τι τραβαω για μια αγαπη.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50
  1. #1

    τι τραβαω για μια αγαπη.

    εχω ξανα αναφερθει επι του θεματος σε παλαιοτερο ποστ για τη σχεση μου μεγαλυτερη απο μενα και γω μικροτερος. πεσανε ολοι να με φανε και το κρυβουμε κιολας για να μη γινω ρεζιλι στο κοσμο, οχι εγω. το περιβαλλον μου το οικογενειακο, τα νευρα μου χορδες τεντωμενες που σα σπασουν δε ξερω τι θα γινει, οπως επισης δε ξερω και πως θα αντιδρασω. ολοι μου λενε κωστη μη πας κοντρα, απ το φιλικο μου περιβαλλον, σα κανετε παιδι θα καλμαρουν τα πραγματα, ναι ναι συμφωνω και δε με απασχολει κιολας η γνωμη του οικογενειακου μου περιβαλλοντος απο τη στιγμη που δε δεχονται τιποτα περα απο τον εγωισμο τους, ειναι στραβοι εντως εισαγωγικων εν ολιγοις. φταιω και γω γιατι ημουνα και ολίγον χαιδεμενος απο μικρος... ισως φταιω. μα δε νομιζω να ναι αργα να γυρισω κι εδω οριστικα σελιδα, πριν οδηγηθω σε κανενα φρενοκομειο κι αντι να μιλαω να μουγκριζω σα το Βεγγο. Πηγαμε και σε παπα να μας δωσει καμια ορμηνεια, ο ανθρωπακος να ναι καλα ο Παπα Γιαννης οπου ναναι, μας ειπε να κοιταμε μονον την ευτυχια μας και να προχωρουμε. Μας διαβασε και κανα 2 ευχες για ορισμενα θεματα. Δεν ειναι αυτο το θεμα ομως, ολος ο κοσμος λεει τι ταιριαστοι ειμαστε και στο ΔΙΚΟ ΜΟΥ περιβαλλον ο κοσμος να χαλάσει να περάσει το δικο τους. Ειπα θα βρω δουλεια θα καλμαρουν τα πραγματα, βρηκα, μια δουλεια σε κατεργο,, τι να κανω δεν ειχα και τοση τυχη, παιρνω κατι ψορολεφτουλια, συντηρω εμενα, το κοριτσι, το αμαξι κι αλλες υποχρεωσεις δικες μου. Η μανα κουμανταρεται απ τη συνταξη του σχωρεμενου του πατερα μου, και λεει οτι αν ζουσε θα την υποστηριζε στη γνωμη της. Ποσες φορες ειπα 'ρε πατερα σηκω να την υποστηριξεις'. Και η ζωη μας συνεχίζεται παιδια μου.

  2. #2
    Υστερογραφον. πως γινεται να ανεβασω μια φώτο ρε παιδια εδω μεσα με τη δικια μου να μας δειτε, και ν ακουσω και τη δικια σας γνωμη! Γιατι εχω καταλαβει πως ειστε αρκετα ανοιχτομυαλοι ανθρωποι σε σχολια παλαιοτερα επι παρομοιου θεματος. Τα φώτα σας. Θα χαρω να μας γνωρίσετε κιολας, εστω φωτογραφικα~!

  3. #3

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτο ειναι το χαμογελο του φιλοσοφου πριν ξεφουρνησει αυτα που σκεφτεται

  5. #5
    μια χαρα ειστε παιδια.τι προβλημα εχετε γιατι δεν καταλαβα ακομη.

  6. #6
    Κώστα μην ακούς κανέναν! Αν η κοπέλα σου φέρεται όμορφα και είναι ο ανθρωπος σου, οι γύρω σου θα πρέεπει να σε στηρίξουν! Μπορεί αυτό να μην γίνει με τη μια αλλά σιγά σιγά θα το αποδεχτούν Ζήσε την αγαπη και την χαρά σου με τον ανθρωπο σου και μην δίνεις σημασία σε μικροατικά σχολεια ακομη και αν προέρχονται απο τον κύκλο σου! Η δική σου άποψη μετράει! Σου εύχομαι ολα τα καλά και σε σένα και συην ρούλα σου) ΥΓ είστε αξιολατρευτοι και οι δυο!

  7. #7
    Quote Originally Posted by sap View Post
    Κώστα μην ακούς κανέναν! Αν η κοπέλα σου φέρεται όμορφα και είναι ο ανθρωπος σου, οι γύρω σου θα πρέεπει να σε στηρίξουν! Μπορεί αυτό να μην γίνει με τη μια αλλά σιγά σιγά θα το αποδεχτούν Ζήσε την αγαπη και την χαρά σου με τον ανθρωπο σου και μην δίνεις σημασία σε μικροατικά σχολεια ακομη και αν προέρχονται απο τον κύκλο σου! Η δική σου άποψη μετράει! Σου εύχομαι ολα τα καλά και σε σένα και συην ρούλα σου) ΥΓ είστε αξιολατρευτοι και οι δυο!
    πιο πιθανο ειναι να βρυκολακιασει ο μητσοτακης, να γυρισει ο κοσμος τουμπα, να βγει ο ηλιος απ τη δυση παρα να με στηριξουν.

  8. #8
    εμεις κανενα. το δικο μου περιβαλλον τραβαει ζορια και μαλλον θα προτιμουν να μαστε τσακωμενοι στα μετεπειτα χρονια.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ειδα την φωτο κ την κοπελα την ξερω προσωπικα,, ειναι εξαιρετικη κ χαρηκα πολυ για εσας!!!!! μπραβο παιδια..μην ασχολειστε...ειστε ενηλικες κ καντε ο.τι θελετε!!!!
    κ παλι μπραβο χαρηκα πολυ!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    208
    καντε την ζωη σας. ειστε ευτυχισμενοι και μονο αυτο αρκει. ειστε οι δυο σας και κανεις αλλος. να ειστε καλα και μονο χαρουμενοι.

  11. #11
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ειδα την φωτο κ την κοπελα την ξερω προσωπικα,, ειναι εξαιρετικη κ χαρηκα πολυ για εσας!!!!! μπραβο παιδια..μην ασχολειστε...ειστε ενηλικες κ καντε ο.τι θελετε!!!!
    κ παλι μπραβο χαρηκα πολυ!!!
    ειστε φιλοι στο κοινο μεσο δικτυωσης? ναι ειναι καλο κοριτσι απο τα λιγα και διπλα μου σε ολα~~!!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Quote Originally Posted by thlimenamatia View Post
    καντε την ζωη σας. ειστε ευτυχισμενοι και μονο αυτο αρκει. ειστε οι δυο σας και κανεις αλλος. να ειστε καλα και μονο χαρουμενοι.
    ανακατωνονται κι αλλοι μεσα ομως, οχι με τη παλια συχνοτητα, ευτυχως εχω ενα φιλαρακι που μου χει αλλαξει πολυ τα μυαλα. για το καλο μου.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ναι την γνωρισα απο το φβ καποτε γτ ειχαμε πανω κατω τα ιδια ζητηματα..πολυ καλο ατομο..να την χαιρεσαι..μη μασας προχωρα!!
    ειμασταν φιλες καποτε κ τα λεγαμε καθε μερα..χεχε..φιλια να της πεις..δεν μπορω να πω εδω φυσικα ονομα.

  14. #14
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    ναι την γνωρισα απο το φβ καποτε γτ ειχαμε πανω κατω τα ιδια ζητηματα..πολυ καλο ατομο..να την χαιρεσαι..μη μασας προχωρα!!
    ειμασταν φιλες καποτε κ τα λεγαμε καθε μερα..χεχε..φιλια να της πεις..δεν μπορω να πω εδω φυσικα ονομα.
    οταν τη πρωτογνωρισα πριν κανα χρονο περιπου, μου λεει κωστη θελω να σου πω κατι... τι ειναι κουκλα μου της κανω. φοβοτανε να το πει. ξερεις αντιμετωπιζω αυτο, της κανω μαζι θα το αντιμετωπισουμε σε δεχομαι οπως εισαι και θα το νικησουμε. οι μηνες προχωρησαν παντα στο πλευρο της, παντα μαζι της, παντα να τρεξω για οτι χρειαστει, και αυτη ειναι 100φορες περισσοτερο διπλα μου. εννοειται πως θα προχωρησω. με ο,τι συνεπαγεται αυτο. εχει αλλαξει απο τοτε, πιο χαρουμενη, πιο ευδιαυθετη, γινεται αλλος ανθρωπος. κωστη θα μου περασει λες? ρωταγε σε μεγαλυτερη συχνοτητα παλια, τωρα οχι τοσο διοτι αυτος ο δαιμονας οπως φαινεται νικιεται. κοριτσακι μου της κανω το τρωμε το θηριο και λιγο λιγο παμε για την ουρα, χωρια οι προσευχες που βοηθησαν και βοηθουν. Πιστη στο Μεγαλο να χουμε ολοι. Θα της δωσω τα χαιρετισματα σου.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Φιλε χωρις παρεξηγηση, αλλα γυναικα π εχει ψυχολογικα θεματα καλυτερα να μεινεις μακρυα, οι περισσοτεροι ανθρωποι που πασχουν απο καποιο ψυχολογικο νοσημα η δν το ξεπερνανε ποτε η υποτροπιαζουν καποια στιγμη....ναι οκ ολα τα βλεπεις μελι γαλα τωρα,αλλα ειναι μεγαλη φθορα να εχεις σχεση με ατομο π εχει καποιο θεμα....οι γονεις γτ εχουν προβλημα μονο για τν διαφορα ηλικιας? Την εχουν γνωρισει?κ ποσα χρονια διαφορας εχετε?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αγαπη!!!
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 28
    Last Post: 06-09-2017, 08:28
  2. ...με αγαπη...<3
    By Deleted-member-250416b in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 24-04-2016, 13:13
  3. ΑΓΑΠΗ...
    By NADINE_ed in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 34
    Last Post: 11-01-2013, 05:07
  4. αγαπη
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 16-05-2009, 23:57
  5. Αγάπη μου....
    By heaven in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 13-10-2006, 01:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •