seroxat και οδηγηση - κριση πανικου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thessaloniki
    Posts
    31

    seroxat και οδηγηση - κριση πανικου

    καλησπερα και παλι.
    το ξαναγραφω μπας και απαντησει κανεις.
    εχω κρισεις πανικου.κυριως οταν ειναι να παω στη δουλεια μου.η δουλεια μου ειναι πωλησεις και χρειαζεται να οδηγω συνεχεια.
    σημερα επισκεφτηκα τη ψυχολογο μου και της ζητησα να παρω κανενα φαρμακο γιατι στη δουλεια δεν τα βγαζω περα, ενω στο ελευθερο χρονο ειμαι πολυ καλυτερα.
    μου ειπε οτι μπορω να το παλεψω χωρις φαρμακα ,αλλα μιας και εχω σοβαρο προβλημα στη δουλεια να παρω για 3 μηνες seroxat. μισο χαπι στην αρχη και 1 στη συνεχεια.
    η μονη μου ανησυχια ειναι αν εχει παρενεργειες ? μπορω να οδηγω ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Pairnw seroxat edw kai 8 xronia me mikres allages...Odhgw kanonika..Isws na sou ferei sthn arxh ena geniko xalarwma an o organismos sou einai par8enos se farmaka,alla einai kalo farmako kai endykneitai gia panikous..Kalh epityxia..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Most people find that Seroxat does not affect their normal daily lives. But, as with many medicines, you should take extra care when you are driving or operating machinery. Seroxat is not recommended for use in children.

    Απ\' όσο βλέπεις χρειάζεται κάποια μεγαλύτερη προσοχή κατά την οδήγηση. Το παραπάνω κειμενάκι μαζί με ό,τι άλλο θα ήθελες να μάθεις για το συγκεκριμένο φάρμακο, μπορείς να το βρεις στο link :http://www.antiaging-systems.com/apruses/paxil.htm

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    thessaloniki
    Posts
    31
    ευχαριστω παιδια

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •