Βουλιμία=δυστυχία ... - Page 15
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 211 to 215 of 215
  1. #211
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Neverland
    Posts
    11
    Είναι προσωπικό μήνυμα.

    Στην ιστοσελίδα, επάνω δεξιά, έχει επιλογή U2U. Κάνε κλικ, και μπαίνεις στο φάκελο με τα εισερχόμενα :)

  2. #212
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    21
    δεν ξερω αν καταφερω να στειλω αυτο το μηνυμα γιατι δεν ειμαι εξοικειομενη με τους υπολογιστες.......παντος θελω να πω στην ελσα οτι ....μαλλον περιγραφει τον εαυτο μου....αυτο το μην.ειναι σαν τεστ για να δω αν ανεβει....θα γραψω κανονικα μετα...

  3. #213
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    21
    λοιπον ...ειμαι νεα στο σαιτ και εχω μερονυχτα που διαβαζω ολα οσα με βασανιζουν χρονια!.....πραγματικα χριαζομαι βοηθεια γιατι μεχρι και την αυτοκτονια εχω σκεφτει.... πρωτα ομως θα ηθελα καποιος να μου απαντησει αν ειμαι δεκτη στο σαιτ και αν εχετε \"ορεξη\"...(...εφιαλτικη λεξη που ειναι!!!!) να με ακουσετε!!ειναι πρωτη φορα που μιλαω για το προβλημα μου!!!!.....ΟΔΥΣΣΕΙΑ ειναι το πραγματικο μου ονομα......ειναι η πραγματικη μου ζωη εδω και 12 χρονια περιπου.....η συνυπαρξη με τον εαυτο μου....με το σωμα που μισω!!!!....\"σε μια σχεδια μια ζωη...σε ενα σωμα\". και το χειροτερο ειναι οτι δεν ξερω αν θα υπαρξει για μενα ιθακη ή θα εναποθεσω τα οπλα μου πανω σε ενα μαρμαρινο μνημα που θα εχει την φωτογραφια μου και απανω κωλημενες ζωγραφιες των τριων μου παιδιων!!!!...ετσι δεν γινεται? \"οταν τη μανουλα την παιρνει ο θεουλης\"?......ΣΑς ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!! ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ!!!!.......μπορω να γραψω το προβλημα μου? ειμαι δεκτη?

  4. #214
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    220
    Καλημερα Οδυσσεια κ καλως ηλθες.Φυσικα κ μπορεις να μιλησεις ,σε φορουμ ψυχολογιας ειμαστε.Ολα τα ατομα εδω ηρθαν γιατι θελουν να βοηθησουν κ να βοηθηθουν.
    Ποιο ειναι το προβλημα σου?Γιατι τοση απαισιοδοξια?Η Ιθακη υπαρχει για ολους μας Οδυσσεια αρκει να την αναζητησουμε.

  5. #215
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by ΟΔΥΣΣΕΙΑ


    μπορω να γραψω το προβλημα μου? ειμαι δεκτη?


    ξυπνα με το καλο,
    φτιαξε ενα καλο καφεδακι και αρχινα....

    Μονο να ανοιξεις δικο σου θεμα, για να μην μπερδευετεις με αυτο.
    :)

Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •