Κόλλημα (και σχέσεις) με πολύ αδύνατες - φοβία πάχους - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 256 to 264 of 264
  1. #256
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Α νομιζα οτι ηθελες να μιλησεις σοβαρα... αλλα μολις σε στριμωξα βλεπω δεν απαντησες αλλα αρχισες χυδαιες κατηγοριες. οκ

    Βγαίνω απο το θεμα καθως μαζεύτηκαν τα κλασικα τρολ που θελουν απλα να βρίζουν χυδαία.
    (κλασικα οταν τελειωνουν τα επιχειρηματα, καποιοι προχωράτε σε χαρακτηρισμους, ελπίζω ο admin να τα δει)
    Με στριμωξες? Σε ποια εικονική πραγματικότητα ζεις?

    Και ποιες είναι οι χυδαιες κατηγοριες? Αυτή είναι η γνώμη μου για τις απόψεις κ την στάση σου κ έχω δικαίωμα να την εκφράζω. Είναι ψέμα πως ξέρεις λεπτομερώς τα κιλά ολων των πρωην σου? Πως τα ξέρεις αλήθεια? Τις ζυγιζες ανα βδομάδα?

  2. #257
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    841
    Εγώ δεν πιστεύω πως τα ξέρει με τόσο λεπτομέρεια. Δεν αποκλείω το γεγονός να έχει υπάρξει τόσο καταπιεστικός, αλλά θεωρώ πως πουλάει παραμύθι με τα γραμμάρια. Θα ήθελε να τα ξέρει αλλά δεν γιατί τέτοιες συμπεριφορές διώχνουν οποιαδήποτε γυναίκα στο πικαιφι...γι'αυτό και είναι μόνος του και ψάχνεται εδώ μέσα μπας και
    "Of course I talk to myself. Sometimes I need expert advice."

  3. #258
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Quote Originally Posted by geodim View Post
    Εγώ δεν πιστεύω πως τα ξέρει με τόσο λεπτομέρεια. Δεν αποκλείω το γεγονός να έχει υπάρξει τόσο καταπιεστικός, αλλά θεωρώ πως πουλάει παραμύθι με τα γραμμάρια. Θα ήθελε να τα ξέρει αλλά δεν γιατί τέτοιες συμπεριφορές διώχνουν οποιαδήποτε γυναίκα στο πικαιφι...γι'αυτό και είναι μόνος του και ψάχνεται εδώ μέσα μπας και
    Τραγικό σχόλιο. Αλλά επειδή είσαι καινούργιος στο thread, θα υποθέσω ότι καλοπροαίρετα μπήκες και άλλα μπερδεύτηκες από τις διαστρεβλώσεις της ρεμεντυ και Ελισάβετ.

    Δεν είπα ούτε ότι ξέρω τέτοιες λεπτομέρειες ούτε με νοιάζουν. Μένω σε αυτό που βλέπω. Δε με νοιάζει πόσο δείχνει η ζυγαριά.

    Οπότε οι συμπεριφορές που αναφέρεσαι είναι στην φαντασία , δεν υπάρχει. Λυπάμαι.

    Φυσικά δε ψαχνομαι γιατί έχω κάτι , αλλά και όταν έψαχνα , δε θα έψαχνα εδώ μέσα γιατί είμαι επαρχία , και το είχα δήλωσει εδώ και μήνες σε άλλο thread ότι έψαχνα στην πόλη μου. Και ότι δεν έχω κάνει ποτέ μέσω ίντερνετ δεν έχει τυχει, αφού παίζω μια χαρά έξω, αντίθετα με σένα .

    Να σαι καλά πάντως κι ας ήταν άστοχο. Παρακαλώ διαβάστε το θέμα πρώτα και μη βγαίνετε εκτός θέματος και εκτός πραγματικότητας.

  4. #259
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by geodim View Post
    Εγώ δεν πιστεύω πως τα ξέρει με τόσο λεπτομέρεια. Δεν αποκλείω το γεγονός να έχει υπάρξει τόσο καταπιεστικός, αλλά θεωρώ πως πουλάει παραμύθι με τα γραμμάρια. Θα ήθελε να τα ξέρει αλλά δεν γιατί τέτοιες συμπεριφορές διώχνουν οποιαδήποτε γυναίκα στο πικαιφι...γι'αυτό και είναι μόνος του και ψάχνεται εδώ μέσα μπας και
    Μακάρι αλλά δεν είναι παντα έτσι δυστυχώς. Κάθε υγιως σκεπτόμενη γυναικα φυσικά κ θα φύγει τρέχοντας.

    Υπάρχουν όμως κ περιπτώσεις γυναικών πολλές δυστυχώς που βομβαρδιζομενες καθημερινώς απο παντού για το οτι πρεπει Σόνι κ ντε να έχουν σωμα ανορεκτικου μοντέλου, Μπορουν εύκολα να τσιμπήσουν στο παραμύθι του Τζορτζ. Εχω περιπτωση συγγενικού μου προσώπου, κοριτσάκι 22 ετων που έφτασε σε απόπειρα αυτοκτονίας μετα απο μια σχέση με εναν τέτοιο τυπο που της παπαριαζε το μυαλό για το ποσο του αρέσουν τα κόκκαλα της κι ενω εκείνη βρίσκονταν ενα βήμα πριν το νοσοκομειο κ συγγενείς κ φιλοι προσπαθούσαμε να την πείσουμε οτι πρεπει να βάλει κιλά!!

  5. #260
    george1520
    Guest
    Γιώργο μια απορία. .. Βλέπω ότι οοοοοοοολοι.. μα όλοι σου λένε το ίδιο πράγμα.. Κι εσυ πάντα λες ότι είμαστε εκτος θέματος. Πες μου σε παρακαλώ, προσπαθησες εστω για ένα λεπτό.. ΕΝΑ! να δεις αυτα που σου λέμε (ο καθένας με τον τρόπο του); Να δεις την κατάσταση απο άλλη οπτική γωνία.

  6. #261
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Να τη κι η χριστιανική κακιουλα!!! " εγώ παίζω εξω σε αντίθεση με σένα"
    Χαχαχα

    Με το μάτι ξεχωρίζει καλέ μου τα 47 απο τα 50 κιλά??? Ρε μπράβο...βιονικο ματι εχεις, εκεί την εχεις την ενσωματωμένη ζυγαριά τελικά όχι στο κρεβάτι που είπε ο ομπορο

    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Τραγικό σχόλιο. Αλλά επειδή είσαι καινούργιος στο thread, θα υποθέσω ότι καλοπροαίρετα μπήκες και άλλα μπερδεύτηκες από τις διαστρεβλώσεις της ρεμεντυ και Ελισάβετ.

    Δεν είπα ούτε ότι ξέρω τέτοιες λεπτομέρειες ούτε με νοιάζουν. Μένω σε αυτό που βλέπω. Δε με νοιάζει πόσο δείχνει η ζυγαριά.

    Οπότε οι συμπεριφορές που αναφέρεσαι είναι στην φαντασία , δεν υπάρχει. Λυπάμαι.

    Φυσικά δε ψαχνομαι γιατί έχω κάτι , αλλά και όταν έψαχνα , δε θα έψαχνα εδώ μέσα γιατί είμαι επαρχία , και το είχα δήλωσει εδώ και μήνες σε άλλο thread ότι έψαχνα στην πόλη μου. Και ότι δεν έχω κάνει ποτέ μέσω ίντερνετ δεν έχει τυχει, αφού παίζω μια χαρά έξω, αντίθετα με σένα .

    Να σαι καλά πάντως κι ας ήταν άστοχο. Παρακαλώ διαβάστε το θέμα πρώτα και μη βγαίνετε εκτός θέματος και εκτός πραγματικότητας.

  7. #262
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Γιώργο μια απορία. .. Βλέπω ότι οοοοοοοολοι.. μα όλοι σου λένε το ίδιο πράγμα.. Κι εσυ πάντα λες ότι είμαστε εκτος θέματος. Πες μου σε παρακαλώ, προσπαθησες εστω για ένα λεπτό.. ΕΝΑ! να δεις αυτα που σου λέμε (ο καθένας με τον τρόπο του); Να δεις την κατάσταση απο άλλη οπτική γωνία.
    Καλέ μου φίλε, σου είπα και ξέρεις καλά ότι δεν έχει αξία αν λένε κάτι 3 άτομα. Αλλά ποιος είναι αυτός που το λέει. Όταν ακούω διαστρεβλώσεις, δε με νοιάζει η άποψη. Και σε παρακαλώ κατάλαβε ότι δεν είναι όλοι όπως λες. Είναι 3-4 στον όπου τα 3 απλά βρίζουν.

    Συμφώνησα όμως και απάντησε επί του θέματος (καθώς οι πιο πολλοί πετούσαν την μπάλα όπου ναναι, έστω και άθελά τους επειδή δεν κατάλαβαν το θέμα) με την Αποστολία που συμφωνώ 100% μαζί της. Με το άτομο δηλαδή που ήταν σε αυτή τη θέση , έχει εμπειρία. Οπότε για να απαντήσω, μεταξύ 3ων ξυλοκοπων και ένος ΩΡΛ , αν έχω απορία γιατί πονάει ο λαιμός μου, τον ένα θα πιστέψω, τον ειδικό. Δε πειράζει αν διαφέρει η άποψη των άλλων.

    Είπα δε θα ξαναγραψω επειδή είχαν μπει τα τρολ αλλά σε σένα που μιλάς με ευγένεια δεν έχω θέμα. Να σαι καλά.
    Είπαμε γούστα είναι αυτά.

  8. #263
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Καλέ μου φίλε, σου είπα και ξέρεις καλά ότι δεν έχει αξία αν λένε κάτι 3 άτομα. Αλλά ποιος είναι αυτός που το λέει. Όταν ακούω διαστρεβλώσεις, δε με νοιάζει η άποψη. Και σε παρακαλώ κατάλαβε ότι δεν είναι όλοι όπως λες. Είναι 3-4 στον όπου τα 3 απλά βρίζουν.

    Συμφώνησα όμως και απάντησε επί του θέματος (καθώς οι πιο πολλοί πετούσαν την μπάλα όπου ναναι, έστω και άθελά τους επειδή δεν κατάλαβαν το θέμα) με την Αποστολία που συμφωνώ 100% μαζί της. Με το άτομο δηλαδή που ήταν σε αυτή τη θέση , έχει εμπειρία. Οπότε για να απαντήσω, μεταξύ 3ων ξυλοκοπων και ένος ΩΡΛ , αν έχω απορία γιατί πονάει ο λαιμός μου, τον ένα θα πιστέψω, τον ειδικό. Δε πειράζει αν διαφέρει η άποψη των άλλων.

    Είπα δε θα ξαναγραψω επειδή είχαν μπει τα τρολ αλλά σε σένα που μιλάς με ευγένεια δεν έχω θέμα. Να σαι καλά.
    Είπαμε γούστα είναι αυτά.
    Κόλλησες με την Αποστολία.. Εκείιιιιιιιιιιιιιι... Ακουσε με.. σε παρακαλώ .. Σκέψου τον εαυτό σου να είναι η κοπέλα.. Και να έχεις τον φίλο σου να σε σκανάρει όλη μερα για να μην αλλάξει το σώμα σου επειδή έτσι σε γνώρισε. Και δεν λέμε για ένα απλό θέμα, αλλα για πολύ λίγα κιλά. Αρά είναι η γραμμή... Επαναλαμβάνω, δεν λεω για τα γουστα σου. Λέω για το μετά. Ολο αυτό τον ψυχολογικό πόλεμο που ασκείς στις κοπέλες. Δεν σου μιλάω για την ψυχολογία την δική σου, αλλα για την ψυχολογία αυτων των γυναικών! Δεν ειναι κρίμα να είσαι η αιτία που μια κοπέλα επαθε νευρική ανορεξία; Η μια κοπέλα δεν βγαίνει απο το σπιτι γιατι το σώμα της δεν είναι το τέλειο (που μπορεί να είναι μια χαρα αλλα η πλύση εγκεφάλου που της έκανες να την κάνει να πιστευει κατι άλλο); Σε παρακαλώ ψάξε το θέμα. Δεν σου ζητάω να αλλάξεις το γούστο σου. ΤΟ ΜΕΤΑ ΛΕΩ.. Αυτο που θα κάνεις στις κοπέλες!!!!!!!!!!!!!

  9. #264
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    Κλειδώνω προσωρινά το θέμα προκειμένου να γίνει έλεγχος.

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 07-01-2021, 03:04
  2. κολλημα!!sos!
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 188
    Last Post: 15-05-2012, 07:24
  3. κοινωνική φοβία;πολύ κουραστικό!!
    By *anny* in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 20-08-2010, 08:20
  4. ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΠΙΚΟΥ ΠΑΧΟΥΣ
    By brazil in forum Παχυσαρκία
    Replies: 7
    Last Post: 24-06-2010, 14:52
  5. κινδυνος παχους?
    By katatonia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 21
    Last Post: 04-08-2009, 15:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •