Εντονος θυμος στη δουλεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Εντονος θυμος στη δουλεια

    Καλημερα,εδω και 2 μηνες εχω εναν εντονο θυμο σχετικα με την δουλεια και τον κραταω μεσα μου με αποτελεσμα να εχει επηρεαστει η ψυχολογια μου παρα πολυ.εχουν αρχισει να μου παρουσιαζονται ψυχοσωματικα προβληματα και δεν εχω το κουραγιο να παω ξανα στη δουλεια.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Φίλε πρέπει να κανείς κάτι άμεσα για αυτό!!!! Μίλησε σε κάποιον προϊστάμενο σου η ακόμα και σε ένα συνάδελφο... μη τα συσσωρεύεις μέσα σου... θα οδηγήσει με μαθηματική ακρίβεια σε ψυχοσωματικά και κατάθλιψη... εγώ άργησα να το καταλάβω και έφτασα να παίρνω χάπια για να συνέλθω!
    Κούνελε τα φίλε κουβέντα με έμπιστα άτομα που θα σε καταλάβουν και θα σε βοηθήσουν να λύσεις το πρόβλημα!

  3. #3
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Φίλε πρέπει να κανείς κάτι άμεσα για αυτό!!!! Μίλησε σε κάποιον προϊστάμενο σου η ακόμα και σε ένα συνάδελφο... μη τα συσσωρεύεις μέσα σου... θα οδηγήσει με μαθηματική ακρίβεια σε ψυχοσωματικά και κατάθλιψη... εγώ άργησα να το καταλάβω και έφτασα να παίρνω χάπια για να συνέλθω!
    Κούνελε τα φίλε κουβέντα με έμπιστα άτομα που θα σε καταλάβουν και θα σε βοηθήσουν να λύσεις το πρόβλημα!
    Ηδη ταλαιπωρουμαι με τα εντερα μου ,ενα ειδος σαν διαρροια και τρεχω στους γιατρους....τα συζηταμε με τους συναδελφους αλλα δεν γινεται τιποτα.....αλλοι το παιρνουν στον χαβαλε.....εγω δυστυχως τα κραταω μεσα μου,τον θυμο ,την στεναχωρια και την καταπιεση....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Είχα και εγώ το ίδιο σύμπτωμα... δυστυχώς το γάμωαγχος χτυπάει πρώτα στο έντερο.... μη τα λες σε οποιονδήποτε μιλά με κάποιον φίλο που θα σε καταλάβει και δε θα σε πάρει στο χαβαλέ.... ποσό χρονων είσαι ;

  5. #5
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Είχα και εγώ το ίδιο σύμπτωμα... δυστυχώς το γάμωαγχος χτυπάει πρώτα στο έντερο.... μη τα λες σε οποιονδήποτε μιλά με κάποιον φίλο που θα σε καταλάβει και δε θα σε πάρει στο χαβαλέ.... ποσό χρονων είσαι ;
    39 ειμαι....με βγαζουν και υπερβολικο....να πως θα ειναι η υγεια μου και το πιθανοτερο εθναι να ζητησωβνα αλλαξω ποστο.....αυτο το αγχος με εχει καταβαλει

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Φίλε είδα και το αλο σου post για το έντερο... σου απάντησα και εκεί...
    [email protected] στείλε μου εδώ να τα πούμε...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by Orion16 View Post
    Ηδη ταλαιπωρουμαι με τα εντερα μου ,ενα ειδος σαν διαρροια και τρεχω στους γιατρους....τα συζηταμε με τους συναδελφους αλλα δεν γινεται τιποτα.....αλλοι το παιρνουν στον χαβαλε.....εγω δυστυχως τα κραταω μεσα μου,τον θυμο ,την στεναχωρια και την καταπιεση....
    πολλοι ανθρωποι παθαινουν σπαστικη κολιτιδα η διαφορα τετοια....που ειναι ψυχογενη....πρεπει να πας και σε γιατρο ετσι ωστε οταν σε πιανει να δεις πως να το αντιμετωπιζεις....και μετα να δεις τι θα κανεις με τη ψυχολογια,αγχη,στεναχωριες ,θυμους δλδ...δε μπορεις νασκεφτεις κατι να εξωτερικευεις τα συναισθηματα αυτα?

  8. #8
    Quote Originally Posted by thanosP View Post
    πολλοι ανθρωποι παθαινουν σπαστικη κολιτιδα η διαφορα τετοια....που ειναι ψυχογενη....πρεπει να πας και σε γιατρο ετσι ωστε οταν σε πιανει να δεις πως να το αντιμετωπιζεις....και μετα να δεις τι θα κανεις με τη ψυχολογια,αγχη,στεναχωριες ,θυμους δλδ...δε μπορεις νασκεφτεις κατι να εξωτερικευεις τα συναισθηματα αυτα?
    Τωρα ειμαι στον γαστρεντερολογο,δεν τελςιωσα ακομα απο εκει...αν ολα πανε καλα τεταρτη θα ξερω....αυτο το ειδος τις πιεσης και ετσι οπως μς εχει παρει απο κατω ,πρωτη φορα το αντιμετωπιζω και δςν ξςρω τι να κανω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Τι ακριβώς σε αγχώνει μέσα στη δουλειά;

Similar Threads

  1. Έντονος πονοκέφαλος-Πανικός!!!
    By minaspap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 18-03-2019, 18:13
  2. Εντονος φοβος μην παθω ψυχωση
    By Anakin in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 28-02-2015, 00:03
  3. ΕΝΤΟΝΟΣ ΦΟΒΟΣ...HELP!!!!!!!!!!!!!!
    By minaspap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 09-05-2014, 08:08
  4. Έντονος πονοκέφαλος-Ζαλάδα
    By minaspap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 14-08-2013, 02:43
  5. έντονος καυγάς
    By cina in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 03-08-2012, 11:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •