Αγχωδης διαταραχη-κρισεις πανικου-πιεση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 99
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    να ρωτησω κατι?αν βγω για ποτο δεν μπορω να πιω να φτιαξω κεφαλι με τα φαρμακα π περνω ε?

  2. #32
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    AX ΜΑΡΑΚΙ!! ΧΙ ΧΙ ΧΙ!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΑ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΞΗΓΗΣΗ..ΚΑΘΑΡΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ..ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΗΠΙΑ 3 ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΟΤΙΡΑΚΙΑ ΚΡΑΣΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΒΑΡΥ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΝΙΩΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!!!ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΑΠΙΑ!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΟΤΟ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ..ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΙΣΟΝ ΚΑΝΕΝΑ!!!!

  3. #33
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    κοριτσαρες καλημερα σας.μαλλον καλησπερα.παω να ταισω τα παιδια μου και σας ερχομαι

  4. #34
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    να ρωτησω κατι?αν βγω για ποτο δεν μπορω να πιω να φτιαξω κεφαλι με τα φαρμακα π περνω ε?
    Μαρακι τι φαρμακα περνεις?Αντικαταθληπτικα μονο η και αγχολυτικα μαζι?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Πασχω απο διαταραχη πανικου με συνοδο καταθλιψη και πενρω τα φλουοξετιν αντικαταθληπτικα.Τα αγχολυτικα δεν μ καναν δουλεια.

  6. #36
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    εγω βρε κοριτσια δεν μιλησα για ερωτα!αλλη ιστορια η περιπτωση του ερωτος!
    ξεκιναω απο τα βασικα!εναν γκομενουλη να ξεχαρμανιαζεις ,για αρχη!να δεις για ποτε καταργουνται τα αγχολυτικα και οι κρισουλες!εκτονωνεσαι,ανεβ αινεις ψυχολογικα και μετα βλεπεις για τον ερωτα της ζωης σου!
    και ποτε δεν περιμενεις ΣΙΛΙΑ καποιον να σε κανει να πιστεψεις σε εσενα!
    εμεις πρεπει να πιστευουμε στον εαυτο μας!
    αλλιως μια ζωη θα ζητουμε την επιβεβαιωση απο αυτον τον καποιο ,απο τον οποιοδηποτε!
    τι ωραια που τα λεω!
    αν τα εκανα κιολας,θα σταματουσα και το χαπακωμα!
    ατελειωτες ωρες ενδοσκοπικων αναλυσεων!γνωριζω καλα τι μου γινεται,τι παει στραβα με εμενα,αλλα ειμαι (αδιορθωτη, τεμπελοσκυλο,αμελης,αναβαλ λω συνεχως,κτλ...να δουλεψω με εμενα,για εμενα).

    τα(αδιορθωτη, τεμπελοσκυλο,αμελης,αναβαλ λω συνεχως),αφορουν μονο τον εαυτο μου.στη δουλεια μου και με τους αλλους,ειμαι τυπος,κυρια!
    Δουλεψτε με τον εαυτο σας και βοηθειστε τον!βρειτε τι σας ενοχλει σ\'αυτον και προσπαθειστε να το ξεπεραστε !
    ολα απο εκει ξεκινουν!
    Αρχιζω κι εγω σιγα σιγα!Η διαρκεια με ανησυχει.Τα παραταω ευκολα!
    Ξεκιναμε δινοντας κουραγιο η μια στην αλλη?

  7. #37
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    Πασχω απο διαταραχη πανικου με συνοδο καταθλιψη και πενρω τα φλουοξετιν αντικαταθληπτικα.Τα αγχολυτικα δεν μ καναν δουλεια
    Μια απο τα ιδια μαρακι!και καλυτερα που δεν εμπλεξες με αγχολυτικα-ηρεμιστικα,γιατι αυτα ειναι που προκαλουν εθισμο
    οταν τους το επιτρεψεις εσυ,βεβαια.
    Με τα αντικαταθληπτικα,απο οσο γνωριζω,μπορεις να πιεις κανενα ποτηρακι.Απλα να μην τα παρεις και τα δυο συγχρονως!
    Και γιατι να κανεις κεφαλι με αλκοολ?Πιες ενα δυο ποτακια ,χαλαρωσε και διασκεδασε το!Κατα προτιμηση ελαφρια (κρασακι,καμπαρακι)

  8. #38
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    ΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΤΡΙΒΗ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ..ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ...ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤ� �ΚΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ..ΑΠΟ ΑΓΧΟΛΥΤΙΚΑ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ BESPAR 10MG TA ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥΑ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ..ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΣΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΚΥΡΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΝΙΚΟΣ..ΑΥΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ...ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ !!!! Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 28..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    lena μην ανισηχεις πηρα και ζαναξ αλλα τα εκοψα ευκολα.για ενα μηνα πηρα.και αγχολυτικα επισης.

  10. #40
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thassos
    Posts
    42
    silia σου εστειλα υ2υ σχετικα με τα χαπια και εγκυμοσυνη.
    Μπορουμε ομως να τα λεμε κι απο δω.μην μασας!
    Ομαδικη ψυχοθεραπεια !Δεν εχεις δει τη διαφημηση με το Λαζοπουλο ,σχετικα με την καταθλιψη,που λεει,βγαλτο εξω!
    Ε,εμεις θα τα βγαλουμε στη φορα ολα εδω!
    Και οποιος μπορει βοηθαει!

  11. #41
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    63
    XMMMM ΟΜΑΔΙΚΗ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Ε???? ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΤΣΙ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??????

  12. #42
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by lenapiatsa


    εναν γκομενουλη να ξεχαρμανιαζεις ,για αρχη!να δεις για ποτε καταργουνται τα αγχολυτικα και οι κρισουλες!εκτονωνεσαι,ανεβ αινεις ψυχολογικα και μετα βλεπεις για τον ερωτα της ζωης σου!

    τσεκαρισμενο σουπερ αγχολυτικο και ανεβαστικο!
    ενας καλος οργασμος σε φτιαχνει καλυτερα και απο μιση καρτελα αγχολυτικα...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    το εχω ακουσει κρινο οτι με το σεξ παραγοντε ενδορφυνες μια ουσια π μας δινει χαρα.αλλα υπαρχουν πολες κοπελες εδω π περνουν φαρμακα κιας εχουν ερωτικη ζωη.γιατι δεν γινονται καλα κανοντας απλα μονο σεξ?

  14. #44
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    εσυ το πας αλλου.
    Δεν ειπα οτι το σεξ ειναι το φαρμακο που σε κανει καλα.
    Ειπα οτι θα βοηθησει να παρεις τα πανω σου.


    Βεβαια το καλυτερο δεν ειναι να αναπτυσεις τις ενδορφινες σου στιγμιαία.
    Αλλα να υπαρχει και περισσοτερο background...
    Απο την αλλη αν δεν παιζεις σε κανενα επιπεδο και δεν εχεις στηριγματα ειαι πολυ ευκολο να παρεις την κατω βολτα.


    Συνοπτικα οτι κανεις για να καλυτερεψει η διαθεση σου,
    σεξ, ποτο - καφε με φιλους, σχεση, μια εκδρομη, μια απλη βολτα στη λιακαδα (που εχει σημερα πχ) εχουν θετικο χαρακτηρα.
    Το καθε ενα βεβαια εχει ενα βαθμο δυσκολιας και επισης ενα βαθμο ευχαριστησης,
    Ολα μαζι οταν εχουν θετικο προσημο συντεινουν στο να εχεις πολυ ανεβασμενη διαθεση.
    Το ζητουμενο ειναι οτι ολα αυτα (και αλλα πολλα που δεν τα ανεφερα) για να γινουν θελουν και μια συμμετοχη σου.
    Νομιζω οτι το θεμα ειναι απλο αν θες να το προχωρησεις.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    mmmmmm δεν εχεις και αδικο.:P

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •