ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΟ - ΑΝΤΙΨΥΧΩΤΙΚΟ για ΙΨΔ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 85
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546

    ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΟ - ΑΝΤΙΨΥΧΩΤΙΚΟ για ΙΨΔ?

    καλησπερα συναδελφοι,ποιο φαρμακο σας βοηθησε με τους ψυχαναγκασμους?εγω δεν εχω αποψη καθως ακομη συναιχιζω το ψαξιμο για χρονια τωρα,παρα τον κανονα οτι καθε φαρμακο πιανει ξεχωριστα τον καθενα,πιστευω η γνωμη της πλειοψηφιας θα εχει αξια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by thanosP View Post
    καλησπερα συναδελφοι,ποιο φαρμακο σας βοηθησε με τη παλη στους ψυχαναγκασμους?εγω δεν εχω αποψη καθως ακομη συναιχιζω το ψαξιμο για χρονια τωρα
    Ψυχοθεραπεία κάνεις?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Ψυχοθεραπεία κάνεις?
    πλεον...οχι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    δεν υπαρχει καλυτερο αντικαταθλιπτικο... ειναι τι θα κατσει καλα σε εσενα......!

    εγω οπως εχω πει ξανα... ξεπερασα εντελως το ιδψ me cbd....αλλα οχι το ανχος μου

    σε αυτο το κοματι του ανχους φταιει το xanax που ακομα δεν μπορω να το κοψω....

  5. #5
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Ρε συ Άκη φαίνεσαι ψαγμένος με το θέμα cbd. Λες να ψάχτω μέσω ίντερνετ η να πάω σε κάνα μαγαζί να με κατατοπισουν??

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by thanosP View Post
    πλεον...οχι
    Γιατί σταμάτησες..? Νομίζω μονο χάπια χωρίς ψυχοθεραπεία δεν έχουν αποτέλεσμα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    δεν υπαρχει καλυτερο αντικαταθλιπτικο... ειναι τι θα κατσει καλα σε εσενα......!

    εγω οπως εχω πει ξανα... ξεπερασα εντελως το ιδψ me cbd....αλλα οχι το ανχος μου

    σε αυτο το κοματι του ανχους φταιει το xanax που ακομα δεν μπορω να το κοψω....
    Πως γίνεται να ξεπεράσεις την ΙΨΔ κ όχι το άγχος αφού η Ιψδ είναι αγχος κ συγκεκριμένα αγχωδη διαταραχή

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Πως γίνεται να ξεπεράσεις την ΙΨΔ κ όχι το άγχος αφού η Ιψδ είναι αγχος κ συγκεκριμένα αγχωδη διαταραχή
    δεν ξερω... και ουτε ο γιατρος μου μπορει να καταλαβει πως εγινε αυτο....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Ρε συ Άκη φαίνεσαι ψαγμένος με το θέμα cbd. Λες να ψάχτω μέσω ίντερνετ η να πάω σε κάνα μαγαζί να με κατατοπισουν??
    εγω κανω οτι μου λεει ο γιατρος μου.... μπορεις να παρεις ενα ελαιο 3% για αρχη... αυτο θα σου πουνε και σε ενα καταστημα... και ξεκινας σταδιακα...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    εγω κανω οτι μου λεει ο γιατρος μου.... μπορεις να παρεις ενα ελαιο 3% για αρχη... αυτο θα σου πουνε και σε ενα καταστημα... και ξεκινας σταδιακα...
    Έχω πάρει δεν είδα κάποια βελτίωση προς το χειρότερο θα έλεγα... Εσένα στο σύστησε γιατρός?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Και αν επιτρέπεται τι συμπτώματα είχες πριν με την ιψδ? Κ τώρα τι έχεις?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Έχω πάρει δεν είδα κάποια βελτίωση προς το χειρότερο θα έλεγα... Εσένα στο σύστησε γιατρός?
    προς το χειροτερο? μηπως επερνες και αλλα βοτανα η καπια αγωγη? σε συνδιασμο με το ελαιο? η μηπως πινεις γενικα αλκοολ? δεν μπορω να πιστεψω οτι σε κανει χειροτερα το cbd... εκτος αν παρεις μεγαλυτερη δοσολογια απο οσο πρεπει... αυτο ειναι το προβλημα που κανουμε πολλα ατομα... και εγω την πατησα ετσι στην αρχη...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    προς το χειροτερο? μηπως επερνες και αλλα βοτανα η καπια αγωγη? σε συνδιασμο με το ελαιο? η μηπως πινεις γενικα αλκοολ? δεν μπορω να πιστεψω οτι σε κανει χειροτερα το cbd... εκτος αν παρεις μεγαλυτερη δοσολογια απο οσο πρεπει... αυτο ειναι το προβλημα που κανουμε πολλα ατομα... και εγω την πατησα ετσι στην αρχη...
    Από 1 σταγόνα ξεκίνησα πινω κανένα κρασί γιατί απαγορεύεται..? Εσένα στα έδωσε κάποιος γιατρός?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Από 1 σταγόνα ξεκίνησα πινω κανένα κρασί γιατί απαγορεύεται..? Εσένα στα έδωσε κάποιος γιατρός?
    φυσικα και δεν κανει να περνεις cbd και να πινεις αλκοολ..... τουλαχιστον να εχει διαφορα 3-5 ωρες οχι και τα 2 μαζι.....

    εμενα μου ειπε ο γιατρος μου τι ακριβως θα παρω κλπ... αν και πλεον ξερω πολυ καλα πως δουλευει το cbd σε εμενα... και κανω χρηση και σε ατμισμα... παλευω να κοψω το xanax αλλα ειμαι πολυ χειροτερα.... χωρις xanax.... μου εχει κανει σοβαρη εξαρτηση.......

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    φυσικα και δεν κανει να περνεις cbd και να πινεις αλκοολ..... τουλαχιστον να εχει διαφορα 3-5 ωρες οχι και τα 2 μαζι.....

    εμενα μου ειπε ο γιατρος μου τι ακριβως θα παρω κλπ... αν και πλεον ξερω πολυ καλα πως δουλευει το cbd σε εμενα... και κανω χρηση και σε ατμισμα... παλευω να κοψω το xanax αλλα ειμαι πολυ χειροτερα.... χωρις xanax.... μου εχει κανει σοβαρη εξαρτηση.......
    Βασικά δεν ήξερα αν τα χορηγούν οι γιατροί γιατί οι περισσιτεροι δεν το παραδέχονται.. Εμένα ότι μου είπαν απ το μαγαζι που το πήρα ο υπάλληλος δηλ. Αλλά τι συμπτώματα έκοψες από το cbd?

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΡΕΥΝΑ.ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΟ ΦΑΡΜΑΚΟ
    By kriti28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 61
    Last Post: 10-02-2021, 18:25
  2. Μάλωσα με τον καλύτερο φίλο μου
    By Nikolina in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 30-11-2017, 15:44
  3. Ενθουσιασμος - Το καλυτερο συναισθημα στη ζωη
    By davidh in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 15-08-2016, 14:00
  4. To καλύτερο δώρο!
    By xazomanoulaaa in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 12
    Last Post: 29-06-2010, 18:00
  5. καλύτερο προιόν
    By marou_laki in forum Παχυσαρκία
    Replies: 13
    Last Post: 19-04-2010, 02:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •