Αυνανισμος και μουδιασμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1

    Αυνανισμος και μουδιασμα

    Καλησπερα παιδια ξανα. Χθες βραδυ κατα τον αυνανισμο ενιωσα το κεφαλι μου να μουδιαζει αριστερα. Εχω κανει εξετασεις ολα καλα προσφατα και καρδια κλπ τα εχω τεσταρει ολα. Τι στο καλο ειναι αυτα τα μουδιασματα και γιατι δε με αφηνουν ηρεμο;;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by Speaker14 View Post
    Καλησπερα παιδια ξανα. Χθες βραδυ κατα τον αυνανισμο ενιωσα το κεφαλι μου να μουδιαζει αριστερα. Εχω κανει εξετασεις ολα καλα προσφατα και καρδια κλπ τα εχω τεσταρει ολα. Τι στο καλο ειναι αυτα τα μουδιασματα και γιατι δε με αφηνουν ηρεμο;;
    Εγω φιλε όταν κανω οποιαδήποτε σεξουαλικη πράξη κοκκινιζω φουλ η εχω μετα ταχυπαλμίες κ διαφορα. Αυτο με το μούδιασμα μπορεί να ειναι κατι τελείως άκυρο. Ρώτησε όμως τον γιατρο σου να σου πει καλύτερα!

  3. #3
    Φοβαμαι το εγκεφαλικο πολυ ρε γαμωτο....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Earth
    Posts
    516
    Τοτε εμεινε μονο η μαγητικη εγκεφαλου. Δεν ξερω τι παιζει απο κοστος, αλλα πρεπει να ειναι αρκετα, ειδικα αν δεν γινει ηλεκτρονικη συνταγογραφηση της εξετασης. Τι ηλικια εχεις ? Γενικα απο εγκεφαλικο κινδυνευουν οσοι εχουν ηδη φραγμενες αρτηριες ή λιπος πανω απο το κανονικο.

    Tωρα που το θυμαμαι, το εχω παθει και εγω στο παρελθον αυτο, αλλα δεν το ενιωθα σαν μουδιασμα, αλλα σαν να ειχε ζεσταθει υπερβολικα η μιση πλευρα του εγκεφαλου. Απ οσο θυμαμαι τοτε το παθαινα συχνα λογω αποτομων κινησεων του κεφαλιου.

  5. #5
    Εχω κανει και μαγνητικη...24 ειμαι...ολα καθαρα τα βρηκανε και τριπλεξ και καρωτιδες και ολα....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    811
    Κατα τον αυνανισμό μονο αυτο ένιωθες; Έχουμε και την ίδια ηλικία ρε φιλε και εγω περνάω χίλια δυο με την καρδιά και ολα αυτα που αναφέρεις! Σεξ αν κανω γίνομαι πατζαρι κατακόκκινος! Καμια φορα αν αυνανιστω κιολας γίνομαι πατζαρι άλλες φορές με πιάνει τρομερή ταχυπαλμία άλλες φορές ειμαι κομπλε. Αλλα όποτε κανω σεξ φιλε γίνομαι πατζαρι σου λεω!

  7. #7
    Εγω δεν εχω τοσο θεμα στο κοκκινισμα οσο στο οτι σφιγγομαι πολυ στον αυνανισμο προφανως. Εγω το μουδιασμα δεν μπορω να εξηγησω...δλδ ουτε αυτο δε μπορουμε να κανουμε με ηρεμια; πρεπει και εκει κατι να μας απασχολει;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by Speaker14 View Post
    Εγω δεν εχω τοσο θεμα στο κοκκινισμα οσο στο οτι σφιγγομαι πολυ στον αυνανισμο προφανως. Εγω το μουδιασμα δεν μπορω να εξηγησω...δλδ ουτε αυτο δε μπορουμε να κανουμε με ηρεμια; πρεπει και εκει κατι να μας απασχολει;
    Δυστυχώς παντού ενοχλεί αυτο το πράγμα! Πήγαινε κοίταξε το και μη φοβάσαι να το πεις στο γιατρο σου! Μπορεί να ειναι κατι τελείως φυσιολογικό επειδή εκείνη την ωρα εισαι φουλ ανεβασμένος γιαυτο. Κοίταξε το πάντως!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by Speaker14 View Post
    Φοβαμαι το εγκεφαλικο πολυ ρε γαμωτο....
    ποσο χρονων εισαι?

  10. #10
    Ειμαι 24 φιλε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by Speaker14 View Post
    Ειμαι 24 φιλε
    δυσκολο το εγεκεφαλικο νομιζω σ αυτη την ηλικια....μπορει να ηταν παροδικο.....και ο αυνανισμος θελει κ μετρο κιολλας....αλλα μπορουν να συμβουν μουδιασματα στον αυνανισμο....αν εχεις συχνα νομιζω νευρολογος το κοιτα αυτο μην εχεις καπιο αλλο θεμα

  12. #12
    Quote Originally Posted by thanosP View Post
    δυσκολο το εγεκεφαλικο νομιζω σ αυτη την ηλικια....μπορει να ηταν παροδικο.....και ο αυνανισμος θελει κ μετρο κιολλας....αλλα μπορουν να συμβουν μουδιασματα στον αυνανισμο....αν εχεις συχνα νομιζω νευρολογος το κοιτα αυτο μην εχεις καπιο αλλο θεμα
    Θεματα οπως; Μετρο του τυπου οκ ρε συ δεν το κανουμε και 40 φορες τη μερα αχαχαχαχχαχαχα

  13. #13
    Σκεψου και οταν μιλαω ακομα πιεζομαι αυχενα κλπ

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Συμφορμιτη μου Speaker14 ,το κορμι σου ειναι η "περιουσια σου" , θα φιλοξενησαι μεσα του παρα πολλα χρονια! σου ευχομαι να μακροιμερευσεις οσο παει!
    Τελευταια παρατηρω πολλα παιδια εδω μεσα οπου αναφερουν υπερβολικες στιγμες αυτοικανοποιησης.Δεν ξερω αν κανετε χαβαλε , η αν οντως αληθεουν αυτα τα νουμερα που λετε.Δεν ξερω αν ειστε τοσο σεξουαλικα υπερδραστιριοι ρε παιδια, μακαρι να ειστε. Ομως ειναι κριμας να μην το ασκειτε αυτο μαζι με συντροφο, καλα ειναι μονος αλλα με παρεα ειναι καλητερα! δεν εχει σημασια αν ειναι ετεροφιλο η ομοφυλοφιλο το ταιρι -χωρις παρεξηγηση -απλα νομιζω οτι ειναι καλητερα να υπαρχει παρεα.
    ΞΕερω οτι δεν ειναι ευκολο να βρεις γυναικα αν εισαι νεος και χωρις οικονομικη ανεση σε αντιθεση με τη δικη μου εποχη οπου ηταν πολυ πιο ευκολα να "κυκλοφορησεις "κοπελα αρκουσε ενα
    καλο χατσιλικη απο τους δικος μας αν ειμασταν ανηλικοι και ενα μεροκαματο αν ειμασταν κοντα στα 18. Απο την αλλη ομως , εμεις δεν ειχα σοσιαλ μιντια ,τιντερ κι αλλα τετοια , επισης θυμαμαι τα κοριτσια ,στο λυκειο -δεν μηλαμε για γυμνασιο ,χαχαχα, οπου δε τα ξεχωριζες καλα καλα απο τα αγορια!! θυμαμαι λοιπον οπου δεν ειχαν καθολου θυληκοτιτα σε αντιθεση με τα σημερινα 15χρονα κοριτσια οπου ειναι γυναικες! Στην εποχη μου μαλιστα,υπηρχαν κοριτσια οπου ειχαν μιο μεγαλο μουστακι απο εμας.χαχαχα
    Θελω να πω εν ολιγις οτι σημερα ειναι πιο ευκολο το σεξ απο τα τελοι του '90!
    Τελος πρεπει να γνωριζετε ,εσεις ειδικα τα νεα παιδια οτι ο υπερβολικος αυνανισμος ειναι πολυ επικινδηνο! οχι μονο για την παραμορφοση του πεους αλλα κι το μεγα προβλημα του δεμονισμου.Συγκεκριμενα στην Ζ΄οικουμενικη συνοδο το 787 στη Νικαια της Γαλλιας. Μαζι με πολλες σοβαρες αποφασεις εκριναν πως η εντονη ηδωνη που προερχετε απο τον αυνανησμο προσκαλει δεμονιες υπαρξεις!!Μαλιστα αναφερθηκαν και εξορκησμοι !.
    Θελει μεγαλη προσοχη ο αυνανισμος ,οταν ξεφευγουν τα πραματα και απο απλη οργανικη αναγκη γινει παθος , οδαιμονας παραμονευει! και ειναι πολυ δυσκολο να του ξεφυγεις τεκνον μου!
















    '

  15. #15
    Μπρο εσυ κανεις πλακα. Εισαι θεος ενταξει με εκανες για λιγο οντως να ξεχασω οτι με ταλαιπωρει!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. σεξουαλικό πρόβλημα και αυνανισμός!
    By kostass35 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 25-02-2019, 19:11
  2. ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ
    By fleur* in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 15-01-2016, 17:54
  3. Αυνανισμός: μια κριτική προσέγγιση
    By Driver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 32
    Last Post: 28-12-2011, 21:19
  4. Μούδιασμα..
    By Phoenix.S in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 13-11-2011, 17:25
  5. Και sex και αυνανισμός
    By pcgrande in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 30-09-2011, 02:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •