Help
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: Help

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    28

    Help

    Είμαι 18 έχω ξεκινήσει να κάνω σεξ απτά 16 και έχω παρατηρήσει ειδικά τώρα τελευταία ότι όταν δεν κάνω ξεσπαω στο δέρμα μου,βγάζω έκζεμα και ξύνομαι μονίμως .Ενω πχ όταν είχα σχέση 1μισι χρόνο κ είχα σεξουαλικη δραστηριότητα δεν το έκανα καθόλου αυτό .Ποια είναι η γνώμη σας μήπως να πάω σε κάποιο ψυχολόγο ;;;να ξεκαθαρίσω ότι πήγα πριν λίγες μέρες σε δυο αλλεργιολογους κ δεν πάσχω από κάποια αλλεργία είναι ξεκάθαρα ψυχοσωματικό .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Sowhat View Post
    Είμαι 18 έχω ξεκινήσει να κάνω σεξ απτά 16 και έχω παρατηρήσει ειδικά τώρα τελευταία ότι όταν δεν κάνω ξεσπαω στο δέρμα μου,βγάζω έκζεμα και ξύνομαι μονίμως .Ενω πχ όταν είχα σχέση 1μισι χρόνο κ είχα σεξουαλικη δραστηριότητα δεν το έκανα καθόλου αυτό .Ποια είναι η γνώμη σας μήπως να πάω σε κάποιο ψυχολόγο ;;;να ξεκαθαρίσω ότι πήγα πριν λίγες μέρες σε δυο αλλεργιολογους κ δεν πάσχω από κάποια αλλεργία είναι ξεκάθαρα ψυχοσωματικό .
    Πρωτα βγαζεις εκζεμα και μετα ξυνεσαι, ή ξεκινας να ξυνεσαι πριν βγαλεις εκζεμα; Πιθανον να ειναι μια μορφη ψυχαναγκασμου. Πιστευω θα σε βοηθησει και ο ψυχολογος αλλα και το περισσοτερο σεξ.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    28
    Πρώτα ξύνομαι και μετά βγάζω έκζεμα .Και το θέμα είναι ότι ξύνομαι κ Μαρεσει .Δεν ξέρω μάλλον θα πάω ,τώρα για το περισσότερο σεξ δεν έχω σχέση και δεν ξέρω αν είναι ωραίο να πηγαίνω με διαφορετικά αγόρια .

  4. #4
    Να πας σε ψυχολόγο φυσικά.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •