Γεια σας..ίσως δεν μπορεί να υπάρξει ζωή πλέον ..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715

    Γεια σας..ίσως δεν μπορεί να υπάρξει ζωή πλέον ..

    Μετά από προσπάθειες να μιλισω στους δικούς μου ανθρώπους τα βλεπω μάταια όλα..σε τέτοια θέματα αν δεν υπάρχει συνεργασία και κατανόηση δεν μπορεί να γίνει κάτι..είδη έχουν γίνει οι κατάλληλες κινήσεις ώστε να μην είμαι καλά.Πως μπορω να ανακάμψω πλέον και να δημιουργήσω όπως πριν ..αφού νιώθω τόσο αμήχανα ποια που δεν συμμετέχω στην Ζωή δεν γνωρίζω πως γιατί θα το έκανα και θα ακολουθουσα το μοτίβο της ίασης..Πως και που να δείξω εμπιστοσύνη κάπου εφόσον δεν έχω και τα κατάλληλα εφόδια που λέγεται χρήμα να το κάνω..είναι ρεαλιστικό όλο αυτό και αληθινό ,δεν ακούγεται έτσι ,έχουν γίνει πολλά λαθοι επάνω μου πως μπορώ να είμαι αισιόδοξος ενώ δεν είμαι καν εγώ στην φάση μου

  2. #2
    george1520
    Guest
    Σε ερωτήσεις γενικές μην περιμένεις απαντήσεις.. εγω για παράδειγμα δεν εχω καταλάβει ακριβώς τι εννοείς.. ίσως σε αλλα θεματα που έχεις ανοίξει να μπορεσω να κάνω εικονα. Αλλα απο την στιγμή που άνοιξες νεο θεμα θα ηταν καλο να δώσεις καποιες πληροφορίες για να σου πουμε την γνώμη μας.

    Η εμπιστοσύνη και το χρήμα πως γίνεται να πηγαίνουν μαζι; Εκτος κι αν κατάλαβα λαθος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Έχω δει μυνήματα μπροστά μου αρκετά όπως.τιποτα δεν αλλάζει αν δεν αλλάξει κάτι..ακόμα έχω δει ότι τίποτα δεν θα σε αλλάξει καθώς πήγαινα στον ψυχολόγο..μου στέλνει μυνήματα και η πλάση ολόκληρη.Ειναι αλήθεια..δύο μπλούζες είδα με γράμματα και οι δύο γράφαμε αυτά.Το ένα συνεχίζει το άλλο.Σιγουρα κάτι στην ζωή μας μας στέλνει απαντήσεις..πείτε το όπως θέλετε ανάλογα πως κίνησε περνεις απαντησεις.Ετσι σύμφωνα με αυτές τις απαντήσεις δεν γίνεται κατι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Να μηνουμε εδώ?δεν νομίζω πως κάτι μπορεί να έχει δημιουργηκοτητα απέναντι σε αυτο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Επειδή δεν έχω καταλάβει, σκέφτεσαι την αυτοκτονία? Είσαι σίγουρος ότι μετά από κάτι τέτοιο θα είσαι καλύτερα και θα πάψουν τα βάσανα? Εγώ δεν το πιστεύω αυτό. Δεν υπάρχει τίποτα που να θες να κάνεις στη ζωή σου?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Επειδή δεν έχω καταλάβει, σκέφτεσαι την αυτοκτονία? Είσαι σίγουρος ότι μετά από κάτι τέτοιο θα είσαι καλύτερα και θα πάψουν τα βάσανα? Εγώ δεν το πιστεύω αυτό. Δεν υπάρχει τίποτα που να θες να κάνεις στη ζωή σου?
    Θα ήθελα να είμαι όπως πριν

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Έκανα μια συμφωνία..άμα δεν το κοιτάξουμε άμεσα..μπορώ να φύγω χωρίς άλλους τσακωμούς και απερισκεψία .Φτάνουν οι φασαρίες στο σπιτιβγθα την υγεια μου

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Δεν είναι αρκετό ??να μην σε ακούνε νέο παιδί 29 χρόνων και να είναι όλοι στον κόσμο τους??

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Και το άλλο κριμα ειναι εδώ να βλέπουν πολλοί και να μην συμμετέχει κανείς γιατί έτσι νιωθω και υπάρχουν ανθρωποι που μπορούν να βοηθησουν

  10. #10
    Μην σκέφτεσαι να λύσεις όλα μαζί τα προβλήματα που έχεις. Να τα αντιμετωπίζεις ένα-ένα και να συζητάς συγκεκριμένα θέματα, να σου πούμε την συμβουλή μας και την γνώμη μας, όχι γενικά και "εφ όλης της ύλης", είναι δύσκολο.

  11. #11
    Ποιό είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα για σένα;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Δεν μπορώ να λειτουργήσω σαν άνθρωπος,πονάει το στήθος μου και η καρδιά μου,οι ορμές μου δεν είναι οκ,δεν μπορώ να κοιμηθώ,πετάγεται ότι να ναι στο μυαλό μου,δεν θέλω να βγω από το δωμάτιο έχω ξενερώσει ποια

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    :(:(:(:(:(:(

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Δεν με ακούει κανείς,δεν μπορώ άλλο αυτά θέλουν προσοχή δεν μπορώ αλλά τέτοια αντιμετώπιση γύρω μου

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Ειλικρινά σας μιλάω χειροτερευω αντι να κάνω ένα σκαλί παραπάνω ΣΑΝ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΣ ΕΠΕΡΝΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΗΤΗΡΗΣΗ ΚΑΝΕΝΟΣΣΣΣ

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Γινεται να υπαρξει ψευδαισθηση με OCD?
    By Lupo in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 06-12-2018, 02:40
  2. Replies: 25
    Last Post: 04-12-2014, 22:17
  3. κανείς δεν μπορεί να με βοηθήσει πλέον....
    By mina@@ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 02-09-2012, 04:16
  4. Replies: 134
    Last Post: 30-07-2011, 23:33
  5. Replies: 154
    Last Post: 17-10-2008, 17:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •