ΜΙΣΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    8

    ΜΙΣΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ

    ειμαι 17 και νιώθω μόνιμο μισός για τους παντες και για τα πάντα συνέχεια, το μίσος μου έχει αντικαταστήσει αλλα συναισθήματα οπως για παράδειγμα η αγαπη που ειχα κάποτε για τους γονείς μου ή εστω για τα αδέλφια μου. Νιώθω μισος για τους παντες σε τετοιο βαθμό που οταν βλέπω καποιον άνθρωπο να υποφέρει το διασκεδάζω υπερβολικά, πχ είχα δει το "1 man 1 jar" και είχα παθαίνει στην χαρά και στα γέλια και ένιωθα πως ημουνα μεσα στην χαρά. Αυτο μπορεί να οφείλετε σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ "ψυχολογικά" μαλλον... υποθέτω. Οπως εχω ολα τα συμπτώματα ενως ψυχοπαθή και με το μπουλινγκ σε ολη την παιδική μου ηλικία π.χ. θυμάμαι να με πλακώνουν πολλα ατομα μαζι πολλες φορες και να με κοροϊδεύει καθημερινά ολη η ταξι στο Δημοτικό, καθως και δεν εχω καποια καλη ανάμνηση ουτε καν απο τους γονείς μου γιατι μου μιλουσαν ασχημα , με έλεγαν τι τρως ρε δες πως είσαι, επίσης με αποπερναν. Γενικά ειχα τόσο άσχημα παιδικά χρόνια που μονο που θυμαμαι με μερικές φορες να με πιάνουν μερικα παιδια και να με πλακονουν στο Δημοτικό, επίσης εχω γρατζουνιά γιατί ενα παιδάκι με εχωσε μολιβι στο μάγουλο ενω με κρατουσαν οι αλλοι και ετρεχαν τα αιματα. Επίσης είμαι ανωτερους απο τους πάντες λογο της απίστευτης διανοητικής μου ικανότητας, ξρ βιολί και αλλα μουσικα όργανα (ξρ φλορκι ????) και νιώθω πως είμαι τοσο ανώτερος στα πάντα σε επίπεδο θεου, μπορεί να ειμαι κιόλας ποιος ξέρει; σκέφτομαι να δημιουργήσω την δική μ8υ αίρεση η οποια θα ειναι παρακλάδι του πνευματικού σατανισμου και θα μιλάει για το μισος που πρέπει να δειχνουμε στους παντες αλλα και στη ηρεμία της ψυχής μεσω διαλογικων άσκησεων που αναφέρεται ο πνευματικός σατανισμος. ΑΛΛΑ πιστεύω οτι το μεγαλύτερο πρόβλημα μου είναι πως δν τα εχω βρει με το μαλακα τον εαυτό μου.πολλοι με λένε παρανοικο δν ξρ απλα το αναφερω, πιστεύω πως γεννήθηκα σε λάθος σώμα δν μου αρέσει το φιλο που ειμαι και τι κανω για αυτο ως καλη ******* που ειμαι; FAKE ACCOUTS εδω και 6 χρόνια (ναι απο το δημοτικό ????τοσο καλα) παριστάνοντας το αντίθετο φιλο στο οποιο είμαι ψάχνοντας επιβεβαίωση για το φυλο στο οποίο παριστάνω πως είμαι, καθώς δν μου λείπει ψυχική επιβεβαίωση γιατι ειμαι ανώτερη, αλλα ψάχνω επιβεβαίωση για το αντίθετο φύλο το οποίο παριστάνω στα social media , παρεπτυτοντος διεγραψα τα αληθινά profiles μου γιατι δεν αποδέχομαι και δεν νιωθω πως ΕΓΩ ειμαι σε αυτο το σωμα.Επισεις πιστεύω πως ο κύριος παράγοντας την εχθρικής και απομακρης συμπεριφοράς μου οφείλεται στο απίστευτο μπουλινκ που εχω υποστει απο ολους στο ΟΛΟ δημοτικό και οχι μονο δλδ για να καταλάβεις ρε φίλε ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΙΔΙΚΉ ΑΝΆΜΝΗΣΗ και οταν τις σκέφτομαι διαρκως παντού απο χαρούμενη και στον κοσμο μου με πιανει κατάθλιψη και θέλω να κλάψω. Επίσης επειδή δεν μπορώ να διαχειριστω το λάθος της φύσης ζω στην δική μου πραγματικότητά που και που, μαλλον το εκανε ο εγκέφαλος μονος του απο άμυνα, ζοντας υπερβολικά χαρουμενη και τα παντα ειναι τροποποιημένα καο ομορφα ποθ συνδυάζεται απο ζαλη λες και εχω κάνει 5 gr χασίς. Αλλα Δυστυχώς επιστρέφω στην πραγματικότητα και ειμαι λυπημένη. Αν με συναντήσεις θα ειμαι η πολυ χαρούμενη ή πολυ θλιμμένη. Επίσης γ@μημενε hater δεν τρολαρω μην σου γ@μησω, αχ νιώθω τόσο μόνη... Γιατί να μην είμαι μόνος; θελω μόνο αγάπη. Οπα θεωρούμε λεσβία ή γκει ειμαι αλλα θελω και τα 2 φιλα ενω ειμαι αλλη.... σορρυ αν σε μπερδεψα. ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΚΈΦΤΕΣΤΕ ΕΣΥ ΦΤΕΣ ΡΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΉΣΕΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΟΥ ΟΧΙ ΡΕ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΕΙΝΩ "ΜΑΣΗΜΕΝΗ ΤΡΟΦΗ"

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    8
    ΕΊΣΑΙ Ο ΚΑΛΎΤΕΡΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΣΕ ΑΓΑΠΆΩ <3

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Earth
    Posts
    516
    Και εγω δεχομουν λεκτικο bullying κατα τα σχολικα μου χρονια επειδη δεν μου αρεσε η μπαλα σαν αγορι και επειδη ειχα ξενο επιθετο, το αποτελεσμα ειναι να εχω παθει κοινωνικη φοβια και αποφευκτικη διαταραχη προσωπικοτητας, μου κατεστρεψε τη ζωη, και νιωθω καπως ετσι να μισω τον οποιοδηποτε επειδη η ζωη του φερθηκε καλα και εγω υποφερω με ανεπανορθωτες ψυχικες ζημιες.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εκει που κρυβεται πραγματικα η ψυχοπαθεια ειναι στη δομη αυτου του πλανητη δηλαδη τη λαβα και τη λογικη του να συγκεντωνει ολους τους ασχετους μαζι σε ολες τις αξιολογες θεσεις που φαινομενικα μπορει να μιαζουν χωρις να ειναι σαφες προς ποια κατευθυνση συγκλινουν καλο η κακο ενσχυοντας ακομα περισσοτερο τη ψευδαισθηση καταδικαζοντας σχεδον οσους ειναι πραγματι αξιοι να βρισκονται σε θεση μαχης με τους γυρω τους και αυτο τελικα διαταρασει την ισσοροπια τους αναποφεκτα οπως λεμε οπιος ανακατευεται με τα πιτουρα τον τρωνε οι κοτες αφου συμφωνα με τη λογικη του πλανητη αυτου θα πρεπει να εισαι συνεχως σε μια μεσαια κατασταση αφου αν προσεξεις καλυτερα θα δεις οτι οσοι επικαλουνται τη λογικη ειναι κενοι χωρις παθη και συναισθηματα γιατι δεχονται την εξαπατηση του πλανητη αυτου δηλαδη το οτι να εισαι κενος και να μη τα θες ολα αυτο ειναι το σωστο ο θεος ομως που επλασε τπν ανθρωπο με αγαπη τον προορισε να τα εχει ολα ανεξαρτητα αν αυτος αυτο το απεριψε και η λογικη αυτη του πλανητη αυτου ειναι ενα ψεμα για να βολευτει κανεις στο μετριο που φαινετε ως σωστο χωρις να ειναι πραγματικα που αντιβαινει τη πραγματικη φυση του.αρα αν καπιος επιθυμη την αληθινη του φυση και να συμφωνησει με το σκεπτικο που ο θεος τον ορισε σε αυτο ειναι απολυτως αναμενομενο να τον χαρακτηρισουν ψυχασθενη η προς το φως η προς το σκοταδι.
    Last edited by αλεξανδρος_77; 02-10-2019 at 02:32.

  5. #5
    Υπήρξες θύμα μπούλινγκ στο δημοτικό, δηλαδή σε ηλικία που ο χαρακτήρας σου ήταν πολύ εύπλαστος, που στην ουσία δεν είχες καν διαμορφωθεί ως χαρακτήρας. Δέχθηκες τότε τα αρνητικά βιώματα του εκφοβισμού και να ξέρεις ότι τα βιωματα σε τέτοια ηλικία καταγράφονται μέσα μας στη μνήμη μας πιο ζωντανα και έντονα. Έτσι ο χαρακτήρας σου, πήρε κατεύθυνση, του φοβιτσιάρη, του ανήσυχου, του νευρικού, του απαισιόδοξου, αυτού που δεν εμπιστεύεται κι αυτού που χαίρεται όταν οι άλλοι παθαίνουν κακα. Αυτόν τον χαρακτήρα ερχεσαι τωρα και λες ότι μισας, ότι δεν σε εκφράζει. Μήπως το αντρικό φύλο σ αρεσει επειδή έχει αυτη την δύναμη που λόγω των εμπειριών μπούλιγκ νιώθεις ότι σου λείπει κι ότι είναι αυτή που θα σε βγάλει από το αδιέξοδο και θα σε κάνει δυνατή? Αρα δλδ ενδόμυχα θες να αλλάξεις προς το καλύτερο και πιστεύεις ότι αυτός είναι ο τρόπος για να το πετύχεις?

    Να ξεκινήσεις από τώρα να κάνεις υπερβάσεις, να κάνεις δλδ αυτα που φοβάσαι να κάνεις κι όχι το αντίθετο και να κάνεις πράγματα που θεωρείς για σενα ως επιτυχία. Αυτά θα σου δώσουν αυτοεκτίμηση, θα γεμίσεις με θετικές εμπειρίες. Κάθε φορά βάζοντας τον καλύτερο σου εαυτό, όλες σου τις δυνάμεις δλδ. Με αυτόν τον τρόπο γίνεσαι πιο δυνατή. Κάθε φορά που θα κάνεις κάτι που μέχρι τώρα σε φόβιζε κάθε επόμενη φορά θα το κάνεις όλο και πιο εύκολα μέχρι να αποκτήσεις εξοικείωση. Κάντο τώρα που είσαι σε ηλικία που είσαι ακόμα εύπλαστη σαν χαρακτήρας κι έτσι η βελτίωση προς το καλύτερο δεν είναι δύσκολη υπόθεση.
    γιάννης

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Θες βοήθεια κάποιου ψυχολόγου μήπως μπορεσεις και αφήσεις πίσω σου το μπουλινγκ που δέχτηκες.τωρα αν εισαι γκει μπαι ή bye bye ειναι δικο σου θεμα κάνεις δε θα σε κρινει. Με το σωμα σου κάνεις οτι θες
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #7
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by STELLA_OFFICIAL View Post
    ειμαι 17 και νιώθω μόνιμο μισός για τους παντες και για τα πάντα συνέχεια, το μίσος μου έχει αντικαταστήσει αλλα συναισθήματα οπως για παράδειγμα η αγαπη που ειχα κάποτε για τους γονείς μου ή εστω για τα αδέλφια μου. Νιώθω μισος για τους παντες σε τετοιο βαθμό που οταν βλέπω καποιον άνθρωπο να υποφέρει το διασκεδάζω υπερβολικά, πχ είχα δει το "1 man 1 jar" και είχα παθαίνει στην χαρά και στα γέλια και ένιωθα πως ημουνα μεσα στην χαρά. Αυτο μπορεί να οφείλετε σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ "ψυχολογικά" μαλλον... υποθέτω. Οπως εχω ολα τα συμπτώματα ενως ψυχοπαθή και με το μπουλινγκ σε ολη την παιδική μου ηλικία π.χ. θυμάμαι να με πλακώνουν πολλα ατομα μαζι πολλες φορες και να με κοροϊδεύει καθημερινά ολη η ταξι στο Δημοτικό, καθως και δεν εχω καποια καλη ανάμνηση ουτε καν απο τους γονείς μου γιατι μου μιλουσαν ασχημα , με έλεγαν τι τρως ρε δες πως είσαι, επίσης με αποπερναν. Γενικά ειχα τόσο άσχημα παιδικά χρόνια που μονο που θυμαμαι με μερικές φορες να με πιάνουν μερικα παιδια και να με πλακονουν στο Δημοτικό, επίσης εχω γρατζουνιά γιατί ενα παιδάκι με εχωσε μολιβι στο μάγουλο ενω με κρατουσαν οι αλλοι και ετρεχαν τα αιματα. Επίσης είμαι ανωτερους απο τους πάντες λογο της απίστευτης διανοητικής μου ικανότητας, ξρ βιολί και αλλα μουσικα όργανα (ξρ φλορκι ????) και νιώθω πως είμαι τοσο ανώτερος στα πάντα σε επίπεδο θεου, μπορεί να ειμαι κιόλας ποιος ξέρει; σκέφτομαι να δημιουργήσω την δική μ8υ αίρεση η οποια θα ειναι παρακλάδι του πνευματικού σατανισμου και θα μιλάει για το μισος που πρέπει να δειχνουμε στους παντες αλλα και στη ηρεμία της ψυχής μεσω διαλογικων άσκησεων που αναφέρεται ο πνευματικός σατανισμος. ΑΛΛΑ πιστεύω οτι το μεγαλύτερο πρόβλημα μου είναι πως δν τα εχω βρει με το μαλακα τον εαυτό μου.πολλοι με λένε παρανοικο δν ξρ απλα το αναφερω, πιστεύω πως γεννήθηκα σε λάθος σώμα δν μου αρέσει το φιλο που ειμαι και τι κανω για αυτο ως καλη ******* που ειμαι; FAKE ACCOUTS εδω και 6 χρόνια (ναι απο το δημοτικό ????τοσο καλα) παριστάνοντας το αντίθετο φιλο στο οποιο είμαι ψάχνοντας επιβεβαίωση για το φυλο στο οποίο παριστάνω πως είμαι, καθώς δν μου λείπει ψυχική επιβεβαίωση γιατι ειμαι ανώτερη, αλλα ψάχνω επιβεβαίωση για το αντίθετο φύλο το οποίο παριστάνω στα social media , παρεπτυτοντος διεγραψα τα αληθινά profiles μου γιατι δεν αποδέχομαι και δεν νιωθω πως ΕΓΩ ειμαι σε αυτο το σωμα.Επισεις πιστεύω πως ο κύριος παράγοντας την εχθρικής και απομακρης συμπεριφοράς μου οφείλεται στο απίστευτο μπουλινκ που εχω υποστει απο ολους στο ΟΛΟ δημοτικό και οχι μονο δλδ για να καταλάβεις ρε φίλε ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΙΔΙΚΉ ΑΝΆΜΝΗΣΗ και οταν τις σκέφτομαι διαρκως παντού απο χαρούμενη και στον κοσμο μου με πιανει κατάθλιψη και θέλω να κλάψω. Επίσης επειδή δεν μπορώ να διαχειριστω το λάθος της φύσης ζω στην δική μου πραγματικότητά που και που, μαλλον το εκανε ο εγκέφαλος μονος του απο άμυνα, ζοντας υπερβολικά χαρουμενη και τα παντα ειναι τροποποιημένα καο ομορφα ποθ συνδυάζεται απο ζαλη λες και εχω κάνει 5 gr χασίς. Αλλα Δυστυχώς επιστρέφω στην πραγματικότητα και ειμαι λυπημένη. Αν με συναντήσεις θα ειμαι η πολυ χαρούμενη ή πολυ θλιμμένη. Επίσης γ@μημενε hater δεν τρολαρω μην σου γ@μησω, αχ νιώθω τόσο μόνη... Γιατί να μην είμαι μόνος; θελω μόνο αγάπη. Οπα θεωρούμε λεσβία ή γκει ειμαι αλλα θελω και τα 2 φιλα ενω ειμαι αλλη.... σορρυ αν σε μπερδεψα. ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΚΈΦΤΕΣΤΕ ΕΣΥ ΦΤΕΣ ΡΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΉΣΕΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΟΥ ΟΧΙ ΡΕ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΕΙΝΩ "ΜΑΣΗΜΕΝΗ ΤΡΟΦΗ"
    Καλημέρα Stella official ! Είσαι σε πολύ μικρή ηλικία ακόμη και μπορείς να αλλάξεις τα άσχημα συναισθήματα που νιώθεις..
    Χρειάζεσαι την βοηθεια ειδικού, ψυχολόγου για να μπορέσεις Ν ξεπεράσεις όσα πέρασες από παιδί και να αγαπήσεις τον ευατο σου..
    Οι σεξουαλικες σου προτιμήσεις δεν αφορούν κανέναν πάρα μόνο τον ευατο σου, μην ντρέπεσαι και νιώθεις άσχημα για αυτές! Δεν μπορεί να μας επιβάλλει κάνεις ποιον θα αγαπήσουμε και για ποιον θα νιώσουμε έλξη. Πρέπει να μάθεις να αγαπάς τον ευατο σου! Κάνε μια αρχή κλείνοντας ένα ραντεβού σε έναν ειδικό..

  8. #8
    george1520
    Guest
    Σε εχουν κανει να μην αγαπας το σωμα σου, να μην το έχεις αποδεχτεί και να προτιμάς ή να προσποιήσες οτι εισαι κατι αλλο. Γιατι; Γιατι μας προωθούν και μας διαφημίζουν ενα συγκεκριμένο σωματότυπο που μας κανει οταν δουμε κατι διαφορετικό να το χλευαζουμε. Οχι ολοι. Οσοι βλέπουν μεχρι εκει που φτανει το ματι τους. Δεν θα δικαιολογήσω τα παιδια που κορόιδευαν ή σε βαρουσαν. Δεν θελω να σκεφτώ καν με τι γελοίους γονεις μεγάλωσαν.
    Τι δεν σαρεσει στο σωμα σου; Αυτο που δεν αρεσε στους άλλους;

    Καλο ειναι να μιλήσεις για όλα αυτα που κουβαλάς σε ενα καλό ψυχολόγο γιατί θεωρώ οτι χανεις ανθρώπους που θέλουν να μπουν στην ζωη σου αλλά τρώνε Χ γιατί συνάντησες ανθρωπακια. Γιατι ολοι αυτοι που συνάντησες ειναι ανθρωπακια!! Δεν φταις καπου εσυ. Θα σε βοηθήσει η ψυχοθεραπεία να καταλάβεις πως για ολο αυτο που περνάς φταινε αυτοι και μονο αυτοι. οχι εσυ. Θα αρχισεις να βλέπεις το σωμα σου σαν δικο σου σωμα και θα αρχίσεις να βλεπεις μετα μάτια ΣΟΥ τι ειναι ομορφο και τι οχι. Γιατι κανεις δεν εχει το τέλειο σωμα. Και αν κάτι μπορείς να το αλλαξεις και θες οντως να το αλλαξεις, θα το κάνεις επειδή ΕΣΥ το διάλεξες.
    Γελας με τον πονο του άλλου γιατι καποτε γελουσαν μαζι σου. Δεν θες κανένα κοντά σου γιατί καποτε δεν ηθελαν εσενα. Αλλα εσυ ΔΕΝ εισαι σαν αυτούς. Συνήθως οι άνθρωποι που αντιδρούν έτσι μετα απο ολα αυτα που περασαν νομίζουν πως ετσι δεν επιτρέπουν κανενα να τους ξαναπληγωσει.
    Βοήθησε τον εαυτό σου και θα δεις πως υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να σεβαστούν το σώμα του αλλου οπως και να ειναι. Μην το στερείς αυτο στον εαυτό σου.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    8
    Βσκ τώρα που το λες, ναι ισχύει, και συμφωνώ με την ολη την διατύπωση σου, γιατί είναι απόλυτα λογική η αιτιολόγηση σου και βασίζετε στην λογική. ΑΛΛΑ στο τελος το κλείνεις υπερβολικά Γενικά και σε έχασα λίγο, γιατί λες απλα να μην φοβάμαι και να προσπαθώ γενικά στην ζωη μου ενώ δεν εχω προβλήματα αυτοπεποίθησης, μπορεί να μην ερμηνεύσα, εγω,καλα την τελευτα σου παράγραφο, παντός ευχαριστώ για τον χρόνο σου????

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Θες βοήθεια κάποιου ψυχολόγου μήπως μπορεσεις και αφήσεις πίσω σου το μπουλινγκ που δέχτηκες.τωρα αν εισαι γκει μπαι ή bye bye ειναι δικο σου θεμα κάνεις δε θα σε κρινει. Με το σωμα σου κάνεις οτι θες
    Δεν είμαι λεσβία ή ανώμαλη. Γιατί πιστεύω πως είναι για τα πανηγύρια οι γκει, εγώ είπα πως δεν τα εχω βρει με τον εαυτό μου με το τι νιώθω κλπ μεσα σε αυτη την σύγκρουση με τον εαυτό μου προκύπτει και η απορία και το μίσος για το φύλο μου παρόλο που δεν θέλω να παω με το ειδιο φύλο

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    8
    Βασικά τώρα που το λες, ναι ισχύει, και συμφωνώ με την ολη την διατύπωση σου, γιατί είναι απόλυτα λογική η αιτιολόγηση σου και βασίζετε στην λογική. ΑΛΛΑ στο τελος το κλείνεις υπερβολικά Γενικά και σε έχασα λίγο, γιατί λες απλα να μην φοβάμαι και να προσπαθώ γενικά στην ζωη μου ενώ δεν εχω προβλήματα αυτοπεποίθησης, μπορεί να μην ερμηνεύσα, εγω,καλα την τελευτα σου παράγραφο, παντός ευχαριστώ για τον χρόνο σου

Similar Threads

  1. Μισω τους αντρες
    By unlucky in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 24-08-2019, 01:16
  2. ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ.
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 13
    Last Post: 09-01-2015, 20:25
  3. ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ
    By elenh in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 27-09-2010, 00:25
  4. Τους μισώ
    By Gothly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 74
    Last Post: 03-08-2009, 21:47
  5. δεν αντεχω αλλο να απογοητευω τους παντες
    By glwssou in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 8
    Last Post: 28-09-2008, 13:07

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •