exw amfivolies gia to megethos:(tha ithela mia simvouli
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    6

    exw amfivolies gia to megethos:(tha ithela mia simvouli

    Eimai 16 xronwn alla ta provlimata iparxoun.GIa na bw grigora sto thema exw amfivolies gia to megethos tou peos mou.NOmizw oti auto to gegonos me empodise apo to na exw nees kai polles embiries.Parola auta exw ebeiries me 3 kopeles pou den to thewrw kako.Omws o logos pou den exw kanei sex- erwta akoma einai autos,fovame diladi oti den eimai arketos.Exw psaxei sto internet exw dei prornografiko iliko kai exw sigrinei kai den deixnw na eimai toso mikros oso nomizw.Sinexizw omws na to pisteuw.NIwthw miwmenos stis parees mou an kai eimai poli koinwnikos, panta xerw oti kati me krata pisw.

    Auto pou tha ithela apo esas ine na mou peite pio einai to normal megethos kai mia gnomi gia auto to berdema pou niwthw.Thelw na ta apovalw auta ta sinaisthima oso pio dinaton grigorotera...Den tha ithela na anferw to megethos giati opws katalavate exw megalo komplex(simplegma katwterotitas dld se auton ton tomea)

    kati akoma pou den eipa einai oti eimai erwteumenos alla den ths to exw pei euthe

    os to exei katalavei omws.katalavenete oti auto pou m desmeui apo to na ths to pw einai to komplex mou ,fovame dld oti i desmeusi tha odigisei ston erwta meta apo ligo kairo-eimai omws ikanos-i tha ntropiastw kai tha ginw o perigilos olou tou kosmou?[align=center]null[/align]

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    καταρχην θα σου προτεινα να περιμενεις να μεγαλωσεις, βασει των ορων χρησης που διαβασες πριν γραφτεις...
    :P:P:P

    Περα του τυπικου (αλλα ουσιαστικου σημειου) των ορων χρησης μαζι με αυτο, σε δυο χρονια που θα τελειωσει η αναπτυξη σου θα εισαι και στο τελικο σταδιο σωματικης αναπτυξης.
    Εχε υποψη σου οτι αν εχεις κοντα μαλλια και να τα τραβας δεν μεγαλωνουν....

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    6
    Originally posted by krino
    καταρχην θα σου προτεινα να περιμενεις να μεγαλωσεις, βασει των ορων χρησης που διαβασες πριν γραφτεις...
    :P:P:P

    Περα του τυπικου (αλλα ουσιαστικου σημειου) των ορων χρησης μαζι με αυτο, σε δυο χρονια που θα τελειωσει η αναπτυξη σου θα εισαι και στο τελικο σταδιο σωματικης αναπτυξης.
    Εχε υποψη σου οτι αν εχεις κοντα μαλλια και να τα τραβας δεν μεγαλωνουν....
    afou grafw sto efiviko meros exw dikewma grapsw kai den thelw na akousw auta ta prei na perimeneis gt sthn koinwnia mas den isxioun .euxaristw pantws pou mou egrapses.Episis to oti tha stamtisw na anaptisome se 2 xronia mou fenete sxetiko pote den xereis borei an exw stamtisei apo twra..

    tha ithela mia ousiastikoteri simvouli sto thema pou me apasxoli kai oxi sthn ilikia mou:(

  4. #4
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    49
    Καλησπέρα... Αρχικά αν θέλεις, καλό θα ήταν να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί είναι δυσανάγνωστο το κείμενο σου. Λοιπόν, η άποψη μου είναι πως δεν πρέπει να συγκρίνεις το μέγεθος το δικό σου με αυτών που παίζουν σε τέτοιου είδους ταινίες γιατί το πιο πιθανό είναι να μην είναι πραγματικό, δεν παίρνω κ όρκο βέβαια.. Θέλω να σου κάνω μια ερώτηση: το κόμπλεξ σου αυτό έχει προκληθεί από κάτι συγκεκριμένο; Αν όχι τότε πιστεύω πως είναι εύκολο να το ξεπεράσεις γιατί όλοι οι νέοι πριν την πρώτη σεξουαλική επαφή τους νιώθουν τον φόβο της απόρριψης, χωρίς λόγο όμως... Αν πραγματικά θέλεις να προχωρήσεις σ\' αυτό το βήμα πρέπει να ελευθερώσεις τον εαυτό σου και να αποδεχτείς το σώμα σου. Η γνώμη μου είναι ότι αν δεν είσαι ψυχολογικά έτοιμος δεν θα το απολαύσεις. Μην αφήσεις έναν φόβο να σου στερήσει αυτή την χαρά απλά μην το ξανασκεφτείς... Εξάλλου αυτό που μετράει πιο πολύ είναι τα συναισθήματα, αν υπάρχουν αυτά τότε το σεξ γίνεται συναρπαστικό! ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ..!!

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    49
    ΑΑΑ και κάτι άλλο αν έχεις γεννηθεί το 1987 δεν είσαι 16 χρονών....

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    6
    Originally posted by Anathema
    Καλησπέρα... Αρχικά αν θέλεις, καλό θα ήταν να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί είναι δυσανάγνωστο το κείμενο σου. Λοιπόν, η άποψη μου είναι πως δεν πρέπει να συγκρίνεις το μέγεθος το δικό σου με αυτών που παίζουν σε τέτοιου είδους ταινίες γιατί το πιο πιθανό είναι να μην είναι πραγματικό, δεν παίρνω κ όρκο βέβαια.. Θέλω να σου κάνω μια ερώτηση: το κόμπλεξ σου αυτό έχει προκληθεί από κάτι συγκεκριμένο; Αν όχι τότε πιστεύω πως είναι εύκολο να το ξεπεράσεις γιατί όλοι οι νέοι πριν την πρώτη σεξουαλική επαφή τους νιώθουν τον φόβο της απόρριψης, χωρίς λόγο όμως... Αν πραγματικά θέλεις να προχωρήσεις σ\' αυτό το βήμα πρέπει να ελευθερώσεις τον εαυτό σου και να αποδεχτείς το σώμα σου. Η γνώμη μου είναι ότι αν δεν είσαι ψυχολογικά έτοιμος δεν θα το απολαύσεις. Μην αφήσεις έναν φόβο να σου στερήσει αυτή την χαρά απλά μην το ξανασκεφτείς... Εξάλλου αυτό που μετράει πιο πολύ είναι τα συναισθήματα, αν υπάρχουν αυτά τότε το σεξ γίνεται συναρπαστικό! ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ..!!
    το κομπλεξ μου αυτο δεν εχει δημιουργιθει απο κατι σηγκεκριμενο αλλα απο τον εαυτο ,κανενανσ δεν μου εχει πει δηλαδη οτι εχζ προβλημα απλα στα ματια μου μου φενετε οτι εχω.Ευχαριστω για την ανταποκριση.Παρολα αυτα νομιζω οτι ο μονος τροπος για να βοηθηθω ειναι να αφισω την ντροπη μου και να σας πω το μεγεθος ισως μονο με πρακτικα στοιχεια θα καταλαβετε και θα καταλαβω αν εχω ουσιαστικο προβλιμα

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    6
    Originally posted by Anathema
    ΑΑΑ και κάτι άλλο αν έχεις γεννηθεί το 1987 δεν είσαι 16 χρονών....
    hehe αυτο σιγουρα ομως η σινθηκες δημιουργιας του account ηταν περιεργες εννοω οτι δεν ειμαι σηγουρος αν θελω να δημοσιευσω το προβλημα μου

    ελπιζς να με πιστευετε οτι ειμαι 16...

  8. #8
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    49
    Το μέγεθος ενός πέους φίλε μου είναι πολύ υποκειμενικό. Εξάλλου αν σε απασχολεί τόσο υπάρχουν διάφορες σελίδες που έχουν δημιουργηθεί από ειδικούς στο θέμα της σεξουαλικότητας όπου μπορείς να δεις πιο είναι το φυσιολογικό μέγεθος. Αν είσαι μέσα στα όρια τότε είσαι μια χαρά αν πάλι δεν είσαι και πάλι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα γιατί πιο πολύ μετράνε άλλα πράγματα όπως είπα και πιο πάνω (κατά την γνώμη μου πάντα)... Μην βάζεις προσωπικά δεδομένα στο internet δεν υπάρχει λόγος...

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    6
    Originally posted by Anathema
    Το μέγεθος ενός πέους φίλε μου είναι πολύ υποκειμενικό. Εξάλλου αν σε απασχολεί τόσο υπάρχουν διάφορες σελίδες που έχουν δημιουργηθεί από ειδικούς στο θέμα της σεξουαλικότητας όπου μπορείς να δεις πιο είναι το φυσιολογικό μέγεθος. Αν είσαι μέσα στα όρια τότε είσαι μια χαρά αν πάλι δεν είσαι και πάλι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα γιατί πιο πολύ μετράνε άλλα πράγματα όπως είπα και πιο πάνω (κατά την γνώμη μου πάντα)... Μην βάζεις προσωπικά δεδομένα στο internet δεν υπάρχει λόγος...
    οπως ειπα το εχς πσαξει το φισιολογικο ειναι απο 12 ως 16 σε στιση ειμαι μεσα στο οριο αλλα απο φιλους ακουω οτι ειναι πανω απο 16..ισως δεν τηα πρεπε να ανισηχω.
    ΤΗΧ ιδι νιςτης καλιτερα

  10. #10
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    49
    Επίσης πρέπει να έχεις στο μυαλό σου ότι σε τέτοιες ηλικίες που ανακαλύπτεται το σώμα σας κάποιοι μπορεί να λένε και ψέμματα αλλά μπορεί και όχι... Τι σε νοιάζει τι έχει και τι δεν έχει ο καθένας..;; Να είσαι καλά με τον εαυτό σου και να τον εκτιμάς αυτό έχει σημασία...

  11. #11
    Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    32
    δυο πραγματα παίζουν. Ή (στο μέλλον) να μην εχεις ποτε οποιαδήποτε επαφη με το αντίθετο (η το ιδιο) φύλο, ή να έχεις.

    Απο την στιγμή που όλοι μας ξερουμε πολύ καλα οτι θα γίνει το δεύτερο, να σκεφτεσαι το \"προβλημα\" σου οσο το δυνατόν λιγότερο για να σαι οσο το δυνατόν περισσότερο χαρούμενος.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    6
    Originally posted by lua
    δυο πραγματα παίζουν. Ή (στο μέλλον) να μην εχεις ποτε οποιαδήποτε επαφη με το αντίθετο (η το ιδιο) φύλο, ή να έχεις.

    Απο την στιγμή που όλοι μας ξερουμε πολύ καλα οτι θα γίνει το δεύτερο, να σκεφτεσαι το \"προβλημα\" σου οσο το δυνατόν λιγότερο για να σαι οσο το δυνατόν περισσότερο χαρούμενος.
    ωραιο αυτο που λες αλλα οπως ειπα ειμαι ερωτευμενος και αυτο με κραταει πισω:(Skeftomai oles autes tis sinepies tou na kanw erwta kai na mhn eimai arketos -thn ntropi-tha xasw oles tis parees mou.Mesa apo thn anwnimia mou edw borw kai milw alliws den tha borousa :( kai auto einai akoma pio asximo

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by aekara123
    afou grafw sto efiviko meros exw dikewma grapsw kai den thelw na akousw auta ta prei na perimeneis gt sthn koinwnia mas den isxioun .euxaristw pantws pou mou egrapses.Episis to oti tha stamtisw na anaptisome se 2 xronia mou fenete sxetiko pote den xereis borei an exw stamtisei apo twra..

    tha ithela mia ousiastikoteri simvouli sto thema pou me apasxoli kai oxi sthn ilikia mou:(

    Εσυ εισαι απλος χρηστης και δεν σε απασχολει τι μπορει να σημαινει οτι εγω απανταω σε ενα ανηλικο και μαλιστα εν γνωσι μου.
    Οι νομοι ειναι νομοι και δεν στο λεω γιατι πρεπει να τους τηρουμε ακριβως οσο για το τι πρεπει να προφυλαχθεις.
    Δεν ειμαι σιγουρος οτι αμα σου απαντησω το οτιδηποτε θα μπορεσεις να το φιλτραρεις οπως θα μιλαγα σε ενα ενηλικο.
    Φυσικα δεν εχω τις γνωσεις για να μπορεσω να ερθω στη ηλικια σου και πω κατι τοσο υπευθυνα, δεν ειμαι ειδικος αν το θες.

    Οσο για το ζητημα που προκυπτει πολυ περιληπτικα θα σου πω. οτι καθε κιουπι εχει το καπακι που του αντιστοιχει.
    Γραφεις οτι εισαι εντος οριων, ακομα και εκτος οριων να ησουν παλι δεν θα υπηρχε προβλημα.

    Για περισσοτερες λεπτομεριες θα σου προτεινα να τα συζητησεις με καποιο μεγαλυτερο ανθρωπο απο το κοντινο σου συγγενικο - φιλικο περιβαλλον. Πολυ πιθανον στο νετ να παρεις λαθεμενες συμβουλες και να σου δημιουργησουν λαθος εντυπωσεις.
    Φυσικα αυτο μπορει να γινει και στη εξω ζωη, αλλα αυτο ειναι δικη σου ευθυνη.
    Να εχεις υπομονη και να αφησεις τα πραγματα να εξελιχθουν ομαλα, δεν χρειαζεται να αναρωτιεσαι για τιποτα και ολα θα πανε καλα.



    Σορρυ που δεν σου δινω αυτο ακριβως που θελεις να ακουσεις αλλα σου μιλησα οσο πιο ειλικρινα μπορω δεδομενου οτι θα μπορουσες να ησουν και γιος μου.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    189
    Οι χρήστες του e-psychology.gr καλούνται να διαβάσουν τους όρους χρήσης και να συμφωνήσουν με αυτούς πριν την εγγραφή τους.
    Επίσης, για την εγγραφή τους στο forum καλούνται να δηλώσουν αν είναι 18 ετών και άνω, καθώς σε περίπτωση που είναι κάτω των 18 δεν γίνονται αποδεκτοί.


    Συνεπώς, αυτό το θέμα κλειδώνεται προς το παρόν.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •