Quote Originally Posted by μυσπ View Post
Καλησπερα σας παιδια ειναι πολυ προσφατη γνωριμια γιαυτο μολις εχουμε αρχισει να κανουμε σεξ κ εντρομη αντιληφθηκα οτι δεν εκσπερπατωνει κ μου εχει πει οτι δεν του εχει συμβει ποτε συντομα θα παμε σε σεξολογο ανδρολογο μιλησα με την γυναικολογο μου κ μου λεει οτι υπαρχει πολυ μεγαλη πιθανοτητα να μπορεσουμε να κανουμε παιδι με εξωσωματικη γονιμοποιηση εαν του παρουν σπερμα απο τους ορχεις σκεφτομαι να το παλεψω ενα διαστημα εστω επειδη αξιζει σαν ανθρωπος κ εαν δεν μπορει να κανει παιδια να κανω με δοτη σπερματος κ εαν το επιθυμει να ειναι διπλα μου Ειμαι υγιης κ δικαιουμαι ενα δικο μου παιδι δεν θελω το παιδι μιας αλλης γυναικας θελω μια δικη μου συνεχεια
Kαλημερα.
με τους γιατρους, μιλησες.
με αυτον τον ανθρωπο μιλησες για τα σχεδια σου;
εχει αποφασσει κι εκεινος οτι θελει να κανετε/μεγαλωσετε παιδια μαζι, ακομα δεν σε γνωρισε;;;; η ειναι μονο δικο σου αυτο το σχεδιο και θα του το πεις, αργοτερα;
κατα τα αλλα, θεωρω κι εγω οτι εχεις καθε δικαιωμα να θελεις δικο σου παιδι και οχι υιοθετημενο, ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ομως οτι εχεις την σωματικη και ψυχικη υγεια ωστε να το μεγαλωσεις σωστα. αν τα εχεις αυτα, πολυ καλα κανεις και διεκδικεις την μητροτητα (ΕΑΝ το ξερει και ο πατερας).
τα παιδια δεν φταινε σε κατι αν ειναι δικα μας απωθημενα, οταν δεν υπαρχουν υγιεις βασεις για την ζωη τους...