ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΩΝ ΓΟΝΙΩΝ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 193
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΕ ΣΕ ΜΠΙΜΠΙ Η DODI ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ. ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΑ!!!
    ΞΕΡΕΤΕ...... Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΟΣ, Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΑ, ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΑΚΙΑ......... ( ΑΝ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΒΟΥΡΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΒΟΥΡΑΚΙΑ ΕΙΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟΙ).

    ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΧΩΡΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡ Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ (ΜΗΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ε; )

    ΤΡΙΤΟΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 6ΩΡΟ ΠΛΗΡΕΣ 8ΩΡΟ ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΓΙ\'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ FORUM.
    ΑΔΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, INTERNET ΕΧΩ
    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΑΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ.
    ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ.

    ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ: ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ; ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΑΩ.........\" ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ..........\"

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ. ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ... ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.... \"ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ\" ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.

    DODI ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΥΙΟΘΕΤΗΣΩ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ; ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΕΝΑΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΗ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΜΑΘΕ.

    ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ BIG SISTER ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ... ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ( ΚΑΙ ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗ.....)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    Originally posted by boubourina
    ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΕ ΣΕ ΜΠΙΜΠΙ Η DODI ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ. ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΑ!!!
    ΞΕΡΕΤΕ...... Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΟΣ, Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΑ, ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΑΚΙΑ......... ( ΑΝ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΒΟΥΡΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΒΟΥΡΑΚΙΑ ΕΙΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟΙ).

    ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΧΩΡΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡ Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ (ΜΗΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ε; )

    ΤΡΙΤΟΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 6ΩΡΟ ΠΛΗΡΕΣ 8ΩΡΟ ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΓΙ\'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ FORUM.
    ΑΔΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, INTERNET ΕΧΩ
    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΑΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ.
    ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ.

    ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ: ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ; ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΑΩ.........\" ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ..........\"

    ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ. ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ... ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.... \"ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ\" ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.

    DODI ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΥΙΟΘΕΤΗΣΩ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ; ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΕΝΑΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΗ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΜΑΘΕ.

    ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ BIG SISTER ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ... ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ( ΚΑΙ ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗ.....)

    μπιμπι μου εσύ \"δεν υπάρχεις\" απο τον τρόπο σου και απο τις απόψεις σου, την σταση σου βλέπω έναν μοναδικό άνθρωπο...!!! καλά και το χιούμορ σου δεν παίζεται!!!:D:D:D:D
    με μεγάλη μου χαρά!!!;)
    πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται big sister?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    THIRTY SEVEN (ΑΜΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ) ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΥΨΟΣ 1,67 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 71 ΚΙΛΑ. ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΞΟΥΝ, ΠΑΙΖΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΡΕΩΝ ΒΑΡΩΝ. ΠΗΡΑ 21 ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 8 ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ. ( ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!!!!)

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Mpimpi με βάζεις και μένα στο σόι?
    Είτε σαν αδερφή είτε σαν παιδί?Δεν με χαλάει τίποτα από τα 2:D

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    α!ο.κ....μπορείς να το γράφεις και \"θερτι σεβεν\"...!!!
    xaxa....καλά και συ ρε παιδάκι μου εκεί βρήκες να της κάνεις συμπαράσταση, στα κιλά!!!!?????
    21? ωχ..! εγώ πάντως έχω πει πως όταν με το καλό μείνω έγκυος πρώτα θα στίβει η κοιλιά στην γωνία και μετά εγώ....!!
    :D:D:D
    τελικά υπάρχουν ακόμα όμορφοι άνθρωποι....μπράβο big sister...έχει υπόψη σου πως την καλοσύνη σου και γενικά τον τρόπο σκέψης σου τα μεταδίδεις στα παιδιά και αυτό γυρνάει πάλι πίσω στην πηγή...και απ\' όσο καταλαβαίνω το αξίζεις...;)

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    big sister μου σε βλέπω όχι απλά πολύτεκνη, λόχο ολόκληρο θα κάνεις!!! ;)

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Νομιζω πως για υιοθεσια ζητουν ποινικο μητρωο και εγω εκει τα εχω κανει μπαρουτι....... Πτωχευσα πριν 8 χρονια την οικογενειακη εταιρεια και εφαγα 72 μηνες φυλακη (εξαγορασιμους φυσικα) οποτε απο μητρωο πατος!!!! Τοτε να βλεπατε \"χιουμορ\"........ και εκει ειχα προβλημα με το γελιο.
    Ο δικηγορος μου εριχνε συνεχεια αγκωνιες να μην χαμογελαω στους αντιδικους και οταν με ρωτουν πως τα παω να μην απανταω \" μια χαρα δοξα τω Θεο\".
    Δυστυχως ειμαι λιγο ( μα λι........γο ) optimistria εκ φυσεως και σκεφτομουν πως τι και αν χασαμε τη σπιτακι μας (570τμ) τι και αν χασαμε την επιχειρηση, τι και αν ζουμε στο νοικι μονο με τον μισθο μου πλεον, και 135.000δρχ συνταξη του μπαμπα τοτε, αφου εχουμε την υγεια μας να μην λεμε Δοξα τω Θεο;
    Αλλωστε αλλοι που δεν τα ειχαν ποτέ τι πρεπει να κανουν να αυτοκτονησουν;
    Εγω τουλαχιστον περασα και καποια καλα χρονια.
    ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ Ή ΦΥΓΑΤΕ;
    ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Boubour, Mpimpi,bourboulithra, whatever μου έφτιαξες την μέρα ειλικρινά!:D:D

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    καλά γελάω σαν την ηλίθια και όχι τίποτε άλλο είμαι στο γραφείο και θα νομίζουν ότι το έχασα και το λίγο μυαλό που μου είχε μείνει....!!!
    φυσικά και σε παρακολουθούμε!!!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    να σε έχει ο Θεός καλά πάντα μου έχεις φτιάξει την μέρα μου αφού η κόρη μου με ρωτάει γιατί γελάω και άντε να εξηγήσεις σε ένα 4χρονο κοριτσάκι.νονά έχετε;αν θέλετε παίζω τον ρόλο την πνευματικής μητέρας.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    ωραία...αδερφη βρηκες( εμένα), νονά βρήκες(λίτσα) η νόρα(μπορεί να κάνει και την αδερφή και το παιδί)...πες μου τι άλλο θέλεις !!!!!!!
    άδεια για ταξί βγάζεις!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    α ρε λιτσα τωρα εθιξες αλλη πονεμενη ιστορια!!!!
    Λοιπον
    ΘΕΜΑ: ΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ!!!

    περιμεντε λιγο εχει ερθει το αφεντικο απο πανω μου (με την ευρεια εννοια απο πανω μου!!!) και θελει να γραψω κατι.

    ΕΡΧΟΜΑΙ.....!!!!!!!!!!!!!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    περιμένουμε.....!!!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Εγώ κάνω όλους τους ρόλους καλέ!

    Μέχρι να έρθεις, σιγοτραγουδώ \'\"πεθαίνω για σένα και ας είσαι απάτη, δεν \'πα να είσαι ψέμα, εγώ σε λέω αγάπη\":P:P

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    η αναμονή μου έκανε καλό.άπλωσα τα ρούχα από το πλυντήριο.τι συμβαίνει με τους κουμπάρους;έχω 2 τον έναν τον βλέπω στις γιορτές και τον άλλον κάθε μέρα.ή του ύψους ή του βάθους δηλαδή.περιμένω με ανυπομονησία. και κάτι άλλο είμαι πολύ χαρούμενη που βρήκα ανθρώπους να συνομιλώ έστω και με αυτόν τον τρόπο είμαι κλεισμένη σε τέσσερις τοίχουν και το χρειαζόμουν.

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •