ΕΝΤΡΟΜΗ ΕΜΜΟΝΉ ΓΙΑ HIV - Page 27
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 27 of 30 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast
Results 391 to 405 of 441
  1. #391
    Antonis8
    Guest
    Έρικα κι εμένα η ηλεκτροφορηση πρωτεϊνών δεν ειχε βγει καθόλου καλη και έχω γενικά κάποιες ύποπτες τιμές , δεν σημαίνει ότι έχεις AIDS, μπορεί να εχεις κάποιο αυτοάνοσο που δεν έχει κάνει ακόμα πλήρως την εμφάνιση του. Σε κάθε περίπτωση,άκου τους γιατρούς σου και άσε το AIDS στην άκρη.

    Η d που αναφέρεις μπορεί να κάνει πολλά συμπτώματα όπως αναφέρθηκε και είναι και δύσκολο να φτιάξεις επίπεδα,κι εγώ παίρνω συμπληρωμα εδώ και δύο μήνες, δεν έχει ανέβει πάνω από 28 παρόλα αυτά.

  2. #392
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Θέλει ήλιο ή βιταμίνη d , έχει σχέση όμως με την κατάθλιψη και με την ψύχωση ή ανεπάρκεια της

  3. #393
    Antonis8
    Guest
    Δεν είναι η μοναδική βιταμίνη που σχετίζεται με σωματικές ή ψυχιατρικές παθήσεις,ούτε είναι η αιτία που υπάρχουν αυτές οι παθήσεις, είναι πολυπαραγοντικα θέματα, αλλά σε κάθε περίπτωση θέλει σίγουρα εντατικότερη θεραπεία ,γιατί δεν φτιάχνεις επίπεδα ευκολα.

  4. #394
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Αν νοσούσες από ειτζ δεν θα είχες μόνο αυτά χαμηλά. Θα ήταν όλα στον πάτο. Λευκά αιμοσφαίρια βιταμίνες κλπ....
    Και μετά από τόσες εξετάσεις είναι σίγουρο ότι θα είχε βρεθεί αν είχες τελικά. Τώρα πια το 4ης γενιας τεστ είναι πολύ στοχευμένο και δίνει αποτέλεσμα 100%.
    Δυστυχώς αυτό που νοσεί είναι το μυαλό σου.... όπως πιθανόν και το δικό μου....
    Σωστά ολα αυτα που λες.κοιτα να τα νουθετήσεις και για σένα.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #395
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    12
    Αν και θεωρώ ότι παραληρείς Δηλαδή πόσο χαμηλή αιμοσφαιρινη έχεις; η χαμηλή αιμοσφαιρινη είναι ένδειξη αναιμίας και όχι aids!!! Εσυ κοπέλα μου παρανυχιδα να βγάλεις aids θα πεις ότι έχεις. Το μόνο που νοσεί είναι το μυαλό σου. Αμα καταφέρεις να θεραπευσεις το μυαλό σου όλα θα γίνουν καλύτερα.

  6. #396
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Errika, την τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις είχα χαμηλά λευκά με ανεστραμμένο τύπο κάπως έτσι μου το ειπανε, αναιμία , χαμηλή φεριτινη και ούτε που με ενοιαξε.

  7. #397
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by CRYSA View Post
    Αν και θεωρώ ότι παραληρείς Δηλαδή πόσο χαμηλή αιμοσφαιρινη έχεις; η χαμηλή αιμοσφαιρινη είναι ένδειξη αναιμίας και όχι aids!!! Εσυ κοπέλα μου παρανυχιδα να βγάλεις aids θα πεις ότι έχεις. Το μόνο που νοσεί είναι το μυαλό σου. Αμα καταφέρεις να θεραπευσεις το μυαλό σου όλα θα γίνουν καλύτερα.
    ΑΝΟΣΟΣΦΑΙΡΙΝΗ α έχω χαμηλη. Κατά λάθος έγραψα αιμοσφαιρινη. Αυτό σημαίνει ότι έχω πεσμενο ανοσοποιητικο χωρίς εξήγηση

  8. #398
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by take a break View Post
    Errika, την τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις είχα χαμηλά λευκά με ανεστραμμένο τύπο κάπως έτσι μου το ειπανε, αναιμία , χαμηλή φεριτινη και ούτε που με ενοιαξε.
    Εγώ έχω χαμηλη ανοσοσφαιρινη α που σημαινει ότι έχω χαμηλό ανοσοποιητικο

  9. #399
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Εγώ έχω χαμηλη ανοσοσφαιρινη α που σημαινει ότι έχω χαμηλό ανοσοποιητικο
    Ουδεμια σχεση η ανοσοσφαιρινη α με το ΑΙDS.Η Ανοσοσφαιρινη g ναι,καθως και τα CD4 λεμφοκυτταρα.

  10. #400
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by ΜΑΝΟΣ 14 View Post
    Ουδεμια σχεση η ανοσοσφαιρινη α με το ΑΙDS.Η Ανοσοσφαιρινη g ναι,καθως και τα CD4 λεμφοκυτταρα.
    Όλες οι υποομαδες της Google είναι καλές. Τα CD4 είναι 1340 άρα καλά και περισσότερα από πέρυσι που ήταν 1110

  11. #401
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Όλες οι υποομαδες της Google είναι καλές. Τα CD4 είναι 1340 άρα καλά και περισσότερα από πέρυσι που ήταν 1110
    Eρρικα έχω 3.500 λευκά με αναστροφή τύπου τι πάει να πει πως έχω ειτζ; Σίδηρο πολύ χαμηλό παίρνω εξαμηνο τωρα κοντα το ferreluc.Μην το σκέφτεσαι διόλου. Όλοι κάτι έχουμε.

  12. #402
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Έχεις μπει στο τρυπάκι να ψειρίζεις το παραμικρό ρε Έρικα και να κάνεις μόνη σου τη διάγνωση που είναι αυτή που θέλεις. Και μόνο το άγχος σου ρίχνει το ανοσοποιητικό και τρελαίνει όλους τους δείκτες της υγείας σου, μην πιάνεσαι από κάτι και δεν κοιτάς το κυρίως. Συζήτησε με ψυχίατρο, θα σε βοηθούσε μία νοσηλεία, θα σε βοηθούσε κάποια αλλαγή αγωγής, τι θα σε βοηθούσε;

  13. #403
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Έχεις μπει στο τρυπάκι να ψειρίζεις το παραμικρό ρε Έρικα και να κάνεις μόνη σου τη διάγνωση που είναι αυτή που θέλεις. Και μόνο το άγχος σου ρίχνει το ανοσοποιητικό και τρελαίνει όλους τους δείκτες της υγείας σου, μην πιάνεσαι από κάτι και δεν κοιτάς το κυρίως. Συζήτησε με ψυχίατρο, θα σε βοηθούσε μία νοσηλεία, θα σε βοηθούσε κάποια αλλαγή αγωγής, τι θα σε βοηθούσε;
    Sonia παω σε ψυχιατρο και ψυχολογο. Έχω αλλάξει θεραπεία ούτε ξέρω πόσες φορές. Θα μπω για νοσηλεία (δευτερη )τη τριτη να δούμε. ..

  14. #404
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Sonia παω σε ψυχιατρο και ψυχολογο. Έχω αλλάξει θεραπεία ούτε ξέρω πόσες φορές. Θα μπω για νοσηλεία (δευτερη )τη τριτη να δούμε. ..
    Errika , νομίζω πως αυτό θα ήταν το καλύτερο για σένα αυτήν την στιγμή και μην τα ψιριζεις όλα άμα κάνουμε εξετάσεις όλο και κάτι θα βρεθεί και εγώ έχω χαμηλή άμυνα λόγω κατάθλιψης δεν είσαι ή μόνη.

  15. #405
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Παιδιά βγήκα από το νοσοκομείο δεν μου κάναν τίποτα αντίθετα πιο κουρελι βγήκα απ'ότι μπήκα. Ο γιατρός Φερεντινος του αττικου είναι για πολλές σφαλιάρες φανταστείτε ότι η επαγγελματική του συμβουλή κάθε φορά που του ανεφερα το hiv ήταν να ...δαγκώνω τη γλώσσα μου.γενικά είμαι χάλια σωματικά και αισθάνομαι ότι πεθαινω

Page 27 of 30 FirstFirst ... 172526272829 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμμονή με πρώην
    By rainbow96 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 39
    Last Post: 12-02-2019, 20:09
  2. φοβος και εμμονη
    By rina22 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 29-10-2012, 21:23
  3. Εμμονή
    By Εμμανουέλα1 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 22-10-2012, 00:13
  4. Εμμονή
    By Nefel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 14-02-2011, 02:28
  5. εμμονη
    By αλίκη! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 17-11-2010, 17:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •