Συνδιασμός αγωγών
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    37

    Συνδιασμός αγωγών

    Καλησπέρα υπάρχει κανείς στο φόρουμ που να παίρνει αντιψυχωτικά και αντικαταθλιπτικά ; Αν ναι ποια τα αποτελέσματα;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by Locomatic View Post
    Καλησπέρα υπάρχει κανείς στο φόρουμ που να παίρνει αντιψυχωτικά και αντικαταθλιπτικά ; Αν ναι ποια τα αποτελέσματα;
    πολλοι.....ετσι τα γραφουν πλεον μαζι

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    αποτελεσμα σε τι?

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    37
    Παίρνω αντιψυχωτικά εδώ και 8 μήνες περίπου και πλέον ο γιατρός μου έδωσε συνταγή και για αντικαταθλιπτικά, όταν λέω αποτέλεσμα εννοώ στις παραληρητικές ιδέες και στις εμμονές , φεύγουν ; Έχει γιατρευτεί κάνεις εδώ ή κάποιος που να ξέρετε ;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by Locomatic View Post
    Παίρνω αντιψυχωτικά εδώ και 8 μήνες περίπου και πλέον ο γιατρός μου έδωσε συνταγή και για αντικαταθλιπτικά, όταν λέω αποτέλεσμα εννοώ στις παραληρητικές ιδέες και στις εμμονές , φεύγουν ; Έχει γιατρευτεί κάνεις εδώ ή κάποιος που να ξέρετε ;
    δεν ξερω κ δεν εχω εμπειρια απο ψυχωσεις...και συναφη διαταραχες....ποια αντικαταθλιπτικα σου δοσαν?ισως το dumyrox βοηθα εμμονες.....αλλα στα υπολοιπα καμια σχεση τα αντικαταθλιπτικα.....για τα αλλα ειναι τα αντιψυχωτικα,κ τα δινουν μαζι με αντικατ σε πολλες μαλλον σε ολες τις διαταραχες πλεον,κ γω εχω δοκιμασει παροτι δεν εχω ψυχωση
    Last edited by thanosP; 09-11-2019 at 13:33.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Επαιρνα επι κτθλψεως , αντικαταθλιπτικα και 25mg σεροκουελ ( κατα συμβουλη του γιατρου μου ) , πολυ λιγο δλδ. , καλο ηταν το σεροκουελ , σε τοσο μικρες δοσεις , δρουσε αγχολυτικα , αλλα το διεκοψα επειδη μου ανοιγε την ορεξη ......

Similar Threads

  1. συνδιασμος φαρμακων
    By O Frikoubikos in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 12
    Last Post: 01-10-2011, 18:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •