Παυσίπονα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Παυσίπονα

    Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος στο παρελθόν έχει κάνει κατάχρηση παυσίπονων λογω πονοκεφάλων ή γενικά λόγω καποιου πόνου .

    Εχετε ποτε βγαλει μηνες που να εχετε λαβει 20+ παυσιπονα ?

    Ευχαριστω

  2. #2
    Έχει περάσει μήνας που οι μέρες που δεν πήρα παυσίπονα χάπια (όχι ένα τη μέρα) ήταν λιγότερες από 4... So there you have it... :/

  3. #3
    Quote Originally Posted by chromatique View Post
    Έχει περάσει μήνας που οι μέρες που δεν πήρα παυσίπονα χάπια (όχι ένα τη μέρα) ήταν λιγότερες από 4... So there you have it... :/
    κι εγω κάπως έτσι εβγαλα τον μαρτυρικό αυτόν Αύγουστο .. Και δυστυχώς ο Σεπτέμβρης δεν έχει μπει ούτε αυτός καλά .. Καθόλου καλά όμως . Σήμερα έχω πάρει μόνο ένα Panadol extra και τώρα που μιλάμε ( ειναι 22:18 ακριβώς ) μετά από μια μερα που ειχα ενα εκνευριστικά σφιγμένο κεφάλι , επιτέλους το νοιώθω λίγο ελαφρύ . Αντε να δουμε αύριο τι μας ξημερώνει

  4. #4
    Quote Originally Posted by Kido View Post
    κι εγω κάπως έτσι εβγαλα τον μαρτυρικό αυτόν Αύγουστο .. Και δυστυχώς ο Σεπτέμβρης δεν έχει μπει ούτε αυτός καλά .. Καθόλου καλά όμως . Σήμερα έχω πάρει μόνο ένα Panadol extra και τώρα που μιλάμε ( ειναι 22:18 ακριβώς ) μετά από μια μερα που ειχα ενα εκνευριστικά σφιγμένο κεφάλι , επιτέλους το νοιώθω λίγο ελαφρύ . Αντε να δουμε αύριο τι μας ξημερώνει
    Koυράγιο, όλα καλά θα πάνε αν επιλέξεις να κάνεις κάτι για αυτό και να μη το αφήσεις να σε καθηλώνει κάθε μέρα. Κι εγώ αν και παίρνω αντικαταθλιπτικά και κάνω και ψυχοθεραπεία είναι φορές που πονάω κάθε μέρα... Αύριο είναι μια καινούργια μέρα όμως, ας είμαστε θέσει αισιόδοξοι (αφού φύσει, δεν...)

Similar Threads

  1. Εξάρτηση από τα παυσίπονα και τα ηρεμιστικά
    By Delmem250119a in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 11
    Last Post: 19-01-2019, 01:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •