ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106

    ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ

    Εδώ και καιρό σκεφτόμουν να φτιάξω το μοναδικό πράγμα που μου χαλάει το πρόσωπο. τη μύτη. Στο αμφας μια χαρά αλλά το προφίλ άστα. Ζητάω ανάλογέσ εμπειρίες

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    παιδια βοηθηστε ειλικρινα γιατι μπορει η αρρωστοια μου να προκληθηκε και απο αυτο.Και εγω θελω να φτιαξω τη μυτη οχι γαλλικη και μικρουλα κανονικη για το προσωπο μου.Αφου δε τολμω να γυρισω προφιλ γιατι δε νιωθω ανετα.Δεν ειναι πολυ μεγαλη αλλα εχει αυτη τη καμπουριτσα.Βοηθηστε οσοι ξερετε σας παρακαλω η οτι ξερετε απο το περιβαλλον σας φιλοι γνωστοι .Για κοστος γιατρους γιατι και εγω εχω ακουσει οτι οι λεγομενοι καλοι ειναι κυριολεκτικα ασχετοι!!!help............................. .

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τι παθατε με τις μυτες σας βρε κοριτσια??

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106
    Εμένα χρόνια μου είχε κάτσει αυτό το θέμα. Διάβασα την ιστορία του Kοnman και έφαγα φρίκη γιατί ο Σκ. που έκανε την επέμβαση θεωρείται πολύ καλός συγκεκριμένα στισ μύτες. Βέβαια αν δεν δεις...Μπορεί να είναι καλή τελικά η μύτη του. Εμένα στο αμφάσ όπωσ προείπα είναι πολύ καλή. Στο προφίλ όμως όχι ότι έχει ήβο όπωσ το λένε οι γιατροί αλλά την λες πιο έξω από όσο θα έπρεπε για να κολλάει με το υπόλοιπο πρόσωπο. Οχι πολύ είπαμε. Κρίμα δεν είναι μία χαρά κοριτσάκι είμαι γιατί να μου χαλάει το πρόσωπο μία μύτη αγνώστου προελεύσεως μιασ και δεν την έγω δει σε κανένα εν ζωή συγγενή

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    τον κουμπαρο τον εχεις παρατηρησει;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    kai go exo problima me thn mhth m.makari na exa mikrh mhth/............eytixos exo mhla k den fenete toooso edono

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106
    Μπα ούτε του κουμπάρου. Εντάξει μωρέ αν είναι μόνο η μύτη κάτι γίνεται..
    Εχει μία προσωπικότητα η μυτούλα μου, απλά στο μέλλον με τισ ρυτίδεσ και αυτά μάλλον θα φαίνεται πολύ πιο έντονη. Προς το παρόν είπαμε αμφάσ πολύ καλό το προφίλ όμωσ έχει ένα θέμα. Εχω ψιλο κόμπλεξ. Σκέφτομαι διάφορα του τύπου κρίμα το βίντεο του γάμου μου να πρέπει να είναι μόνο σε αμφάσ φάσεισ, τουλάχιστον τησ νύφησ. Αλλά όχι και να γίνω Μάϊκλ Τζάκσον είπαμε δεν είμαι και τόσο απελπισμένη

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Ζουζουνάκι


    Βέβαια αν δεν δεις...Μπορεί να είναι καλή τελικά η μύτη του.

    σας σκεφτομαι να πινετε καφεδακι και να συγκρινετε τις μυτες σας....
    Οταν ημουν μικρος οι πιτσιρικαδες τοτε συγκρινανε αλλα πραγματα αλλα τεσπα, αλλες εποχες.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    lol lol .eimaste mitoges se opion aresoume koritsia.exoume kai kaliterh osfrish

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    106
    Ε όχι και μυτόγκες απλά πιο έντονεσ μύτεσ σε σχέση με το πρόδωπο μασ έχουμε. Γούστα βέβαια είναι αυτά. Υπάρχουν άνθρωποι που την δικιά μου την βρίσκουν πολύ όμορφη. Τέλος πάντων εγώ πάντωσ θα ψαχτώ. Ελπίζω να επιβιώσω και από την αναισθησία και από το αποτέλεσμα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Emena mou aresoun oi kopeles me megales mutes...Ekpempoun erwtismo....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    lol ευχαρηστουμε......εγω παντως δεν εχω τοσο πρποβλημα με την μυτη μου οσο με τα κιλα μου.θελω να χαω 7 κιλα εδω κ καιρο και δεν τα καταφερνω,

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    να βαλεις λουκετο.


    :P

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    αλλο πιο εντονη αλλο μεγαλη και αλλο μυτογκα.Και η δικια μου θελει φτιαξιματακι γιατι χαλαει το προφιλ και γενικα το ωραιο προσωπακι μου.Μολις αρχισω δουλεια θα το ψαξω κι εγω .Καλυτερα τωρα παρα μετα οταν περασουν τα χρονια να κρεμασει η μυτη οπως κρεμανες ολες βεβαια.Εγω οταν ημουν αδυνατη κατω απο 60 κιλα το ακουγα οτι δεν εχω μικρη μυτη και το ξερω αλλα λιγο μεγαλη αυτη η καμπουριτσα μου τη σπαει πολυ!!!!Το θεμα ειναι πειτε τα χω τα λεφτα ΠΟΥ ΠΑΩ???

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Εκανε μία φίλη μου. Κόστισε 4000 ευρώ σε ιδιωτικό νοσοκομείο. Σε μία εβδομάδα είχαν φύγει και οι τελευταίες μελανιές από την επέμβαση. Διόρθωσε την καμπουρίτσα και της ανέβηκε η αυτοπεποίθηση.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •