια μέρα ξημερωματα μου ελεγε να τον συγχωρεσω και πως με αγαπαει και πως δεν θέλει να σταματήσει αυτό που έχουμε κτλ.
    Τις επόμενες μέρες ήταν συνέχεια μαζί της, εμένα γραμμένη κανονικά, με
    εκείνη όλη την ώρα βόλτες με το μηχανακι του, βόλτες στο χωριό, μιλούσανε μέσω από μηνύματα ενώ ήμασταν με την παρέα, εννοείτε πως ζήλευα σαν τρελη. Εν τω μεταξύ αυτή εμένα μου το έπαιζε φίλη ότι και καλά δεν τον θέλει αυτόν και να τις λέω αν μου αρέσει αυτός εμένα για να με βοηθήσει και τέτοια αλλά εγώ τις πέταγα σπόντες και τα λοιπά γιατί απλά δεν την χώνευα και ήξερα τι μεγάλη μαλακια μου είχε κάνει. Τεσπα εγώ αυτόν τον θέλω ακόμη κατά τα αλλά, είναι και η πρώτη φορά που αισθανόμουν έτσι για κάποιον το τι κλάμα έχω ρίξει για αυτόν τον τύπο δεν παίζεται. Δεν ξέρω τι να κάνω φεύγω σε λίγο καιρό αλλά ειμαι σιγουρη πως δεν θα τον ξεπεράσω και μέχρι του χρόνου που θα τον ξαναδώ πάλι θα ειμαι κολλημένη μαζί του και αυτός θα με έχει στο φτύσιμο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Location
    Σύννεφο
    Posts
    313
    Τα πράγματα είναι απλά. Δε γίνεται να σε θέλει εκείνος επειδή τον θέλεις εσύ. Εκείνος θέλει την άλλη. Και η άλλη θέλει εκείνον. Γι' αυτό και είναι μαζί. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις για τον εαυτό σου είναι να μην ξαναασχοληθείς μαζί του. Δεν υπάρχει λόγος.

  3. #3
    george1520
    Guest
    Καλημέρα.. Ακόμη και οσο ήσασταν μαζι δεν ήταν σωστός απέναντι σου. Για πες μου.. τι σου προσφερε αυτη η σχέση;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Να υποθέσω εισαι μικρή? δηλαδη 18-23?
    Απλά πάνε παρακάτω και θα βρεις καποιον που θα τον θελεις όσο θέλεις αυτόν*100 ΑΝ σταματήσεις να τον κλαις :)
    Γιατι κακα τα ψέματα... σε ένα κόσμο με 8.000.000.000 κόσμο... δε τυχαίνει ο/η ιδανική/ος να τύχει να είναι 1-2 και μάλιστα να μένει δίπλα μας χαχαχ Όλα στο μυαλό μας είναι... είναι τοσο μοναδικός .. όσο εσύ τον κανεις στο μυαλό σου.. αν πεις.. αντε γεια , παπαρας ήταν... τοτε αυτό θα είναι. Πάνε παρακάτω τώρα, (δεν εννοω να βρεις αλλον γρήγορα) και μη βασανίζεις ΕΣΥ τον εαυτό σου. ξαναλέω... 8 δις ... αυτοι που σου αρεσουν ειναι 289.394.390 μόνο, αν είσαι πολύ επιλεκτική χαχαχ ;)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by 1234giota View Post
    Καλοκαιρινός έρωτας διακοπές στο χωριό αυτός μένει γερμανία εγώ αθήνα τα είχαμε για καμπόσο καιρό, εγώ φουλ ερωτευμένη, καψουρεμενη, κολλημένη μαζί του αυτός και πάλι ενώ έτσι μου έδειχνε στην αρχή μετά ξαφνικά κατι τον έπιασε και ξενέρωσε. Αυτουνού πέρσι το καλοκαίρι του άρεσε μια άλλη που ερχόταν διακοπές κάθε καλοκαίρι στο χωριό. Πριν ερθει αυτή φέτος ξεκίνησε όλη η φάση με εμένα και αυτόν. Εν τέλη τα φτιάξαμε όταν αυτή είχε πρωτοέρθει, αυτή ζήλευε για τα καλά και ας τον παρουσίαζε ως κολλητό της, φαινόταν πως τον ήθελε. Τέλος πάντων περνάνε κάμποσες μέρες εγώ με αυτόν τσακωνόμασταν γιατί αυτός με είχε αποκαλέσει με το όνομα της, βέβαια εγώ σαν χαζή που ειμαι και φουλ ερωτευμένη τον συγχώρεσα. Εεε λοιπόν έρχεται η μέρα που με παρατάει χωρίς καν εξηγήσεις ενώ την ίδια μέρα ξημερωματα μου ελεγε να τον συγχωρεσω και πως με αγαπαει και πως δεν θέλει να σταματήσει αυτό που έχουμε κτλ.
    Τις επόμενες μέρες ήταν συνέχεια μαζί της, εμένα γραμμένη κανονικά, με
    εκείνη όλη την ώρα βόλτες με το μηχανακι του, βόλτες στο χωριό, μιλούσανε μέσω από μηνύματα ενώ ήμασταν με την παρέα, εννοείτε πως ζήλευα σαν τρελη. Εν τω μεταξύ αυτή εμένα μου το έπαιζε φίλη ότι και καλά δεν τον θέλει αυτόν και να τις λέω αν μου αρέσει αυτός εμένα για να με βοηθήσει και τέτοια αλλά εγώ τις πέταγα σπόντες και τα λοιπά γιατί απλά δεν την χώνευα και ήξερα τι μεγάλη μαλακια μου είχε κάνει. Τεσπα εγώ αυτόν τον θέλω ακόμη κατά τα αλλά, είναι και η πρώτη φορά που αισθανόμουν έτσι για κάποιον το τι κλάμα έχω ρίξει για αυτόν τον τύπο δεν παίζεται. Δεν ξέρω τι να κάνω φεύγω σε λίγο καιρό αλλά ειμαι σιγουρη πως δεν θα τον ξεπεράσω και μέχρι του χρόνου που θα τον ξαναδώ πάλι θα ειμαι κολλημένη μαζί του και αυτός θα με έχει στο φτύσιμο.
    καλημερα.
    ακολουθει αποψαρα (πρωτοτυπο):

    το μεγαλυτερο λαθος που εκανες σε αυτην την ιστορια , ειναι το οτι εκανες παρεα με την κοινη παρεα και αυτην μαζι , κλπ...
    και θα σου πω γιατι.
    απο το γεγονος οτι τον αποκαλουσε "κολλητο", και οτι σε ελεγε με το ονομα της, προκυπτει οτι αυτοι οι δυο εχουν κανει πολλη παρεα μαζι.
    κι αφου αυτος μαλλον την ηθελε απ οτι φαινεται, γιατι δεν τα ειχανε;;;;;;
    μα γιατι, δεν τον ηθελε εκεινη!
    αληθεια σου ειπε!
    αυτο που δεν σου ειπε, ειναι οτι την ιντριγκαρε το οτι τα εφιαξε μαζι σου, γι αυτο και ζηλεψε και αρχισε να τον διεκδικει!! γιατι εχασε τον θαυμαστη της.
    το παιχνιδακι της ειναι, και πολυ πιθανον να μην του εχει κατσει καν.
    αν λοιπον εσυ εδειχνες αδιαφορια και δεν ανατροφοδοτουσες καθολου τον "θριαμβο" της να στον παρει, εκεινη θα εχανε παλι το ενδιαφερον της και θα τον παρατουσε.
    πραγμα που μπορει να γινει και τωρα, αλλα εσυ με το να κανεις κοινη παρεα και να μιλας μαζι της για τον ερωτα σου, την επιβεβαιωνες και την ερεθιζες στο να συνεχισει να τον τραβαει απ την μυτη.

    μπορεις και τωρα να τους γυρισεις την πλατη.
    και μπορει οντως οταν αυτη δει οτι δεν υπαρχει διεκδικηση να χασει το ενδιαφερον της και να τον διωξει.
    και τοτε μπορει αυτος να σε ξαναθυμηθει και να ζητησει συγνωμη, να θελει να ειστε μαζι κλπ.
    το θεμα ειναι, αν εσυ τον θελεις διπλα σου σαν δευτερη επιλογη του, επειδη δεν τον θελει εκεινη, η θελεις εναν ανδρα που σε επιλεγει συνειδητα, οσες κι αν τον παρακαλανε...

  6. #6
    Miliva21
    Guest
    Πράγματι το ότι τον αποκαλεί φιλαρακι και το ότι δεν έχουν κάνει τπτ είναι λίγο ύποπτο....από τη στιγμή που την ξέρει πιο πριν από σένα τότε γτ δεν έκαναν ποτέ σχέση.....;
    Ή αυτή δεν τον ήθελε και τον έβαλε σε friendzone και τώρα που είδε ότι έχει πέραση ζήλεψε.....
    ή μπορεί να έχουν κάνει κάτι χαλαρό......μπορεί να κάνουν σεξ ελεύθερα και εκείνος να θέλει σχέση να κόλλησε ενώ εκείνη οχι........για διάφορους λόγους....
    Η μπορεί κιόλας να μην ήταν καλές οι συνθήκες παλιότερα να ήταν και οι δύο σε σχέση....Η οτιδήποτε.....

    Το θεμα είναι εσύ αν αρκεισαι να είσαι με έναν άντρα που σε έχει δεύτερη επιλογή.............
    Είναι κρίμα να χαραμίζεσαι....από την άλλη άμα τον θες πολύ και επδ είσαι τυχερή που έστω και έτσι εζησες κάτι δυνατό.. παίξε το τελευταίο σου χαρτί.....

    Παιξτο και λιγάκι αδιάφορη........μην τρέχεις πίσω του γίνε δύσκολη βάλε του εμπόδια αν σε θέλει να σε κερδίσει....

    Ναι ξέρω....τώρα θα πουν ότι αυτά είναι χαζά παιχνίδακια και πρέπει ναυκαεχει αμοιβαιότητα και δεν γινεται τπτ μόνο με πληγωμένο εγωισμό και όχι αγάπη Αλλά άμα τον θες δοκίμασε την εσχατη λύση....

    Καλύτερα όμως ξέχασε τον........
    Γιατί να είσαι κολλημένη μέχρι του χρόνου;;;; μέχρι τότε μεσολαβουν 12 μήνες....που ξέρεις τι θα γίνει ενδιάμεσα.


    Μπορεί να γνωρίσεις κάποιον που να σου αρέσει περισσότερο

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36
    έχω καιρό να γράψω σε αυτό το thread αλλά ο πρώην μου μου έστειλε πρόσφατα και με ρωτούσε αν έχω βρει αγόρι και ότι ζηλεύει που ειμαι με άλλους και πως μακάρι να με δει ξανα το καλοκαίρι και η αλήθεια είναι πως έχω μπερδευτεί. Εγώ αυτόν τον καιρό θέλω να κάνω κατι με ένα παιδί και ημουνα πολύ ενθουσιασμένη για αυτό μέχρι που μου έστειλε ξανα αυτός τώρα απλά τον σκέφτομαι συνέχεια τι να κάνω; με θέλει πίσω ή με κοροϊδεύει; και αφού μένει γερμανία και τον βλέπω μόνο τα καλοκαίρια αξίζει καν να τον σκέφτομαι και να χαλιέμαι για αυτόν;

  8. #8
    george1520
    Guest
    Όταν ένας άνθρωπος φεύγει από την ζωή μας για να ασχοληθεί με κάποια άλλη.. Διωξε τον.. Ήρθε εκεί γιατί δεν βρήκε καλύτερα.. Όχι επειδή σε εκτιμάει..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by 1234giota View Post
    έχω καιρό να γράψω σε αυτό το thread αλλά ο πρώην μου μου έστειλε πρόσφατα και με ρωτούσε αν έχω βρει αγόρι και ότι ζηλεύει που ειμαι με άλλους και πως μακάρι να με δει ξανα το καλοκαίρι και η αλήθεια είναι πως έχω μπερδευτεί. Εγώ αυτόν τον καιρό θέλω να κάνω κατι με ένα παιδί και ημουνα πολύ ενθουσιασμένη για αυτό μέχρι που μου έστειλε ξανα αυτός τώρα απλά τον σκέφτομαι συνέχεια τι να κάνω; με θέλει πίσω ή με κοροϊδεύει; και αφού μένει γερμανία και τον βλέπω μόνο τα καλοκαίρια αξίζει καν να τον σκέφτομαι και να χαλιέμαι για αυτόν;
    μπορει να εφαγε πορτα απο την αλλη και θελει να δει αν εισαι ακομα στην θεση σου να ξεροσταλιαζεις για εκεινον. ΔΙΩΞΕ ΤΟΝ, ευγενικα, αλλα πες του οτι θελεις αλλον. μην πεις απλα οτι δεν τον θελεις. πες οτι εισαι ερωτευμενη (αν εισαι).
    το οτι εισαι δευτερη επιλογη του το ειδες καλα, οταν μπορουσε να σε εχει και προτιμησε μια αλλη. τωρα τι θελει;;; επιβεβαιωση και μονο θελει ή να δηλωσεις οτι θα του κρατας και παλι το φαναρι το καλοκαιρι για να τα ριχνει στην αλλην.
    κανε την χαρη στον εαυτο σου και μην τσιμπησεις.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by 1234giota View Post
    ... τι να κάνω; ... αξίζει καν να τον σκέφτομαι και να χαλιέμαι για αυτόν;
    Εγώ λέω πως όχι. Είναι προτιμότερο και πολύ πιο χρήσιμο να συγκεντρωθείς στα μαθήματα του σχολείου.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Όπως βλέπεις εσύ αυτόν, βλέπει αυτός αυτήν, και όπως τον έχει παιχνιδι αυτή, σε έχει παιχνιδι κι αυτός.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το παιχνιδακι της ειναι, και πολυ πιθανον να μην του εχει κατσει καν.
    δικαιομα του με το ζορι δηλαδη θα ασχοληθει με το σεξ ενω δε τον ενδιαφερει καν? της δοθηκε γιατι ετσι γουσταρε
    εγω πιστευω οτι ερωτικη σχεση με αυτη πλεον δεν εχει εσυ δε θες να το καταλαβεις με τιποτα
    μπορεις και τωρα να τους γυρισεις την πλατη.
    πες τα χρυσοστομη :-) αλλα δε το βλεπω

    Πράγματι το ότι τον αποκαλεί φιλαρακι και το ότι δεν έχουν κάνει τπτ είναι λίγο ύποπτο
    εμενα προσωπικα με κουραζει αυτη η παραφιλολογια εκανε δε εκανε κλπκλπκλπ και εγω λεω δε βρισκεις κανενα αλλο για να σιγουρευτεις οτι δεν εκανε τιποτα με καμια να ησυχασει και σενα το μυαλουδακι σου? η εμπιστοσυνη φυσικα ειναι λεξη αγνωστη αυτο δε το συζητω καν
    Παιξτο και λιγάκι αδιάφορη........μην τρέχεις πίσω του γίνε δύσκολη βάλε του εμπόδια αν σε θέλει να σε κερδίσει....
    προσωπικη μου γνωμη φρικαρω πραγματικα με αυτες τις στρατηγικες κανε ρανε διξε παιξτο ευκολη δυσκολη κλπκλπ γιατι συνηδιτοποιω οτι αυτο δεν ειναι σχεση αλλα πολεμος που ο καθενας θα διαλεξει πεδιο βολης με απωθει φοβερα ολο αυτο και δε θελω να το ακουω καν δε μπορω να καταλαβω καν τι νοημα εχει να μηχανευτει καποιος ολα αυτα με κερδος τι? να κερδισει καπιον που ειναι ο μονος που εμεινε ασυγκινητος? οφελος κανενα κατ εμε

    το σιγουρο ειναι οτι αυτος ΔΕΝ θα κανει πισω σε καμια περιπτωση να μη σου πω οτι θα ειναι ακομα πιο αρνητικος οσο δε γινετε αυτο που θελει κατι σιγουρο για μενα εγω πιστευω οτι το προβλημα ειναι οτι δε θελει εξουσιαστες γι αυτο σε ξαποστειλε γιατι στην αρχη δε καταλαβε τι συνεβαινε και οταν το πηρε χαμπαρι εγινε εξαλος
    αν δε γινετε αυτο που θελει απλουστατα την κανει με αυτη απλα εγινε αυτο που ηθελε και αν αυτο δε συμβαινει τωρα συνεβαινε στο παρελθον και αυτο δε το εχει ξεχασει ουτε προκειτε να το ξεχασει ενω εσυ του τη σπας συνεχως και του πας κοντρα και το να του πανε κοντρα δε του αρεσει απλα με το να μηχανευεσαι στρατηγικες το μονο που θα πετυχεις ειναι να τον κανεις να στραβωσει ακομα περισσοτερο γιατι δεν ειναι απο αυτους που παραδινετε στους αλλους αντιθετως αυτος θελει να παραδοθουν οι αλλοι σε αυτον και αν δεν εχεις σκοπο να το κανεις μη χρονοτριβεις αδικα και μη του τη σπας περισσοτερο ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ να συνεργαστει κατι που δε το βλεπω ως τωρα...

    οι κριτικες των αλλων απλα δε τον ενδιαφερουν δε θα απολογηθει για τη προσωπικη του ζωη αν αυτο δεν αρεσει στους αλλους ας βρουν μια καλυτερη οσο και να του λενε να συμπεροφερθει σαν φυσιολογικος αυτον δε τον ενδιαφερει αυτο το καταλαβαινουν η οχι αυτο οι αλλοι και δε μπορουν να επιβαλουν σε καπιον να γινει φυσιολογικος με το ζορι οι αλλοι σκεφτονται ενα μοντελο συμπεριφορων που αυτον δε τον ενδιαφερει αυτο
    Εγώ λέω πως όχι. Είναι προτιμότερο και πολύ πιο χρήσιμο να συγκεντρωθείς στα μαθήματα του σχολείου.
    μπραβο μπραβο μπραβο.
    επιβεβαιωση και μονο θελει ή να δηλωσεις οτι θα του κρατας και παλι το φαναρι το καλοκαιρι για να τα ριχνει στην αλλην.
    κανε την χαρη στον εαυτο σου και μην τσιμπησεις.
    δε καταλαβες καλα ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ενω αυτη θελει να τον βαλει μεσα στη λογικη της

    στο ξαναλεω για δευτερη φορα δε θα συμορφωθει ΟΙ ΑΛΛΟΙ θα συμορφωθουν αν θελουν να τους δωσει σημασια αλλιως ΝΕΧΤ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by 1234giota View Post
    έχω καιρό να γράψω σε αυτό το thread αλλά ο πρώην μου μου έστειλε πρόσφατα και με ρωτούσε αν έχω βρει αγόρι και ότι ζηλεύει που ειμαι με άλλους και πως μακάρι να με δει ξανα το καλοκαίρι και η αλήθεια είναι πως έχω μπερδευτεί. Εγώ αυτόν τον καιρό θέλω να κάνω κατι με ένα παιδί και ημουνα πολύ ενθουσιασμένη για αυτό μέχρι που μου έστειλε ξανα αυτός τώρα απλά τον σκέφτομαι συνέχεια τι να κάνω; με θέλει πίσω ή με κοροϊδεύει; και αφού μένει γερμανία και τον βλέπω μόνο τα καλοκαίρια αξίζει καν να τον σκέφτομαι και να χαλιέμαι για αυτόν;
    Οι πρώην για να είναι πρώην κάποιος λόγος θα υπάρχει. Το παρελθόν να το αφήνεις πάντα στο παρελθόν και να μη το αφήνεις να μπλέκεται στο παρόν σου!

  14. #14
    Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    40
    ώστε έτσι ε;
    είσαστε όλοι πολύ πονηροί και θέλετε να χωρίσετε την Γιώτα από το αγόρι της ε;
    γιατί;;;
    αφού τον γουστάρεις ακόμα έτσι δεν είναι;

    Γιώτα μην ακούς κανένα , άκου εμένα

    μην μασάς καθόλου, γράψτου ότι τώρα τον θέλεις και θα αναζητήσετε μαζί την ειλικρινή αγάπη που δεν είχατε ενόσω ήταν η άλλη η κακιά στο προσκήνιο.
    Έτσι μόλις φτάσει στο χωριό να του επιφυλάξεις μια μεγαλοπρεπή παραγωγή τελετής για την υποδοχή.... και τότε θα τον δέσεις για πάντα μαζί σου..μην τον βαρεθείς μόνο..

    Μπαι δε γουέι, τι έγινε η άλλη;
    τη φόλιασε;
    Άρα κλείσαμε για το καλοκαίρι, τώρα το χειμώνα μπορείς άνετα να δεις και το άλλο θέμα τι προοπτικές έχει, χαλάραααα

    γυναίκες σου λέει μετά..
    δεν ξέρουν να φερθούν
    χα..!!!

Similar Threads

  1. Ο αδερφός μου παράτησε το σχολείο από το άγχος του!
    By girly14 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 30-04-2018, 11:20
  2. Άλλη μια κατάθλιψη
    By absolutvodka in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 31-12-2013, 00:01
  3. με αφησε για αλλη..
    By katestrammeni in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 302
    Last Post: 18-09-2013, 10:06
  4. Η ΑΛΛΗ
    By lavie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 52
    Last Post: 23-02-2012, 13:43
  5. ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΣΕ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΕ
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 181
    Last Post: 19-05-2010, 14:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •