clonotril
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: clonotril

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657

    clonotril

    κλονοτριλ ποσο παιρνετε εμενα με ηρεμει μονο 2mg εφαπαξ κ παλια ηπια ηρεμιστικη δραδη ο ψυχιατρος μ ειπε οτι ειναι υπερβολικες δοσεις κ κατι λαθος παει με τους νευρωνες μ γενικα. εσεις ποσο παιρνετε;

  2. #2
    Nefeli28
    Guest
    Εγώ μέσα στη μέρα παίρνω 1,5 αλλά δεν βλέπω και καμία προκοπη....

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    σου εγραψε 1.5 ε; εμενα γτ μ λεει οτι ειναι μεγαλες δοσεις τι συμβαινει; θεωρειται καλος γιατρος.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Να ρωτήσω κάνετε κ ψυχοθεραπεία η μονο χάπια?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    εγω αρχισα και ψυχοθεραπεια
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Να ρωτήσω κάνετε κ ψυχοθεραπεία η μονο χάπια?

  6. #6
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    εγω αρχισα και ψυχοθεραπεια
    Μπραβο Joanna!
    Πως τα πας? Νιώθεις καλύτερα?

  7. #7
    Nefeli28
    Guest
    Εγώ έκανα 4,5 χρόνια ψυχοθεραπεία και μόλις σταμάτησα. Αντι να γινω καλύτερα χειροτέρεψα....Τώρα κοιτάω να δω τι θα κάνω και που θα απευθυνθώ. Προς το παρόν μόνο χάπια

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Εγώ έκανα 4,5 χρόνια ψυχοθεραπεία και μόλις σταμάτησα. Αντι να γινω καλύτερα χειροτέρεψα....Τώρα κοιτάω να δω τι θα κάνω και που θα απευθυνθώ. Προς το παρόν μόνο χάπια
    Προφανώς σου έκανε κάτι σαν ψυχανάλυση Ε?

  9. #9
    Nefeli28
    Guest
    Υποτίθεται ήταν γνωσιακή συμπεριφοριστικη η προσέγγιση. Αλλά στο τέλος καταλήγαμε η σε τύπου ψυχαναλυτής η σε κουβεντούλα για καφέ...
    Δεν ξέρω είναι μπερδεμένο όλο αυτό.
    Το ότι έπαθα τέτοιο πράγμα όμως εν μέσω ψυχοθεραπείας και δεν μπορώ ούτε με χάπια πια να ανακάμψω, κάτι λέει...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Υποτίθεται ήταν γνωσιακή συμπεριφοριστικη η προσέγγιση. Αλλά στο τέλος καταλήγαμε η σε τύπου ψυχαναλυτής η σε κουβεντούλα για καφέ...
    Δεν ξέρω είναι μπερδεμένο όλο αυτό.
    Το ότι έπαθα τέτοιο πράγμα όμως εν μέσω ψυχοθεραπείας και δεν μπορώ ούτε με χάπια πια να ανακάμψω, κάτι λέει...
    Και εμένα έτσι ήταν καμιά δομή ότι να ναι

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    σωπααα 4.5χρονια ψυχοθερπαεια;; σ εκανε γνωσιακη και εκθεση και παρεμποδιση στο αντικειμενο; η απλα κανατε κουβεντουλα οπως κανουν πολλες αχρηστες; η ψυχαναλυση; συμμεριζομαι το δραμα σου νεφελη μου κανε υπομονη. απο φαρμακα τι εχεις δοκιμασει το ξερεις οτι ισως χρειαζεσαι μεγαλες δοσεις ττις μεγιστες. εγω πηγαινα ενα χρονο σε εναν που δεν μ εδινε ουτε το μισο των δοσεων π χρειαζόμουν και ετσι πηγα στο νοσοκομειο και μου το είπανε τυχαια. κ εχασα ενα χρονο μαζι του
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Εγώ έκανα 4,5 χρόνια ψυχοθεραπεία και μόλις σταμάτησα. Αντι να γινω καλύτερα χειροτέρεψα....Τώρα κοιτάω να δω τι θα κάνω και που θα απευθυνθώ. Προς το παρόν μόνο χάπια

  12. #12
    Nefeli28
    Guest
    Joanna μου έχεις απόλυτο δίκιο σε ολα.
    Όχι δεν έκανα ούτε εκθεση και παρεμπόδιση ούτε τίποτα. Κουβεντούλα και ψυχαναλύσουλα.
    Από φάρμακα παίρνω dumyrox, clonotril &risperdal σε μικρές δοσολογίες όποτε δεν μου κάνουν τίποτα

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Ακριβώς όπως τους περιέγραψες ΆΧΡΗΣΤΟΙ λανσάρουν ότι δήθεν είναι ειδικοί στην ΙΨΔ και κάνουν γνωσιακή και δεν κάνουν τίποτα η δεν ξέρουν η βαριούνται γιατί η γνωσιακή θέλει δουλειά απ τον θεραπευτή γι αυτους είναι πιο εύκολο να σε ρωτάνε πως ήταν η βδομάδα σου κ να κάνετε κουβεντούλα και να παίρνουν το 50ρικο.. Παίζουν με τον πόνο μας απλα

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Ακριβώς όπως τους περιέγραψες ΆΧΡΗΣΤΟΙ λανσάρουν ότι δήθεν είναι ειδικοί στην ΙΨΔ και κάνουν γνωσιακή και δεν κάνουν τίποτα η δεν ξέρουν η βαριούνται γιατί η γνωσιακή θέλει δουλειά απ τον θεραπευτή γι αυτους είναι πιο εύκολο να σε ρωτάνε πως ήταν η βδομάδα σου κ να κάνετε κουβεντούλα και να παίρνουν το 50ρικο.. Παίζουν με τον πόνο μας απλα
    ακριβως εγω ευτυχως εχω βρει μια π παιρνει 20ευρω κ μ τη συνεστησε ενας γιατρος ο οποιος δεν ηθελε να μ συστησει κανεναν παρα εναν προεδρο γνωσιακης στην αθηνα οπου πηγα κ δν εγινε τιποτα δν τον ειδα κ πολυ wow αλλα εψαξε μετα κ μ βρηκε μια η οποια ειναι κοονωνικη λειτουρφος κ γραμματεας αλλου ψυχιατρου φαινεται καλη αλλα τριτο ραντεβου κ μονο μιλαμε θελω να ελπιζω οτι θα γινει κ κατι αλλο δν θελω να με. γνωρισει να με. βοηθησει θελω κ δν το κοβω βεβαια ειμαι κ δυσκολη περιπτωση γτ αν μ διακοψεις μια ιδεοληψια δν θα με πιασει αγχος αλλα θα την αντικαταστησω με αλλη οποτε δν ξερω αν μπορω να κνω γνωσιακη η εκθεση κ παρεμποδιση διοτι δν εχω προβλημα με μολυνσεις η να μην ακουμπαω κατι η ν μην κνω. κ επισης οταν με πινει αγχος οτν δν κανω τις ιδεοληψιες μ ρχεται αμεσως μια αλλη και δεν ζοριζομαι με αυτη. δν ξερω πως μπορει να αντιμετωπιστει η περιπωτση μου. και εγω dumyrox παιρνω στα 450μγ clonotril και ρισπερνταλ ειχα δοκιμασει τωρα παω σεροκουελ σε τι δοσεις τα παιρνεις μηπως θες μεγαλυτερες; στειε μου πμ τι ψυχαναγκασμους εχεις κ το προβλημ σου ξερω εναν κλο γιατεο εδω αλλα ειναι πατρα τρ τον βρηκα κ εγω.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Εγώ πήγα χθες σε μια καινούρια κ είναι που ενθουσίασμενη πρέπει να κάνει πραγματικά δουλειά είδα κ πολλά θετικά σχόλια στο doctoranytime το μονο αρνητικό ότι θα αργήσει να σας κλείσει ραντεβού λογω μη διαθεσιμοτητας

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. clonotril 3x1mg γνωμες
    By kosto30 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 21-11-2019, 21:19
  2. ladose k clonotril, βοηθανε στις κρισεις πανικού?
    By toallomiso in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-2019, 00:02
  3. Clonotril
    By Katerina2015 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 17
    Last Post: 09-09-2019, 19:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •