Ladose - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 147

Thread: Ladose

  1. #16
    Quote Originally Posted by xrysa View Post
    Εμενα μου είπε να παίρνω 0,5mg το πρωί 0,25mg το απόγευμα και 0,5mg το βράδυ
    Επίσης μου είπε να παίρνω το ladose για 8 μήνες, μου φάνηκε μεγάλο το χρονικό διάστημα. Γενικά είμαι επιφυλακτική γιατί παλαιότερα έπαιρνα το en lift για 2 χρόνια αλλά είχε απίστευτες παρενέργειες και δεν θέλω να ξαναπεράσω τα ίδια

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by tselpemts View Post
    Κι εγω ετσι το έπαιρνα.0.5 ζαναξ πριν τον υπνο.Μεσα στη μερα τουρμπο αλλα δε με ενοχλούσε.Εχει τώρα ενα χρόνο που δεν πήρα ζαναξ αλλα το ladose το παίρνω 10mg τη μερα
    Με το λαντοζ ποτέ είδες διαφορά; πχ καλή διάθεση, όρεξη να κάνεις πράγματα.. Γιατι εμένα αυτό μου λείπει, περναω δηλαδή μια μικρή κατάθλιψη που μου κόβει κ τις δυνάμεις.. Κ περιμένω να αλλάξει αυτό

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    254
    Quote Originally Posted by Maria10 View Post
    Με το λαντοζ ποτέ είδες διαφορά; πχ καλή διάθεση, όρεξη να κάνεις πράγματα.. Γιατι εμένα αυτό μου λείπει, περναω δηλαδή μια μικρή κατάθλιψη που μου κόβει κ τις δυνάμεις.. Κ περιμένω να αλλάξει αυτό
    Ξεκίνησα θεραπεία αρχές Αυγούστου 2018,τέλη Σεπτέμβρη άρχισα να ειμαι αρκετα καλα και από Νοέμβριο και μετά ήμουν σούπερ.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by xrysa View Post
    Επίσης μου είπε να παίρνω το ladose για 8 μήνες, μου φάνηκε μεγάλο το χρονικό διάστημα. Γενικά είμαι επιφυλακτική γιατί παλαιότερα έπαιρνα το en lift για 2 χρόνια αλλά είχε απίστευτες παρενέργειες και δεν θέλω να ξαναπεράσω τα ίδια
    Κ μένα τόσο μ είπε! 9μηνες βασικά

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by tselpemts View Post
    Ξεκίνησα θεραπεία αρχές Αυγούστου 2018,τέλη Σεπτέμβρη άρχισα να ειμαι αρκετα καλα και από Νοέμβριο και μετά ήμουν σούπερ.
    Μπράβο πολύ ωραία!! Μου έδωσες κουράγιο χαχχα μακάρι να πιάσει κ μένα.. Εγω ξεκίνησα τέλη Αυγούστου τώρα

  6. #21
    Επίσης ένα άλλο θέμα που σκέφτομαι είναι μην προκυψει εγκυμοσύνη. Εκεί τι κάνεις???

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    254
    Quote Originally Posted by xrysa View Post
    Επίσης ένα άλλο θέμα που σκέφτομαι είναι μην προκυψει εγκυμοσύνη. Εκεί τι κάνεις???
    Κανε τη θεραπεία για ενα χρόνο και μετα εγκυμοσυνη

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    254
    Quote Originally Posted by Maria10 View Post
    Μπράβο πολύ ωραία!! Μου έδωσες κουράγιο χαχχα μακάρι να πιάσει κ μένα.. Εγω ξεκίνησα τέλη Αυγούστου τώρα
    Κατσε βρε νωρις ειναι ακομη και είσαι ήδη καλύτερα.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by tselpemts View Post
    Κατσε βρε νωρις ειναι ακομη και είσαι ήδη καλύτερα.
    Ξέρω ότι δεν κάνει να ελπίζουμε μόνο σε φάρμακα, αλλά πλέον ήταν η τελευταία μου λύση :/

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    254
    Συν Αθηνά και χείρα κινει

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by tselpemts View Post
    Συν Αθηνά και χείρα κινει
    Έτσι ακριβώς.. Ελπίζω να μ δώσει το κίνητρο που δε βρίσκω τόσο καιρό κ να επανέλθω στην παλιά μου ζωή

  12. #27
    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Έχω πάρει τα φάρμακα και κάθε μέρα τα αφήνω για την επόμενη... Θα τα ξεκινήσω και ότι γίνει..
    Με τα κιλά τι γίνεται?? Το θίγω γιατί με τα προηγούμενα είχα πάρει 20. Μου πήρε 1,5 χρόνο να τα χάσω

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by xrysa View Post
    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Έχω πάρει τα φάρμακα και κάθε μέρα τα αφήνω για την επόμενη... Θα τα ξεκινήσω και ότι γίνει..
    Με τα κιλά τι γίνεται?? Το θίγω γιατί με τα προηγούμενα είχα πάρει 20. Μου πήρε 1,5 χρόνο να τα χάσω
    Γ αυτό πραγματικά δεν ξέρω.. Άλλοι λένε ότι έχασαν με το λαντοζ, άλλοι ότι έβαλαν.. Εγω παίρνω πολύ μικρό διάστημα για να ξέρω :/

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Maria10 View Post
    Έτσι ακριβώς.. Ελπίζω να μ δώσει το κίνητρο που δε βρίσκω τόσο καιρό κ να επανέλθω στην παλιά μου ζωή
    κοίτα μαρία, ότι θα σου δώσει κίνητρο θα το κάνει..... έως το 30%... το υπόλοιπο είναι και η δίκια σου προσπάθεια... σου λέω ότι μου έχει πει και εμενα γιατρός... το μονο που ισως σε απασχοληση αργοτερα ειναι η έλλειψη ερωτικής διάθεσης.. κατι το οποιο ολα τα αντικαταθλιπτικα φαρμακα προκαλουν....

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    κοίτα μαρία, ότι θα σου δώσει κίνητρο θα το κάνει..... έως το 30%... το υπόλοιπο είναι και η δίκια σου προσπάθεια... σου λέω ότι μου έχει πει και εμενα γιατρός... το μονο που ισως σε απασχοληση αργοτερα ειναι η έλλειψη ερωτικής διάθεσης.. κατι το οποιο ολα τα αντικαταθλιπτικα φαρμακα προκαλουν....
    Τελικά οι γιατροί τίποτα δε λένε...τα παρουσιάζουν όλα ειδυλλιακά, εδώ μέσα βγάζουμε άκρη χαχαχ

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. LADOSE
    By stratosdr in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 223
    Last Post: 22-11-2022, 07:23
  2. ladose και ιδψ.
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 24-11-2019, 10:27
  3. ladose και sex
    By nightcrawler in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 2
    Last Post: 25-02-2019, 14:31
  4. valdoxan ladose....ladose valdoxan....αμπε μπα μπλομ!!!
    By kapamaru!! in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 14-06-2012, 14:06
  5. Ladose
    By Karol in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 12-05-2012, 00:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •