Από παρανυχιδα κολλάς?? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 59
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    λουλου μας λες για την ιδεοψυχαναγκαστικη ε? για φαντασου να ησουν εθισμενη προσωπικοτητα και να γυρνουσες σαν αρρωστη σε πιατσες για να βρεις ηρωινη και μολις επινες να ησουν ξαπλωμενη στο πεζοδρομιο και την αλλη μερα να ειχες στερητικα απελπισμενη σε απογνωση να κανεις τα παντα για να βρεις εστω μια δοση....αρρωστια ειναι ο εθισμος μην ακουσω φρασεις τυπου τα θελανε και μπλεξανε κτλπ

    η για φαντασου να χες ψυχωση να ησουν αλλου για αλλου και καλη ωρα σαν εμενα να μαχαιρωνες καποιον και να ξυπναγε η συνειδηση και να διαλυοσουν απο τις τυψεις ...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by lloullou00 View Post
    Προφανώς δε γνωρίζουν τι πα να πει ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχή, αλλιώς θα καταλάβαιναν αμέσως... Δε θα γυρνούσε η κουβέντα στον ρατσισμό, γιατί όπως είπε και η Νεφέλη όταν ο άλλος είναι ζωντανός νεκρός από το άγχος του, το τελευταίο που θα τον νοιάξει είναι αν φανεί ή όχι ρατσιστής στα μάτια των άλλων.
    Μην ασχολείσαι loulou, μερικοί νομίζουν ότι μόνο το δικό τους πρόβλημα είναι σημαντικό κι οι άλλοι ας παν να πνιγούνε... Δεν αξίζει τον κόπο... Γράφε ελεύθερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Βρε παιδιά η κοπέλα υποφέρει κι εσείς ασχολείστε με τα ρατσιστικά;
    Ο οποιοσδήποτε θα μπορούσε να είναι. Απλώς έγινε μια αναφορά στο γεγονός.
    Ας σεβαστούμε το ποσο υποφέρει κάποιος από αυτό που έχει κι ας μην το γυρνάμε το θέμα σε άλλη συζητηση. Ας απαντάμε σε αυτό που θέτει ο καθένας ως πόνο ψυχής.
    Και επειδή υποφέρει πρέπει να γίνεται ρατσίστρια; καταλαβαίνω πλήρως σε τι θέση ειναι και ξέρεις πολυ καλα οτι προσπαθώ να σας βοηθάω και ας μη περνάω κάτι ανάλογο αλλα σχολια τέτοιου τύπου ειναι για σφαλιαρες και σε αυτό ειμαι καθετη
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    ναι ειπε την γνωμη της και η κυκνα????παρτε το χαμπαρι καποιες παθησεις και καταστασεις ειναι πιο σοβαρες απο αλλες...εχω ζησει καθε συμπτωμα απο ολες τις παθησεις μην μας τρελαινετε τωρα...εμμονες αγχη και αραλικι στο κρεβατι...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by Kavkaz12 View Post
    ναι ειπε την γνωμη της και η κυκνα????παρτε το χαμπαρι καποιες παθησεις και καταστασεις ειναι πιο σοβαρες απο αλλες...εχω ζησει καθε συμπτωμα απο ολες τις παθησεις μην μας τρελαινετε τωρα...εμμονες αγχη και αραλικι στο κρεβατι...
    Ποσώς μας ενδιαφέρει γιατί ναι, ήθελες και τα έπαθες. Και μην μου απευθύνεις ξανά το λόγο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 27-09-2019 at 13:04.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by Kavkaz12 View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Σου είπα να μην μου απευθύνεις ξανά το λόγο... Έχουμε ελευθερία λόγου και μπορώ να εκφέρω άποψη για ότι θέλω.
    Όσο για το αραλίκι το αξίζω από το νόμο γιατί είμαι άρρωστη και γιατί δούλεψα δέκα χρόνια, εγώ η αποτυχημένη...
    Σκάσε λοιπόν!
    Last edited by Aeon; 27-09-2019 at 13:05.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 27-09-2019 at 13:05.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 27-09-2019 at 13:05.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 27-09-2019 at 13:06.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 27-09-2019 at 13:06.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Εγω εχω να πω ότι πολλά μέλη με απογοήτευσαν. Απο τη μια πάνε να δικαιολογησουν ρατσισμό που ειναι απαραδεκτος σε οτι κατάσταση και αν ειναι ο αλλος που στη τελική χεστηκαμε τα μέλη εδω ξεκατινιαζονται και οχι το να λες τον αλλον πρεζακι δεν δείχνει τρόπους δείχνει μικροψυχια. Γίνεστε λόγος να μη θελω να μπαίνω στην εφαρμογή.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    Αθηνα
    Posts
    232
    Νοσηρή φαντασία από την πλευρά μου ζητάω συγγνώμη...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Kavkaz12 View Post
    Νοσηρή φαντασία από την πλευρά μου ζητάω συγγνώμη...
    Εσενα σε συγχωρώ γιατί σου εχω αδυναμία. Και επιπλέον δεν εισαι ρατσιστής πολυ βασικό
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    288
    Ρε παιδιά αν ήξερα ότι θα γινόταν τέτοιος χαμός δε θα έγραφα τίποτα! Κι εγώ ζητώ συγνώμη, έχετε δίκιο πως μπορεί να ακούστηκε ρατσιστικό... Δυστυχώς είμαι τόσο αγχωμένη και φοβισμένη που το έγραψα χωρίς να το καλόσκεφτώ....

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •