Οριακή μου αγάπη Vol. 2 - Page 62
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 62 of 62 FirstFirst ... 1252606162
Results 916 to 923 of 923
    Senior Member
    Εψιλον παρε πρωτεινεσ ρε αδερφε αυτο ειναι το μυστικο και κανε λιγο γυμναστικη εγω ειμαι μποντι μπιλντερ δρομεασ ποδοσφαιριστησ βολευμπολιστασ ολα αυτα ερασιτεχνικα η δουλεια μου ειναι αγροτησ εδω δεν εχουμε τι να κανουμε ποτε τρεχουμε ποτε παιζουμε μπαλλα ποτε κανουμε βαρη ποτε μαζευουμε ελιεσ δε χρειαζεται να αντιγραφεισ κανεναν να δυναμωσεισ πρεπει οχι να αντιγραφεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ήλιος μεγάλος και ζεστός View Post
    Στα πλαίσια της ψυχοθεραπείας μου,αναρωτήθηκα και ανησύχησα αν όντως μου συμβαίνει κάτι παραπανω ειδικά όταν υπήρχαν συνθήκες στρες, αλλά όλες οι αρνητικές μου συμπεριφορές και σκέψεις μου εντάσσονταν στο πλαίσιο της cptsd. Μπήκα κάπως στη θέση της κοπέλας μου και των borderlines όταν αισθάνονται μειονεκτικά και απέναντι σε όλους και ολα, και τους "ένιωσα". Εκεί είναι που ένιωσα μια εντονη κατανόηση και μια συμπόνοια για την κοπέλα. Φυσικά εγώ είμαι ο χειρότερος στον κόσμο γι αυτήν και ο ίδιος ο "έξω απο'δώ" μεταμφιεσμένος αε άνθρωπο.Μπορει και να νομίζει οτι την εκμεταλλεύτηκα. Έδειξα τη λεγόμενη ενσυναισθηση, πράγμα που δεν είχε ούτε στο ελάχιστο αυτή. Στις στιγμές αυτές ,epsilon,που αμφεβαλα και φοβόμουνα για μένα,ήταν πολύ βοηθητική η πίστη στα καλά χαρακτηριστικά του εαυτού μου και στην καλοσύνη των αγαπημένων μου
    ανθρώπων που δόξα τω θεώ δεν είναι λίγοι. Ήταν η επιστροφή σιγά σιγά στον πυρήνα του εαυτού μου, για τόν οποίο έχω καλή εικόνα και δε ντρέπομαι γι αυτόν καθόλου. Όσο υπήρχε η επιρροή της ψυχολογικης κακοποίησης, τόσο πιο έντονα ήταν τα συμπτώματα της cptsd,που οντως θυμίζουν πολύ bpd σε πολλές περιπτώσεις.Με τον καιρό και όσο μένουμε μακρυά από τους τοξικους ανθρώπους, όλα φτιάχνουν και βρίσκουμε πάλι τον αγαπημένο μας εαυτό. Όντας πιο δυνατοί αυτή τη φορά.
    Μπράβο Ήλιε! Κρίμα που δεν γράφεις πιο συχνά

Senior Member
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εψιλον παρε πρωτεινεσ ρε αδερφε αυτο ειναι το μυστικο και κανε λιγο γυμναστικη εγω ειμαι μποντι μπιλντερ δρομεασ ποδοσφαιριστησ βολευμπολιστασ ολα αυτα ερασιτεχνικα η δουλεια μου ειναι αγροτησ εδω δεν εχουμε τι να κανουμε ποτε τρεχουμε ποτε παιζουμε μπαλλα ποτε κανουμε βαρη ποτε μαζευουμε ελιεσ δε χρειαζεται να αντιγραφεισ κανεναν να δυναμωσεισ πρεπει οχι να αντιγραφεισ
    Η γυμναστική βοηθάει πάρα πολύ elis, έχεις πολύ δίκιο

Senior Member
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Η γυμναστική βοηθάει πάρα πολύ elis, έχεις πολύ δίκιο
    Εχει δίκιο ο ελις, αλλά με την κατάσταση με τον ιο δεν γυμναζομαι καθολου...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Epsilon View Post
    Εχει δίκιο ο ελις, αλλά με την κατάσταση με τον ιο δεν γυμναζομαι καθολου...
    το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα ζευγάρι αθλητικά παπούτσια

Senior Member

Senior Member
    Και ακόμα ένα για να πάει καλά το ΣΚ :)

https://www.youtube.com/watch?v=QZsmAI2hh08

Senior Member
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα ζευγάρι αθλητικά παπούτσια
    Καλημέρες. Εχω αθλητικά και περπατάω πολύ, αλλά πέραν τουτου, ουδέν. Μέσα στη νύχτα των άλλων...

Page 62 of 62 FirstFirst ... 1252606162