Ο αντρας μου εχει φετιχ και δεν μου το λεει....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 54
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    20

    Ο αντρας μου εχει φετιχ και δεν μου το λεει....

    ο άντρας μου έχει φετίχ με τα καλσον μου το κρύβει όσα χρόνια ημαστε παντρεμένοι και δεν το παραδέχεται.
    Last edited by Φαντασία; 05-09-2019 at 15:56.

  2. #2
    george1520
    Guest
    Ας πάρουμε τα πράγματα ενα ενα... Τον καταλαβαίνω που δεν παραδέχτηκε οτι βλέπει πορνό. Μπορεί να ντρέπονταν. Για πες μου.. εχεις δει το κουτί των ταινιών; Τι είδους ειναι; Εννοώ ειναι αντρας με γυναίκα; Αντρες μαζι; Αυτο ισως σε βοηθήσει να καταλάβεις.
    Το γεγονός ότι επιτέθηκε για κατι που είχες δίκαιο ειναι ενας τρόπος για να αμυνθεί.
    Τι θα σε στεναχωρουσε περισσότερο; Να τα φοράει αυτος ή να έχει γκόμενα; Θα μπορούσε να εχει και γκόμενο ε. Και να κάνει αυτός την γυναίκα (σου το βάζω σαν σεναριο ). Δεν θέλω να σε αγχωσω απλα για να τα βαλουμε ολα κατω μπας και βγει άκρη.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    20
    Ολες οι ταινιες ειναι με γυναικες και ειναι τσεκαρισμενο 100 τα 100 οτι δεν εχει ερωτικη επιθμια με αντρα.Αυτο βεβαια το ξεπρασε με τον καιρο και πλεον δεν ντρεεταιγια αυτο ισα ισα που καποιες φορες κανουμε και πλακα.τι με στεναχωρει περισσοτερο?σιγουρα να με απατα.Αμα εχει φετιχ δεν με στεναχωρει γτ ξερω οτι ειναι μια φαντασια που πολυς κοσμος εχει φετιχ και θα μεινει εκει.Αλλα το να με απατα ναι σιγουρα με στεναχωρει.

  4. #4
    george1520
    Guest
    Ωραια. Βαλε κατω τα πράγματα.. Αργει απο την δουλειά; Ειναι αφηρημένος; Σεξ κανετε; Κρατάει το κινητό συνέχεια; Πως είναι απέναντι σου γενικα;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,131
    Άντρες που θέλουν να φοράνε γυναικεία ρούχα υπήρχαν σε όλη την ανθρώπινη ιστορία, προφανώς είναι ένας από αυτούς. Δεν έχει να λέει κάτι ότι δεν είναι ομοφυλόφιλος. Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Εγώ προσωπικά δεν είμαι υπέρ του να κάνει ο καθένας ό,τι του δίνει μια πρόσκαιρη ηδονή και να υπακούει σε όλες τις παρορμήσεις του, αλλά η απόφαση είναι δική σου. Ή το δέχεσαι και το συνεχίζει ή του λες να το κόψει και ή σε ακούει και όλα καλά ή βρίσκει άλλη που θα το ανέχεται.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    20
    Γενικα ειναι ο τελειος αντρας για εμενα,Ποτε δεν αργει με ενημερωνει παντα το κινητο του παντα στο ανοιχτο ουτε κλησεις περιεργες ουτε μηνματα.Αυτο ειναι που με κανει να πιστευω οτι ειναι φετιχ.Εσυ τι λες?τι πιστευεις?θα μπορουσε να τα πηγαινει σε αλλη να τα φοραει και μετα να τα ξαναπαιρνει ππισω?

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    20
    θεωρεις οτι δεν με απατα απλα ειναι φετιχ?

  8. #8
    george1520
    Guest
    Να σου πουμε εμείς ξεκάθαρα αν ειναι.. νομίζω δεν είναι εύκολο. Δεν τον ζούμε εμείς. Εσυ τον ζεις. Απλα με την συζήτηση θα μπορέσεις και εσυ να δεις τα πράγματα καλύτερα.

    Όταν ειδες το καινούριο και τον ρώτησες. Τι ειπε; Πως το δικαιολογησε;
    Last edited by george1520; 04-09-2019 at 20:59. Reason: διόρθωση

  9. #9
    Καλησπέρα. Παρομοιο θέμα είχε ανεβασει κάποια πριν δύο τρεις μέρες για μια φίλη της.
    Κοίτα για μένα ότι και να ισχυει σημασια έχει το ψέμα που σου ειπε.αυτό για μένα δεν συγχωρείτε.δεν μπορείς να ζεις 13 χρόνια με κάποιον και να ανακαλυπτεις ότι πιθανόν να έχει και διπλή ζωή.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Να σου πουμε εμείς ξεκάθαρα αν ειναι.. νομίζω δεν είναι εύκολο. Δεν τον ζούμε εμείς. Εσυ τον ζεις. Απλα με την συζήτηση θα μπορέσεις και εσυ να δεις τα πράγματα καλύτερα.

    Όταν ειδες το καινούριο και τον ρώτησες. Τι ειπε; Πως το δικαιολογησε;
    δεν μπυ ειπε τπτ παρα μονο οτι να σταματησω να τον ψαχουλευω γτ εχει καταντησει κουραστικο...το ξερω οτι δεν ειναι σωστο αυτο που κανω αλλα προσπαθω να βρω μια απαντηση...στο κεφαλι μου ενα χαος επικρατει..μηπως παει τα αγοραζει?δεν ξερω...

  11. #11
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ωραια. Βαλε κατω τα πράγματα.. Αργει απο την δουλειά; Ειναι αφηρημένος; Σεξ κανετε; Κρατάει το κινητό συνέχεια; Πως είναι απέναντι σου γενικα;
    Πάνω σε αυτά θα προσέθετα μια ακόμη ερώτηση:
    Πως ήταν η ερωτική ζωή τους εξ αρχής?Ήταν έντονη και θετική ή πάντα ''χλιαρή'' κλπ με αποτέλεσμα να αρχίσει να εθίζεται στο πορνό κλπ?

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    20
    σιγουρα ...αυτο ειναι που με εχει ειραξει και εμενα οτι τοσα χρονια ολο και κατι βρισκω και παει να με βγαλει τρελη αλλα τελικα δεν ειναι ετσι...συνεχεια κρυβει .ειναι απο παλιες κοπελες δεν ξερω...εχω στεναχωρηθει πολυ,

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    20
    ηταν παντα αρκετα δυνατη.απο την αρχη εχρι και τωρα..οπως ημασταν παλια...

  14. #14
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Φαντασία View Post
    δεν μπυ ειπε τπτ παρα μονο οτι να σταματησω να τον ψαχουλευω γτ εχει καταντησει κουραστικο...το ξερω οτι δεν ειναι σωστο αυτο που κανω αλλα προσπαθω να βρω μια απαντηση...στο κεφαλι μου ενα χαος επικρατει..μηπως παει τα αγοραζει?δεν ξερω...
    Ειναι ωραία απάντηση αυτη; Να σου λεει οτι ειναι λαθος σου που εψαξες;; Δηλαδή ειναι απόλυτα φυσιολογικό να βρίσκεις καλσόν απο εδω και απο εκεί οπότε εσυ εισαι η παράλογη εδω περα... Και εσυ το άφησες εκει το θεμα;
    Θα πας εκει περα και θα απαιτήσεις απαντήσεις. Οταν θα προσπαθεί να ξεφύγει ρίχνοντας ευθύνες σε εσενα θα επαναφέρεις το θεμα εσυ. Μην πεις ομως "δεν με πειράζει αν σου αρεσει να τα φορας, με ενοχλεί να έχεις γκόμενα" γιατί ετσι του δίνεις πάσα να σου ταισει αυτο που μπορείς να διαχειριστείς και οχι την αλήθεια.
    Πες του, Θελω να ξέρω τι συμβαίνει. Σε ρωτάω τοσο καιρο.το απαιτώ. Δεν ειναι φυσιολογικό να βρισκω παντού. Θελω μια απάντηση. Οχι φωνες, οχι δικαιολογιες. Θες να ειμαι με τις αμφιβολίες; Μου αξιζει; Μας αξιζει; Εγω ετσι δεν μπορώ να ζήσω. Θελω σε παρακαλώ μια απάντηση.

    Αν σαγαπα και αν σε νοιάζεται θα σου μιλησει. Γιατί θα του εξηγήσεις πως ολο αυτό κάνει κακό στην σχέση σας.

  15. #15
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Ελπίζω μόνο να μην υπάρχουν παιδιά και καταλάβουν ότι είστε σε αυτήν την δύσκολη φάση...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νομιζω οτι ο αντρας μου εχει καταθλιψη
    By Αντζυ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 02-02-2019, 21:19
  2. Φετίχ με μεγαλύτερες.
    By vasawaf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 22-05-2015, 19:17
  3. Ο αντρας μου βλέπει πορνό, η κατασταση εχει ξεφύγει!
    By thessalonikia29 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 19-10-2012, 23:56
  4. Replies: 22
    Last Post: 05-07-2012, 14:25
  5. Replies: 0
    Last Post: 26-01-2006, 11:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •