Ladose - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 147

Thread: Ladose

  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Τι παρενεργειες; εγω νοιωθω χειροτερα ναι νοιωθω στεναχωρια ανχος και το αισθημα οτι τρελενομαι πολυ πιο εντονο..εμενα το αντιθετο μ κοπηκε η ορεξη δν τρωω σχεδον καθολου

  2. #77
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Τι παρενεργειες; εγω νοιωθω χειροτερα ναι νοιωθω στεναχωρια ανχος και το αισθημα οτι τρελενομαι πολυ πιο εντονο..εμενα το αντιθετο μ κοπηκε η ορεξη δν τρωω σχεδον καθολου
    Τα ίδια ένιωθα και εγώ, κάνε λίγο υπομονή και θα περάσει. Άγχος, δυσφορία, στεναχώρια, όλα μαζί. Ούτε εγώ έτρωγα στην αρχή, μετά μου άνοιξε η όρεξη. Παίρνεις αγχολυτικα ταυτόχρονα?

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ποσο υπομονη δν αντεχω ειμαι χάλια ξυπνησα σημερα νοιωθω τελειως στα χαμενα πολυ παραξενα σαν να το χανω..περνω και bespar 3 φορες την ημερα αλλα περνω και χαναξ αλλιως δν μπορω να βγάλω την ημερα

  4. #79
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Ποσο υπομονη δν αντεχω ειμαι χάλια ξυπνησα σημερα νοιωθω τελειως στα χαμενα πολυ παραξενα σαν να το χανω..περνω και bespar 3 φορες την ημερα αλλα περνω και χαναξ αλλιως δν μπορω να βγάλω την ημερα
    Σε καταλαβαίνω σε 10 μέρες θα αρχίσεις να ηρεμεις. Σε ένα μήνα θα είσαι άλλος άνθρωπος.. Εγώ είμαι στην 20μερα και από εχθές έχω δει μια πολύ μικρή διαφορά προς το καλύτερο. Έχω μειώσει λίγο και το xanax. Μέτρα τις εβδομάδες. Έτσι κάνω εγώ.. κάθε εβδομάδα που περνάει είσαι πιο κοντά στον στόχο σου.

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Αυτο κανω ειμαι ηδη στα 10 μερες στα 10 mg πρεπει να το παω στα 20mg αυτες τις μερες αλλα φοβαμαι μν νοιωθω χειροτερα

  6. #81
    Και εγώ το ειχα πάει στα 20mg. Άντε να ζοριστεις 2 μέρες το πολύ, αλλά και παλι δεν νομίζω. Δεν θα νιώθεις χειρότερα, μην ανησυχείς
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Αυτο κανω ειμαι ηδη στα 10 μερες στα 10 mg πρεπει να το παω στα 20mg αυτες τις μερες αλλα φοβαμαι μν νοιωθω χειροτερα

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by xrysa View Post
    Και εγώ το ειχα πάει στα 20mg. Άντε να ζοριστεις 2 μέρες το πολύ, αλλά και παλι δεν νομίζω. Δεν θα νιώθεις χειρότερα, μην ανησυχείς
    Εγώ πάντως έκλεισα 2 μήνες περίπου κ ακόμα δεν είδα σοβαρή διαφορά.. Σκέφτομαι να τα κόψω

  8. #83
    Quote Originally Posted by Maria10 View Post
    Εγώ πάντως έκλεισα 2 μήνες περίπου κ ακόμα δεν είδα σοβαρή διαφορά.. Σκέφτομαι να τα κόψω
    Εγώ δεν έχω κλείσει ακόμα μήνα, αλλά τις τελευταίες μέρες βλέπω μια μικρή διαφορά. Ίσως πρέπει να αλλάξεις θεραπεία, μιλά με τον γιατρό σου.

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by xrysa View Post
    Εγώ δεν έχω κλείσει ακόμα μήνα, αλλά τις τελευταίες μέρες βλέπω μια μικρή διαφορά. Ίσως πρέπει να αλλάξεις θεραπεία, μιλά με τον γιατρό σου.
    Δεν ξέρω δε θέλω να μπλέξω με άλλα χάπια παρενεργειες κλπ :/

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Και εγω αυτο φοβαμαι οτι δεν θα κανουν τπτ παλι και αυτα...και εχω δοκιμασει ενα σωρο χαπια αντικαταυλιτπικα αντιψυχωσικα τα παντα και τπτ..μαλλον ετσι θα ζησουμε δν θεραπευονται ποτε αυτα τι να πω ...

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Και εγω αυτο φοβαμαι οτι δεν θα κανουν τπτ παλι και αυτα...και εχω δοκιμασει ενα σωρο χαπια αντικαταυλιτπικα αντιψυχωσικα τα παντα και τπτ..μαλλον ετσι θα ζησουμε δν θεραπευονται ποτε αυτα τι να πω ...
    Νμζω ότι όλα αυτά έχουν λίγο "placebo effect", χωρίς να θέλω να επηρεάσω κανέναν εδώ μέσα
    Εγώ 2 μήνες τώρα δεν έχω δει να βρισκω τον παλιό μου εαυτό πάντως.. Όχι ότι περιμένω να με σώσουν, ή ότι περιμένω θαύματα.. Αλλά κάτι έστω έπρεπε να είχε γίνει

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Και τι σκεφτεσαι να κανεις ; να τα κοψεις;

  13. #88
    Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    31
    Και εγώ πάλι μία από τα ίδια. Εκεί πού έλεγα ότι άρχισα και στρώνω ξανά έπεσα. Είμαι στο τρίτο αντ . περίπου 2 μήνες άλλα δεν βλέπω διάφορα εστο και λίγο.

  14. #89
    Εμένα νομιζω αρχίζει και με βοηθάει τις τελευταίες μέρες. Απλά δεν αρκεί μόνο η αγωγή, θέλει και προσπαθεια από εμάς τους ίδιους.

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    434
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Και τι σκεφτεσαι να κανεις ; να τα κοψεις;
    Ναι θα δώσω άλλο ένα μήνα ευκαιρία

Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Similar Threads

  1. LADOSE
    By stratosdr in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 223
    Last Post: 22-11-2022, 06:23
  2. ladose και ιδψ.
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 24-11-2019, 09:27
  3. ladose και sex
    By nightcrawler in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 2
    Last Post: 25-02-2019, 13:31
  4. valdoxan ladose....ladose valdoxan....αμπε μπα μπλομ!!!
    By kapamaru!! in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 14-06-2012, 13:06
  5. Ladose
    By Karol in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 11-05-2012, 23:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •