ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ- ΙΨΔ-ΓΣΘ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    βρες δωρεάν στο ιντερνετ το βιβλιο νικήστε τις φοβιες θα σε βοηθησε παρα πολυ
    Οκ θα το ψαξω

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Μπορει να ειναι κι ετσι δεν ξερω.εκλεισα ραντεβου απο βδομαδα θα σ ενημερωσω..
    Μακάρι να είναι καλος.. Περιμένω να μου πεις.. Καλή επιτυχία!!

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Υπαρχει κ μια κλινικη ψυχολογος που ασχολειται με ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη.Γκολφω Λιαμακη.δεν εχω παει.αλλα την ακολουθω στο facebook.γραφει αρθρα για την ιδψ κι εχει γραψει κι ενα παιδικο βιβλιο για την ιδψ.η σελιδα της στο φεισμπουκ ειναι "χωρις αμφιβολια Γκολφω Λιαμακη". Αν θες ψαξτο.στα Βριλησια ειναι

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Υπαρχει κ μια κλινικη ψυχολογος που ασχολειται με ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη.Γκολφω Λιαμακη.δεν εχω παει.αλλα την ακολουθω στο facebook.γραφει αρθρα για την ιδψ κι εχει γραψει κι ενα παιδικο βιβλιο για την ιδψ.η σελιδα της στο φεισμπουκ ειναι "χωρις αμφιβολια Γκολφω Λιαμακη". Αν θες ψαξτο.στα Βριλησια ειναι
    Αυτή εινσι η δεύτερη που πάω τώρα μέχρι στιγμής δεν κάνει όσα λέει ούτε έκθεση κ παρεμπόδιση τίποτα μόνο σ ακούει (αν θες σβήσε το όνομα της μην μας πουν κ τίποτα)

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    5
    Τελικά κανένα καλό ψυχοθεραπευτή βρήκαμε
    Ο κιοστεράκης πως ήταν

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by takis_ View Post
    Τελικά κανένα καλό ψυχοθεραπευτή βρήκαμε
    Ο κιοστεράκης πως ήταν
    Εγώ βρήκα νομίζω το θεμα είναι ότι πηγα μόνο μια φορά που βρήκα κατά τύχη ραντεβού κ κλείσαμε για εβδομαδιαίο από μέσα Νοεμβρίου... Φαίνεται πάντως να κάνει γνωσιακή πραγματικά.. Θα ήθελα να μάθω κ για τον κιοστερακη

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Εγώ βρήκα νομίζω το θεμα είναι ότι πηγα μόνο μια φορά που βρήκα κατά τύχη ραντεβού κ κλείσαμε για εβδομαδιαίο από μέσα Νοεμβρίου... Φαίνεται πάντως να κάνει γνωσιακή πραγματικά.. Θα ήθελα να μάθω κ για τον κιοστερακη
    Ποιον βρήκες εσύ μπορείς να μας πεις

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by takis_ View Post
    Ποιον βρήκες εσύ μπορείς να μας πεις
    Εγώ θα το πω το όνομά δημόσια γιατί νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να τα κρύβουμε αυτά Μαρία παπουτσή λέγεται έχει και πολλά βίντεο στο you tube εγώ την διάλεξα απ τα πολλά θετικά σχόλια που είδα και πιο πολυ για αυτό που έλεγαν όλοι ότι έχει δομή στις συνεδρίες της δεν πας να λες δηλ ότι σου ερθει και είναι πολύ θετική απ το πρώτο ραντεβού ένιωσα ότι μπορεί επιτέλους να βρω μια λύση το κακό είναι βέβαια ότι δεν υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα σε ραντεβού.. Αλλά νομίζω ότι αξίζει τον κόπο

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Μακάρι να είναι καλος.. Περιμένω να μου πεις.. Καλή επιτυχία!!
    ειχα κλεισει ραντεβού αλλα δεν καταφερα να παω.θα προσπαθήσω παλι βεβαια και θα ενημερωσω..τωρα θα ψαξω για την άλλη ψυχολογο που ειπες να δω τα βιντεο

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    παντως η ψυχολόγος που σου ανεφερα πιο πανω από τα αρθρα της φενεται να κατανοει πραγματικα και σε βαθος το τι είναι η ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχή συνηθως οι περισσοτεροι απλα αναπαραγουν ότι εχει γραφτει στην βιβλιογραφια ενώ αυτή φενεται να εχει οντως γνωση.Η άλλη που ειπες εσυ καλη φενεται και συμπαθητικη αλλα δεν ξερω περισσοτερα.ποσα ραντεβού εκανες και την απεριψες αυτή στα βριλησια?μηπως βιαστηκες?????

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    παντως η ψυχολόγος που σου ανεφερα πιο πανω από τα αρθρα της φενεται να κατανοει πραγματικα και σε βαθος το τι είναι η ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχή συνηθως οι περισσοτεροι απλα αναπαραγουν ότι εχει γραφτει στην βιβλιογραφια ενώ αυτή φενεται να εχει οντως γνωση.Η άλλη που ειπες εσυ καλη φενεται και συμπαθητικη αλλα δεν ξερω περισσοτερα.ποσα ραντεβού εκανες και την απεριψες αυτή στα βριλησια?μηπως βιαστηκες?????
    Έκανα γύρω στα 6 με αγχωσε πάρα πολύ... Καμία δομή στις συνεδρίες και για την έκθεση κ παρεμπόδιση εγω της έλεγα ξανά κ ξανά

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Σβήσε άμα θες το όνομα της δεν θέλω να κάνω κ δυσφήμιση στην γυναίκα εμένα δεν μ άρεσε σε κάποιον άλλο μπορεί να αρέσει.. Έχει πολύ κόσμο παντως

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Σβήσε άμα θες το όνομα της δεν θέλω να κάνω κ δυσφήμιση στην γυναίκα εμένα δεν μ άρεσε σε κάποιον άλλο μπορεί να αρέσει.. Έχει πολύ κόσμο παντως
    δεν ξερω πως γινεται...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Ψυχολόγος
    By DOMINO in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 9
    Last Post: 24-05-2017, 08:05
  2. Ψυχολόγος
    By lacrimae in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 3
    Last Post: 13-01-2016, 18:13
  3. ψυχολόγος
    By natasaxaxi_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 5
    Last Post: 28-10-2010, 18:53
  4. Ψυχολογος
    By maria- in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 09-08-2010, 01:35
  5. ΚΛΙΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
    By sandy25 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 1
    Last Post: 28-10-2007, 19:20

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •