Απιστία;;;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 58
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    26

    Απιστία;;;;

    Είμαι 15χρονια παντρεμένη. Ο σύντροφός μου, δύσκολος χαρακτήρας, πάντα ήξερα όμως ότι είναι ειλικρινής και ηθικος. Το τελευταίο διάστημα ένιωθα ότι με αποφεύγει ερωτικά. Τις φορές που με δική μου πρώτοβουλια κάναμε έρωτα ήταν όλα τέλεια. Ο ίδιος όμως δεν με πλησίαζε. Πριν 10 μέρες άνοιξα τον υπολογιστή και ανακάλυψα φωτογραφίες του προς γυναικείο λογαριασμό μέσω εφαρμογής καθώς και screenshot συνομιλιας. Έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου. Όταν τον ρώτησα αρνήθηκε τα πάντα και υποστήριξε ότι έγινε από χάκερ. Δεν πεισθηκα αλλά αποφάσισα να προσπαθήσω και να του δώσω το ελαφρυντικό του πρότερου έντιμου βίου. Είπε ότι θα κάνει τα πάντα προκειμένου να είμαστε μαζί. Σήμερα κοίταξα το ιστορικό και ανακάλυψα επισκέψεις σε site γνωριμιών τους τελευταίους μήνες. Πολύ ήρεμα του είπα ότι έχω δει αυτά πες μου σε παρακαλώ αν έχεις μπει εσύ σε αυτά. Αρνήθηκε για άλλη μια φορά τα πάντα και είπε ότι μάλλον προκειται για pop up παραθυρα. Πραγματικά δεν ξέρω πως να το διαχειριστω. Αν μου έλεγε οκ το έκανα μετάνιωσα συγνώμη θα ήταν απλά τα πράγματα. Τώρα δεν ξέρω πως να αντιδράσω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    α μαλιστα.... θα το κανω και εγω αυτο... θα μπενω καπου και θα λεω α καλε ειναι απο αυτα τα pop up

    οσο για το screenshot... google ads ηταν θα λεω....

    ξεκαθαρα απιστια......

  3. #3
    george1520
    Guest
    Καλησπέρα.. καθεται γενικά πολλες ώρες μπροστά απο τον υπολογιστή, κινητο κτλ;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Καλησπέρα.. καθεται γενικά πολλες ώρες μπροστά απο τον υπολογιστή, κινητο κτλ;
    καλη ερωτηση.....

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    26
    Καθόταν άπειρες ώρες. Τώρα κατόπιν των γεγονότων το έκοψε.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by CRIS View Post
    Καθόταν άπειρες ώρες. Τώρα κατόπιν των γεγονότων το έκοψε.
    τι πιστευεις εσυ τωρα απο ολα αυτα που σου λεει?

    σε κοροιδευει μπροστα στα ματια σου.......

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Κοιτα μπορει ν εχει πεσει σ ρουτινα ο γαμος σας,κ ν αρχιζει ν βρισκει ενδιαφερον σ αλλες κοπελες,ισως ν κανει κ σεξτινγκ γι αυτο ειναι ωρες στον υπολογιστη...δοκιμασε να του να τ αναψεις λιγο τα αιματα, ν γινεις πιο ενδιαφερον.και σταματα ν εισαι δεδομενη

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    27
    Πολυ ασχημο οντως.Το οτι δεν το παραδεχεται ειναι το χειροτερο.Κριμα καποιοι ανθρωποι να χαλανε μια σχεση εμπιστοσυνης με τοσο χυδαιο τροπο.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    26
    Είναι ώρες μπροστά στον υπολογιστή παίζοντας παιχνίδια. Όσον αφορά τη ρουτίνα εννοείται ότι υπάρχει η καθημερινότητα και οι υποχρεώσεις, αυτός δεν είναι λόγος να ξενοκοιτας. Σεξουαλικά είμαι πολύ δραστήρια και έκανα ούτως ή άλλως πολλά για να ανάψουν τα αίματα και έπαιρνα πολλές πρωτοβουλίες στις οποίες ανταποκρινόταν πολύ καλά. Με λίγα λόγια σεξουαλικά υπήρχε μεγάλη χημεία και πολύ ένταση. .

  10. #10
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by CRIS View Post
    Είναι ώρες μπροστά στον υπολογιστή παίζοντας παιχνίδια. Όσον αφορά τη ρουτίνα εννοείται ότι υπάρχει η καθημερινότητα και οι υποχρεώσεις, αυτός δεν είναι λόγος να ξενοκοιτας. Σεξουαλικά είμαι πολύ δραστήρια και έκανα ούτως ή άλλως πολλά για να ανάψουν τα αίματα και έπαιρνα πολλές πρωτοβουλίες στις οποίες ανταποκρινόταν πολύ καλά. Με λίγα λόγια σεξουαλικά υπήρχε μεγάλη χημεία και πολύ ένταση. .
    Αφού είναι ώρες μπροστά από τον υπολογιστή, δεν αποκλείεται να μπαίνει σε τετοιες ιστοσελίδες. Η συμπεριφορά του απέναντι σου; πως ήταν πριν τα δεις όλα αυτά και πως έγινε αφού τα είδες;

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Αφού είναι ώρες μπροστά από τον υπολογιστή, δεν αποκλείεται να μπαίνει σε τετοιες ιστοσελίδες. Η συμπεριφορά του απέναντι σου; πως ήταν πριν τα δεις όλα αυτά και πως έγινε αφού τα είδες;
    To τελευταίο δίμηνο ήταν κάπως απόμακρος, γι'αυτό και άνοιξα τον υπολογιστή και έψαξα. Βέβαια υπήρχαν και στιγμές που θα με αγκάλιαζε και θα με φιλαγε, μου μιλαγε όμορφα, δεν με πλησίαζε εκείνος όμως ερωτικά. Οταν τον πλησίαζα εγώ ανταποκρινόταν. Τώρα είναι τρυφερός και δείχνει περισσότερο ενδιαφέρον, βέβαια υπάρχουν στιγμές που έχουμε ένταση όπως όταν του ανέφερα τα νέα μου ευρήματα γιατί λέει δεν έχω κάνει τίποτα απολύτως και εσύ δεν με εμπιστεύεσαι. Λέει ότι θέλει να είμαστε μαζι, οτι θα κάνει τα πάντα κι έκανε αλήθεια πράγματα αυτές τις μέρες αλλα κι εγώ δυσκολευομαι να διαχειριστώ τόσες πληροφοριες.

  12. #12
    george1520
    Guest
    Δυσκολεύεσαι να το διαχειριστεις γιατί ξέρεις ποια είναι αλήθεια αλλά έχεις περισσότερο ανάγκη να είναι αλήθεια αυτα που σου λέει. Ξέρεις το τι πραγματικά συμβαίνει μέσα στο σπίτι μας, μέσα στην ζωή μας το ξέρουμε μόνο εμείς. Αλλά δουλεύουν τόσα πράγματα μαζί που μπερδευομαστε. Το μυαλό, η καρδιά (θα βάλω και τον εγωισμό σαν κάτι ξεχωριστό). Κάποιες φορές χρειαζόμαστε να δούμε τα πράγματα ως ένα τρίτο άτομο, ως θεατής και θα δεις ποια είναι η αλήθεια. Ακόμη και αν δεν αρέσει. Το θέμα είναι πως το διαχειρίζεσαι μετά..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    οπωσδηποτε ψαχνοταν.
    το ποσο πολυ το προχωρησε, μονο εκεινος το ξερει.
    αλλα το να σε βγαζει τρελη που τον αδικεις κι αυτος ειναι εντελως αθωος, δεν ειναι καθολου καλη ενδειξη για την συνεχεια.
    εκεινος θελει να μην ψαχνεις και να μην τον κατηγορεις, οχι να μην τσιλιμπουρδιζει...

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Δυσκολεύεσαι να το διαχειριστεις γιατί ξέρεις ποια είναι αλήθεια αλλά έχεις περισσότερο ανάγκη να είναι αλήθεια αυτα που σου λέει. Ξέρεις το τι πραγματικά συμβαίνει μέσα στο σπίτι μας, μέσα στην ζωή μας το ξέρουμε μόνο εμείς. Αλλά δουλεύουν τόσα πράγματα μαζί που μπερδευομαστε. Το μυαλό, η καρδιά (θα βάλω και τον εγωισμό σαν κάτι ξεχωριστό). Κάποιες φορές χρειαζόμαστε να δούμε τα πράγματα ως ένα τρίτο άτομο, ως θεατής και θα δεις ποια είναι η αλήθεια. Ακόμη και αν δεν αρέσει. Το θέμα είναι πως το διαχειρίζεσαι μετά..
    Να σου πω την αλήθεια προσπαθώ να βάλω στην άκρη την "απιστία" και εφόσον μου λεει ότι θέλει να συνεχίσουμε προσπαθώ να δω αν μπορώ να νιώσω ασφάλεια ξανα και να συνεχίσουμε. Είναι πολύ επώδυνο όμως όλο αυτό και ούτε εγώ ούτε αυτός είμαστε πάντα ήρεμοι. Περάσαμε ωραία το ΣΚ, ήρθαμε κοντά νιώσαμε κι οι δύο ηρεμία και τότε είδα ότι με θέλει ότι με αγαπάει. Υπάρχουν όμως και στιγμές που δεν το βλέπω καθόλου δυστυχως.

  15. #15
    george1520
    Guest
    Πως θα ηρεμήσεις όταν μπροστά σου έχεις την αλήθεια κι ο άλλος σου λέει Δεν ειναξ έτσι είναι αλλιώς; Αν μετάνιωσε.. Να παραδεχτεί το λάθος του, να σου πει τι συμβαίνει και από εκεί και πέρα εσύ θα αποφασίσεις πως θα το χειριστείς. Το να σου αφήνει όλα αυτά μέσα στο κεφάλι σου δεν βοηθάει κανένα. Ξεκάθαρες κουβέντες!!!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Η απιστία
    By kitzos in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 05-05-2015, 22:46
  2. απιστια
    By Μαριαμαρακι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 95
    Last Post: 04-10-2013, 10:11
  3. ΑΓΑΠΗ, ΓΑΜΟΣ, ΑΠΙΣΤΙΑ, ΠΑΘΟΣ, ΑΠΙΣΤΙΑ
    By dnikola in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 11-09-2013, 14:13
  4. απιστία....
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 08-06-2013, 03:55
  5. απιστια
    By fostel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 13-10-2007, 21:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •